bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
3
4
topic
Ieteikums Jb serverim.
KillingMachine
Jauniņais
40 atbildes forumā
Online: 1d 1h 7m
Redzēts 2019. gada 10. jūlijā, 16:39
Pievienots, 2016. gada 08. augustā, 14:50

1.Es vēlos ieteikt jums, lai jb serverī simons atšķirās no citiem ct , lai zon kurš ir simons. 

Un simonu varētu paņemt ar komandu /simon

 Kaut ko tam līdzīgu.

 

2. Es vel vēlos ieteik lai simonam , pirms komandāms jāsaka simons saka , jo  varēs  vairāk pafragot , un tad vairs nevarēs kādi citi teikt ct .

Ja kāds cits ct teiks simons saka izņemot simonu , sods /sly.

3. Fd samazināt laiku uz 2:00 , jo man liekas , ka 5:00 min ir pa daudz.

4.Varētu uzstaisīt , ka dienās nevar mainīt wepus , jo ir diena . kad ir jāšaudās ar shotgun , bet visi ts ieskrein gr un apmaina wep , sods / sly vai bans 30 wep bug

 

                                                                                           Ar cieņu KillingMachine

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 15h 30m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2016. gada 17. augustā, 18:12
0
post

Laigan JB main admins palūdza aizvērt, es tomēr palūdzu, lai atver, jo netika izrunāti visi piedāvātie punkti.

Cik redzams 1. un 2. - visi ir pret. Šeit saimona nebūs.

3. - Chemijam sen tas bija jāizdara, ko izdarīja nepareizi, bet kad varēs izdarīs pareizi, cerams. visi sen jau par.

 

Bet tad ir 4. punkts - es un daži savas domas jau izteicām. Bet es gribētu, lai par šo punktu arī parunā citi. Jo redzams visi uzreiz ir piekasījušies saimona punktiem un tālāk nav lasījuši. Jap, man arī tā bija ;D, ieraudzīju saimonu, ieheitoju. Bet pēc tam tomēr Editoju.

Tāpēc varbūt visi kuri šeit rakstīja (editojiet) un kuri vēl rakstīs, izsakat savas domas par 4. punktu.  Par pārējiem nav jēgs izteikties, jau ir zināms kas un kā. un arī pašam JB mainam vajadzētu savu viedokli par to izteikt.


coppy/paste un + teksts no mana iepriekšējā posta.

4. PAR, uz testa laiku.

Ir runāts par ieroču maiņu tajās dienās. Beidzās palika pie tā ka var mainīt ieročus.

Bet man īstenībā patiktos, ka būtu jāizmanto tikai tie ieroči, kuri ir iedoti CT un TS.

Uz Testa uztlikt tā varētu - ka Kara Dienā un Spartā ir noteiktie ieroči tikai, viņus nevar izmest, un lodes ir nebeidzamas. (iespējams to var uzlikt, jo /lr duelī un konkursu laikā ieročus dažus nevar izmest.)

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2016. gada 17. augustā, 18:14.

            

Lietotāji skatās šo tēmu: 0