bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
4
1
topic
Duskusija par moderatoriem
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 20m
Redzēts Vakar, 20:23
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 19:10

 

Es skatos ka beidzot kad pēc kkāda pusgada tiek pacelta tēma moderātoru lielākā daļa dod abiem kandidātiem anti.

 

Diskusijas mērķis ir saprast ko darīt ar situāciju.

FAKTI:

* man vajag palīdzību mājaslapā jo man iet šausmīgi lēni ar updeitiem. Man pēdējā laikā ir mazliet vairāk citu darbu, bet es tāpat varu atvēlēt parasti kādu pusi dienas vai arī visu vakaru kickam, bet lielākoties tas man paiet vnk haotiski darot daudz ko vienliacīgi, piemēram, webā neviens nerīkos aktivtatātes pat ja 10 stundas būs klusums, līdz ar to man pašam ir jāseko katru minūti kā tikšu pie interneta, zinu arī ka pusē gadījumu kad kāds prasa palīdzību, viņu ignorēs.

* Neviens moderātors nav ticis pieņemts jau kādu pusgadu, dēļ 1 iemesla - jo viņi paliek neaktīvi vai arī jo agrāk moderātori bija slikti.

 

Mans secinājums:

Es labāk došu iespēju kādam cilvēkam sevi parādīt, nevis vienkārši skatīšos ka nenotiek vispār nekas un mocīšos viens pats visu dienu sūdzoties par savu pārslodzi, un pēc tam klausoties ka "nafig nav updeita".

 

 

Būtībā tas ko es saku ir ka es pieņemšu vismaz vienu moderātoru nākamnedēļ - ja jūs dodiet ANTI, tad atrodiet man tūlīt pat labāku kandidātu un lai viņš piesakās 7 dienu laikā.

 

RIP

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2016. gada 20. novembrī, 19:12.

exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 19:42
0
post

Es vispār nesaprotu kāda starpība ko pārējie lietotāji domā par moderatora pieteikumiem un kāda jēga viņiem ir izteikt savu viedokli, ja būs tas moderators tad būs, moderators nav domāts tautai, viņš ir domāts, lai ieviestu kārtību forumā un uzturētu to pašu aktivitāti, tas ir jālemj administrātoriem un īpašniekam, šajā gadijumā (kk,evilam,chemijam) nejau katram kuram garāmgājējam.

No mana skatijuma tas sanāk tā, ka lietotājs rekomendē personu uz moderatoru, lai viņu pēc tam BRĪDINĀTU AR BRĪDINĀJUMA PUNKTIEM.

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 19:44
0
post

ja visi tad visi :D

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 13:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 19:46
0
post

Te pietiks ar diviem moderātoriem.


Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 19:46
1
post

Exdent, paciet kritiku nevis bēdz sūdzēties. ;) Tad vispār kādēļ raksti, ja negribi uzklausīt publiku, kas kritizēs vai tieši otrādi.

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 58m
Redzēts Vakar, 16:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 19:46
1
post

Valsts iedzīvotāji neievēl prezidentu, tāpat kā te moderatoru... Pilnigi piekrītu exdent.. Konkrētā situācija ir vienkārši šausmīga. Draugi liks rec, heiteri anti, tā nu tas ir, par pieredzi tur vispār neviens neko nemin. "Ir pelnijis" un visi pārējie teikumi kas neko nenozīmē. Piekrītu ka KK,Evilam un Chemijam pašiem būtu jāpārrunā šis un jāpiedāvā cilvēkam mod kurš to tiešām būtu pelnijis, bez "draugu" būšanas. Pagaidām, neuzskatu ka kāds no 3 pieteikumiem būtu pelnijuši, ja ir, tad tas noteikti būtu exdent ar visu savu neaktivitāti

 

concijs
Jauniņais
Meitene zeltene
304 atbildes forumā
Online: 46d 18h 52m
Redzēts 5. martā, 12:03
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 19:56
1
post

vai zinājat, ka viens no žāvāšanās iemesliem nereti tiek uzskatīts skābekļa trūkums?

