bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 31m
Redzēts Vakar, 20:02
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
GANDALFS
Lietotājs
Wizy
186 atbildes forumā
Online: 7d 13h 4m
Redzēts 2020. gada 15. decembrī, 16:18
Pievienots, 2019. gada 20. jūnijā, 10:38
0
post

Es pa dabai esmu brīnumains cilvēks jo varu samuķit ātri un kvalitatīvi visu , tādēļ iesauca par burvi .

Tā nu ar aizgāja burvju padarīšana , youtube , kick , discorda un daudzās citās spēles/portālos.

Nav nemaz ar doma neko mainīt jo visiem iegājies tas vārds Wizards, burvis vai kā saka tuvie cilvēki Wizzy . 

Es domāju šis segvārds ies lidz pašai kapu malai lidz beigām 😂

Peace all 🤙🤙🤙💪

loveusobad2
Jauniņais
55 atbildes forumā
Online: 5d 3h 15m
Redzēts 2020. gada 27. decembrī, 19:23
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 24. jūnijā, 19:31
0
post

"Fire in the hole", "Fire in the hole", "Fire in the hole", "Fire in the hole", "Fire in the hole", karoch nedriikst mest granaatas, jo ausis pectam sapes :(

Pēdējo reizi rediģēja loveusobad2, 2019. gada 14. jūlijā, 19:20.
emzijs
Jauniņais
MzZ.
39 atbildes forumā
Online: 1d 7h 55m
Redzēts 2021. gada 08. novembrī, 02:16
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 24. jūnijā, 19:37
0
post

tapec jo dzivoju Mazozolos, un saisinajums Mazozoliem ir Mzz, ko visi mes te izmantojam, tpc wnk pieliku punktu, jo saisinajumus tak nobeidz ar punktu, vai tad ne? :D

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 13m
Redzēts 6. aprīlī, 15:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. jūlijā, 15:53
0
post

Skatijos Deadpool 2 un tur bija viņa superkomandā un vienu no varoņiem sauca Domino un es nolēmu tādu nick sev uzlikt un tgd jau viņš ir iegājies un jā, Daudziem liekas , ka man patīk spēlēt tos kauliņus , bet nē , citviet šis nick ir radies un pašam liekas kad viņā ir kindaa cool un jā.

Heyoo!
Jauniņais
11 atbildes forumā
Online: 4h 54m 07s
Redzēts 2019. gada 24. jūlijā, 11:53
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. jūlijā, 11:38
0
post

Mēs ar draugiem nolēmām atsākt spēlēt cs 1.6 un njaa sākām veidot klanu, kad pēkšņi es izdomāju, ka klanu sauks BasIC, bet tad jau bija jādomā otrais savs nicks un njaa seedeeju youtube, kad pēkšņi galvā "ienāca" vārds SeCreT un njaa tā radās mans nicks🔥😂

Faacha
Jauniņais
380 atbildes forumā
Online: 4d 18h 56m
Redzēts 6. februārī, 09:02
Pievienots, 2019. gada 10. jūlijā, 12:04
0
post

CSGO niks - NotAGoodPlayer : Radās tā, ka es baigi slikti no sākuma spēlēju CSGO, bet dažos mačos arī biju Top Frag, un tiku saukts par čīteri u.t.t. Tāpēc es izdomāju sev uzlikt niku NotAGoodPlayer, lai spēlētāji mani neapbižotu tad, kad man neiet MM

 

CS 1.6 niks - TripleX: Patīk XXXTentacion, un klausos viņu ikdienā, tapēc izdomāju sev uzlikt niku TripleX. Kapēc ne XXXTentacion? Jo es vēlos lai mans niks atšķirtos no citiem, lai tas nebūtu, kā saka, Straight-Forward :)

Pēdējo reizi rediģēja Faacha, 2019. gada 10. jūlijā, 12:05.

Snicker
Lietotājs
428 atbildes forumā
Online: 26d 12h 29m
Redzēts 2020. gada 04. novembrī, 19:14
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. jūlijā, 23:54
3
post

godīgi sakot, prosta nopīzdoju :DDD

 

Brīdināts. (c)  StaFFорд

kas tieši te bija tāds, par ko brīdināt?

tas svešvārds vispār nav aizskarošs. 

kā policist 364t'. 90 atļautajā brauc uz 92, slikta diena, nevar pierādīt sevi priekšniekam, paņems tevi.

