bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
5
1
topic
-KK- @ JB Main
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 07. oktobrī, 21:22

Galvenā admina pienākumi:

* Regulāri uzturēties serverī

Tas tiek darīts, to var redzēt šeit! Protams ir dienas kad vienkārši nevaru ieiet serverī, bet kopumā, manu prāt, ir laba aktivitāte.

 

* Apkopot jebkādus bagus un ieteikumus

Cik iespējams manos spēkos, tas jau agrāk tika darīts.

Daudz visādu ideju, plānu bija teikts bijušiem main adminiem, bet vienam pietrūka laiks, otrs neko nedarīja. Daudz tika teikts, ko un kā darīt, bijušajam main exdent, ko viņš arī būtībā darīja. Daudz arī tika teikts nesenajam main adminam SharpKnife, bet viņš tomēr nedarīja.

Ja Chemijam būtu dators, protams, varētu domāt par kādiem foršiem update un daudz ko citu jaunu.

 

* Rūpēties par kārtību serverī, tā skaitā pārējo adminu uzraudzību

Kad esmu serverī, pārkāpēji tiek sodīti un ir kārtība serverī. Sūdzības arī tiek izskatītas.

Adminu aktivitātei tiek sekots vienmēr, kad nav serverī main admina. Būsim godīgi, arī kad bija main'i, es pieskatīju adminus un ziņoju main'iem lai uzzin neaktivitātes iemeslu, jeb citos veidos risina situāciju.

 

* Iespēju robežās serverī uzrīkot kādu konkursiņu/uzdevumu

Šis jau sen tiek darīts, gan iekš servera, gan iekš /konk sistēmas. Mapes arī tiek zīmētas speciāli priekš jauniem un interesantiem konkursiem.

Sarunājam ar savu kolēģi cupuyc, un tik taisam konkursus. Bija plāni taisīt rītdien, bet tomēr rīt vada Dalī. Jā, rīt ir konkursi no Dalī!! :D

 

* Admini kas Tevi rekomendē uz šo amatu:

JB admins: cupuyc

JB admins: Mr_kiwi

Īpašnieks: Chemijs

 

* Tuvākie plāni JB serverī:

- Servera naudas, statu, bandu resets. Ilgs laiks pagājis.

- Konkursi. Gan jauni un nebijuši, gan arī parastie konkursi iekš /konk.

- Jaunas mapes. Šodien jau tika pievienotas ciklam 9 mapes. Viena negāja tehnisku iemeslu dēļ.

- Adminu tīrīšana. Neaktīvos adminu prom, un atrast jaunus, aktīvus kandidātus uz adminu amatiem.

- Daudz visādu jaunu fīču. Protams tagad grūti nosaukt kaut ko, jo idejas ir, bet vai Chemijs to spēs izdarīt tieši uz resetu, tas ir jautājums.

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2016. gada 07. oktobrī, 21:22.

Jackass3D
Biedrs
Pokers
1141 atbildes forumā
Online: 30d 3h 1m
Redzēts Vakar, 10:54
Pievienots, 2016. gada 08. oktobrī, 19:30
2
post

REC

Piemērots Cilvēks Priekš Main...


Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 11. oktobrī, 20:35
0
post

UPUP

 

 

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 8h 30m
Redzēts Vakar, 16:43
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 11. oktobrī, 22:13
1
post

Es esmu ļoti patīkami pārsteigts par labajām atsauksmēm, jo šāds pieteikums kur visi ir vienisprātis ... nav bijis vispār gadus :D

Pieņemts.

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0