bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
0
topic
Čau no yoyed
yoyed
Jauniņais
Turiksssz
3 atbildes forumā
Online: 3h 34m 36s
Redzēts 2019. gada 09. februārī, 22:57
Pievienots, 2016. gada 07. septembrī, 00:23

ayo ,kick.lv lietotāji ! Pienākusi arī mana reize sasveicināties :) . Mani sauc Artūrs ,man ir pilni 19 gadi ,dzīvoju es Jūrmalā (nesen pārbraucu) ,protams ,mīļākais rajons ir un paliks Āgenskalns ,viss piedzīvotais ir un paliks tikai Āgenī ! Hobiji man nav diži daudz ,bet man patīk Ķīniešu tējas (tieši cerimonija ,pats process dzerot to tēju). Vēl patīk lasīt grāmatas ,bet tiešām tādas ,kuras mani interesē. Sports manā dzīvē agrāk spēlēja lielu lomu ,biju izmēģinājis daudz visādus sporta veidus ,bet viss vairāk patika akadēmiskā airēšana ,tur nogāju kādu gadu ,bija gan motivācija ,gan prieks iet uz treniņiem. Brīvais laiks man ir daudz ,jo pabeidzu 12. klasi un nesanāca iestāties koledžā ,bet ir doma meklēt darbu ,jo nu sēdēt mājās nav diez ko forši. Bet tā brīvajā laikā izeju ārā ,spēlēju spēles ,klausos mūziku. Ceļojis diemžēl neesmu ,neskaitot to ,ka esmu pabijis kaimiņvalstīs. Par kick es uzzināju īsti neatceros ,agrāk bija laikam hns serveris un tieši šodien gribēju ieiet tur ,bet mani iemeta CSDM ,nu un man for fun patīk pašaudīties ,tāpēc nolēmu arī ieiet forumā. Pirmais iespaids - pozitīvs ,bez pretenzijām 

Novēlu lasītājiem - Esiet ,kas jūs esat ,darat to ,kas jums patīk. Un dzīvojat mierā un harmonijā ! ayy

Par spēlēm

Tavs niks. - yoyed (jau ļoti ilgu laiku) 1.6 mani var atrast kā - spalvaina petene (oriģinālākais niks 2016)

Bijušie niki - nav tādu ,izņemot tad ,kad bija vēl mIRC laiki ,tad bija - BuPyC (pokemoniski ,jo bija 12 gadi) :D

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? - Serveros laikam ,KZ un CSDM un forumā arī rādīšos ,bet nu es esmu no tiem cilvēkiem ,kuri vairāk lasa ,nevis spamo lai dabūtu free postu :).

MAVERIK
V.I.P.
The best
409 atbildes forumā
Online: 56d 19h 6m
Redzēts 9. martā, 17:26
Pievienots, 2016. gada 09. septembrī, 23:21
0
post

Hello

Foxxy`s Poxxy`s
Lietotājs
Foxxy`s, Poxxy`s
693 atbildes forumā
Online: 10d 15h 21m
Redzēts 2020. gada 29. oktobrī, 21:47
Pievienots, 2016. gada 11. septembrī, 02:32
0
post
Nu labdien, labdien.

76561198256821626.pngforum sig image

33857bf31bf845c6ac9f76c260964d49.gif

Lietotāji skatās šo tēmu: 0