Pēdējo reizi rediģēja Snicker, 2019. gada 11. jūlijā, 04:05.
Creed
Jauniņais
34 atbildes forumā
Online: 1d 21h 43m
Redzēts 2019. gada 02. decembrī, 18:59
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 11. jūlijā, 00:18
0
post

creed- Tapec ka man patik filma Creed un tas varonis. Nesen noskatijos 2 dalu kas nesen iznaca . man loti cepii. atrais variants nikam. ar laiku bus cits originalaks

black cobra
Lietotājs
DD2 God
kobra
1369 atbildes forumā
Online: 40d 15h 32m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 20:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 11. jūlijā, 03:20
0
post

Mans Niks radās tā mani visu laiku bērnībā sauca par kobru un es izdomāju tādu pokemonisku Niku k0br1ks un kad bija 13 gadi csa vislaik runāju pa mikrafonu ka mazā meitene visi apreca tāpēc nomainīju uz irv. Pēc bals luzuma

daryl
Lietotājs
ZM Monstrs
Kevushkaa
1199 atbildes forumā
Online: 38d 14h 23m
Redzēts 12. aprīlī, 19:05
Pievienots, 2019. gada 16. jūlijā, 17:12
0
post

Daryl- Tāpēc ka ļoti patīk seriāls The Walking Dead kur 1 no izdzīvotāju grupa locekļiem ir Daryl kurš ir tā saucamais arbaleta meistars kā arī vnk ritīgs badass.

 Vnk mēģinu bik līdzināties viņam :)

KELLY
Jauniņais
55 atbildes forumā
Online: 21h 2m 05s
Redzēts 2019. gada 06. augustā, 20:59
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. jūlijā, 18:40
0
post

Niks radās tā - pavisam vienkārši.. Pēc 2 gadu pc nelietošanas, uzradās jauns kompis ( nu jau remontā un visticamāk ar galiem ) un izdomāju atsākt kaut ko no gaming, atcerējos 1.6... sāku meklēt pubus, uzdūros kick.lv un randomā uzliku niku KELLY. 🤣

GANDALFS
Lietotājs
Wizy
186 atbildes forumā
Online: 7d 13h 4m
Redzēts 2020. gada 15. decembrī, 16:18
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 10:57
0
post

Tā par niku WiZzZarD jau pastāstīju pirms mēneša . 

Šoreiz mini stāstiņš par šo niku ,, GANDALFS ,, ar mağisks cilvēks takā savstarpēja līdzības būs ar wizardu .

Kickieši vienkārši sāka iesaukt par gandalfu , uzradās viens , otrs ,trešais . Tā nu man tagad ir foruma niks GANDALFS , game meina niks WiZzZarD. 

milkhouse`
Jauniņais
MILKHOUSE.exe`
#9G6FAM
212 atbildes forumā
Online: 6d 1h 48m
Redzēts 2021. gada 09. janvārī, 02:59
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 11:21
0
post

ex niks ChieKurinjsh.*  - reiz bija tāds ZveeRinjsh. * un Igors ( es šim tik niku neatceros pareizi ) sāku ar viņiem komunicēt un viņi man palīdzēja izdomāt šadu niku. Un arī pēc ši nika mani atpazīst augstākie fāteri, takšto ņivarči. 

Tagadējais niks milkhouse` , kuru dzemdēju 2013 gadā . - Godīgi neatceros,nav nekāds sakars te ar Milhauzeni no simpsoniem, jo ir tirliņi, kas nekādīgi nemāk manu niku pat normāli saprast. :D Latviski nedaudz jocīgi skan, protams, bet nu .. ko darīs? Es pērnāk domāju visnedažādākos nikus un pirksti paši kaut kā izdomāja šo niku. :D 


 

SycyS
Jauniņais
65 atbildes forumā
Online: 2d 6h 50m
Redzēts 2020. gada 03. februārī, 20:23
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 13:17
0
post

SycyS

Ļoti vienkārši un tai pat laikā, iespējams, sarežģīti. Tālajā 2003. gadā, kad moderni visiem bija būt @draugiem.lv, vajadzēja arī man. Mācījos vēl sākumskolā un no pc saprašana bija pilnīga nulle. Tā, nu, mans brālis man palīdzēja veidot e-pastu un izveidot draugiem.lv profilu. Veidojot e-pastu (inboxā) bija jāizdomā kaut kas. Tā kā esmu jaunākais ģimenē, tad, nu, ja reiz sīkais, tad sīkais....gribēja rakstīt "sīcis", bet nezināja, kā uz attiecīgā datora uzlikt garumzīmi :D. Padevās un vienkārši aizstāja "i" un "ī" ar "y" izveidojot "sycys". Laikam ejot, "s" burtus pārliku par lielajiem un tā arī esmu palicis pie šī nick jau 16 gadus, jo, lai arī kur reģistrētos, šādu nick neviens cits īsti neizmanto. 