Pizhikz.
Skatās lietotāju
Lietotājs
spalvainais
2589 atbildes forumā
Online: 51d 3h 55m
Redzēts pirms 28 minūtēm
Pievienots, 2016. gada 21. novembrī, 21:17
0
post

Pašlaik izskatās, ka te skaidrībā nekad netiks. Iesaku augšējiem 3 cilvēkiem pašiem vienkārši izstrīdēties ,ko ņemt (kā to rakstīja exdent). Ja grib ņemt vērā lietotāju viedokli, tad, lai jebkuru kandidātu pieņemtu, bet tomēr būs pretenzijas un strīdēšanās čatā. Vai vēl vienkāršāk - piedāvāt mod vēl kādam citam. Mans priekšlikums - enemijs vai Dalī, vai tik pat labi sīrups, lai gan viņš forumā ir diezgan kluss, bet esmu pārliecināts, ka viņš spētu adekvāti domāt un rīkoties.

Pagaidām katra kandidāta atbalstītāji ir ieņēmuši galvā, ka viņa viedoklis ir pareizs un viss. Pat necenšas meklēt kompromisu, izsecināt reālu informāciju no faktiem vai pat loģiski izmantot galvu.

Tiklīdz ievēlēs exdentu, tā exdenta pretinieki izvēlēsies exdenta aktivitātes kritizēt un tas notiks jebkurā gadījumā, ar jebkuru kandidātu. Vai ir jēga vēl tālāk naidot kicku vienam pret otru? Kas ar to tiks panākts? Ja mērķis ir iegūt cilvēku, kas uzlabos aktivitāti un komūnas ikdienu, tad varbūt patiešām labākais variants ir atļaut Chemijam ar Arni un Evilu privāti izvēlēties kandidātu un šim  kandidātam piedāvāt privāti iespēju būt par MOD.

Pēdējo reizi rediģēja Pizhikz., 2016. gada 21. novembrī, 21:33.

                            

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. novembrī, 21:20
1
post

Ja gribat moderatoru tad lai izsakas augstaka pakape

Evils, -kk-, chemijs tad jau uzklausit citu viedokljus

Bet pagaidam pietiek ar -kk- kaut gan vinjs slinka dirsa, bet nu vinjs strada

Tc

 

 

 

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 41m
Redzēts 1. maijā, 21:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. novembrī, 21:21
0
post

znt par mainu un viss notiksies!

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. novembrī, 21:23
0
post

Susur, ej dillēs un Znt par daudz prasa. 

TC. xD

exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2016. gada 21. novembrī, 21:42
1
post

Mīļie heiteri.

Jūsu viedoklis par mani manā pieteikumā par to, ka es biju nekam nederīgs main's bija pilnīgi un konkrēti aplams, diemžēl es centos darīt visu iespējamo, lai spēlētājiem būtu patīkamāk spēlēt, bet izrādās, ka diemžēl tas dažiem indivīdiem nebija pieņemami.
Katru dienu pieņēmu secinājumus ko varētu pielabot un ko tajā pašā laikā izņemt no servera, viss bija sagatavots un aizsūtīts čemijam, bet čemim trūka laika tajā brīdī ņemties ar jb serveri, jo tajā brīdī svarīgākas bija citas lietas (citi serveri ar kuriem jātiek galā) un tas ir pilnīgi normāli. Man nebija nekādas pieejas serverim, lai varētu pats kaut ko labot un ievietot.. vienu ideju es gan atceros, par jb skiniem, to protams mēs izdomājām kopā ar kk, bet tas salīdzinoši vēl bija sīkums.. un jā, aktivitāte man bija švaka, jo pienāca arī manā dzīvē tāds posms, ka bija beidzot jāķerās klāt savām privātajām darīšanām..


Turpinot runāt par manu aktivitāti, jā.. biju neaktīvs, bet kā jau minēju esmu atpakaļ un esmu gatavs jauniem izaicinājumiem!

Kāpēc vispār man tas moderators ir vajadzīgs? Ja pavisam atklāti? Ja mani nepieņems es tiešām neiešu raudāt dēļ tā statusa, man vienkārši būtu patīkami sēdēt forumā un tajā pašā laikā arī pildīt pienākumus un uzlabot to pašu aktivitāti, protams arī palīdzēt pašreizējai administrācijai.. katrā ziņā es darītu to, kas man būtu jādara.

Peace. 

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 20m
Redzēts Vakar, 20:23
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 22. novembrī, 17:36
0
post

Nesaprotu kāpēc visi tā heito ka es ļauju pašiem balsot un izteikties :D

Gala lēmumu jau tāpat pieņemšu es, bet man ir ļoti svarīgi uzināt citu viedokļus un arī dažādas lietas kuras par kandidātiem es nezinu

Lietotāji skatās šo tēmu: 0