Flak3
Jauniņais
Legend Of Frag
618 atbildes forumā
Online: 12d 22h 0m
Redzēts 2020. gada 08. aprīlī, 11:43
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 00:26
0
post

well man īstais nick ir ElioTs11 , pirmo reizi šo vārdu izmantoju kad man bija 11 gadu "ElioTs11" ir ļoti lidzigs vards manam istajam varda nevelejos izmantot īsto vārdu izdomaju kaut ko mazliet savadaku

I have gambling addiction . 

peh
Lietotājs
pehs*
293 atbildes forumā
Online: 27d 19h 36m
Redzēts 2022. gada 31. jūlijā, 16:34
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 00:31
0
post

Mans cs niks un foruma niks ir peh!

Šis niks radās, jo man bieži vien viss ir peh.

Mani var saukt par pohujistu arī, pa dzīvi tāds. xd

hehe

Pēdējo reizi rediģēja peh, 2019. gada 15. augustā, 00:32.

Jackass3D
Biedrs
Pokers
1141 atbildes forumā
Online: 30d 3h 0m
Redzēts Vakar, 14:02
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 12:35
0
post

Savu niku es izdomāju, kad es vel nebiju sācis spēlēt kickā. Šo niku es biju izmantojis vairākās spēlēs. Niku es izvēlējos, jo nesen biju skatijies filmu Jackass 3D un tā arī ienācā prātā šāda nika izvēle :D

spokio
Jauniņais
138 atbildes forumā
Online: 2d 2h 11m
Redzēts 2022. gada 09. oktobrī, 19:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 21:34
0
post

Hmmm. mans niks ir spokio.... Sakuma velejos lai tas butu kaut kas, kas mani raksturotu, bet nebutu parak pashsaprotams. masa ieteica lai nemu simulacija(ka inbox.lv speles :D jo tad taisiju savu pirmo epastu) bet tas nebija man, kaut gan emailu uztaisiju ar tadu niku :D mans niks SPOKIO ir no varda spoks, bet man gribejas mazliet misteriju, lai cilveki aizdomajas. tad nu panemu no italijas galu o :D spoko neskanetu parak labi, tapec rakstiju ka spoki un tad pievienoju O .

Spoks - kautkas dzivs bet miris, kaut kas, kas eksiste, bet tai pasa laika ne. tad nu luk. es eksisteju bet neeksisteju :P tad nu luk :P butiba mans niks ir mana butiba un misterija, ko ne visi pazist bet dzirdejusi kkur ir :D 

Dzīve ir kā sapnis,notiek daudz kas interesants, emocijas, dialogi, notikumi, bet beigās pamodies un saproti, ka tas ir beidzies. Ka sapnis, kurš likās, ilgst mūžību, bija tikai pāris sekundes no tava miega. Un kas notiek,kad sapnis beidzas? Nekas, izņemot vēlmi nosapņot to sapni vēlreiz, izdzīvot dzīvi no sākuma līdz galam.

ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ
Meitene zeltene
Lietotājs++
ღ𝓛𝓪𝓫𝓪𝓪𝓴𝓪𝓪 ž𝓾𝓫𝓲𝓲𝓽𝓮ღ
2284 atbildes forumā
Online: 31d 1h 54m
Redzēts 26. februārī, 21:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. augustā, 17:46
0
post

Esmu meitene, kurai ir divi vārdi. Pirmais vārds tiek lietots ikdienā, otrais vārds ne tik bieži. Tā arī izdomāju, ka mans niks sauksies manā otrajā vārdā BEĀTE.

 

Pēdējo reizi rediģēja ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, 2019. gada 17. augustā, 17:48.

Wukong
Jauniņais
533 atbildes forumā
Online: 9d 18h 18m
Redzēts 2022. gada 26. februārī, 22:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. augustā, 21:39
0
post

Spēlēju daudz league of legends, kādu laiku mainoju wukong. Visi ar kuriem spēlēju vislaik sauca par wukonga dievu, tāpēc uzliku nicku-wukong. Tā arī palika, pārāk maza iztēlē, lai izdomātu ko labāku :D:D Btw, vairs nemainoju wukong...

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 26409 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, kaifotajs!!! :D, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha