bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 36m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
$ KRISTA $
Meitene zeltene
$ BABYGIRL $
686 atbildes forumā
Online: 12d 16h 51m
Redzēts 2021. gada 18. martā, 12:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 31. jūlijā, 13:38
0
post

Niks cēlies no mana vārda. :D ''x'' beigās tāpēc, ka nav noteikts Kristīne vai Krista. :*

luīze
Skatās sākumlapu
Moderators
JB Admins
Meitene zeltene
JB konk. rīkotājs
luīzīte
4406 atbildes forumā
Online: 168d 15h 50m
Redzēts pirms 4 minūtēm
Pievienots, 2017. gada 06. augustā, 02:53
0
post

jo hns sāka saukt mani par luī, un kaut kā iepatikās, nez

NeaDeKwaD | Stone
Lietotājs++
429 atbildes forumā
Online: 15d 19h 23m
Redzēts 2020. gada 16. oktobrī, 21:31
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. augustā, 04:26
0
post

uzpipeju purple haze un ienacu stone  cs un kautka ienaca galva tads niks :D

Pēdējo reizi rediģēja NeaDeKwaD | Stone, 2017. gada 06. augustā, 04:27.
Daņiks
Veterāns
ZVĒRS
ZVĒRS, Старый
2444 atbildes forumā
Online: 41d 11h 56m
Redzēts 2020. gada 13. augustā, 17:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. augustā, 05:16
0
post

Meitenes mani vienmēr saukā par Daņiku un ienāca galvā

melons
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 3m 37s
Redzēts 2017. gada 08. augustā, 15:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 08. augustā, 15:01
0
post

Vienā jestrā tusiņā atrāvos ar pusi melones pa pakausi, tagad esmu Melons :D

 

http://mmkserviss.lv/">http://mmkserviss.lv/

 

 

Pēdējo reizi rediģēja melons, 2017. gada 08. augustā, 15:02.
skyya
Meitene zeltene
ahuyentar
912 atbildes forumā
Online: 110d 1h 56m
Redzēts 2023. gada 16. augustā, 02:05
Pievienots, 2017. gada 21. augustā, 18:05
0
post

Karoc nosaukuma tas bija brala niks tik savadaks -skyys  pectam es tur mazliet parveidoju vairak sieviesu dzimuma sanaca - skyya. Nu i vso

luīze
Skatās sākumlapu
Moderators
JB Admins
Meitene zeltene
JB konk. rīkotājs
luīzīte
4406 atbildes forumā
Online: 168d 15h 50m
Redzēts pirms 4 minūtēm
Pievienots, 2017. gada 28. augustā, 15:32
0
post

mamma izdomāja man tādu vārdu, tāpēc es kā kreatīvs cilvēks izdomāju to kā niku

DeFire
Lietotājs
-_-
50 atbildes forumā
Online: 13h 2m 05s
Redzēts 2022. gada 25. jūlijā, 22:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 07. septembrī, 13:49
0
post

Mans patstāvīgais segvārds radies vairāk kā septiņus gadus atpakaļ.

Kā tas notika ?

Spēlēju ārzemju serverī aim_only (nejau aim_mapes, bet just HS kill`s)  un mani nemitīgi visu laiku šāva nost viens spēlētājs ( tajā momentā mans segvards bija RAH, par to arī varu pastāstīt) un es paliku ļoti pikts un neapmierināts. Aizgāju prom no servera. pabrokastoju un devos atpakaļ serverī, tai pašā. Un atkal mani šāva nost tas pats spēlmanis un tad es padomāju, ka es varētu lietot līdzīgu niku kā viņam, uz to momentu man likās, ka mans šaušanas līmenis palielināsies no segvārda nomaiņas.

Tātad ārzemnieka segvārds bija defg un es izdomaju savējo DeFire .

Esmu vairāk kā parliecināts, ka šejienes iedzīvotāji būs dzirdējuši par manu eksistenci, jo esmu dominējis spēcīgos projektos un nepilnus trīs gadus atpakaļ izveidoju savu projektu kurš bija sasniedzis gandrīz 1 tūkstoti reģistrētu lietotāju un Mana propjekta darbiniekus, lietotājus arī redzu šeit, kick.lv, kurš man izdzīvoja teju vienu gadu.

 

Segvārds, kas man bija, teju astoņus gadus atpakaļ un vēl uz atpakaļu ir RAH. 

Es vēl biju puišelis, gāju pirmajās klasēs un pateicoties vecākajam brālim noskaidroju, kas ir Counter Strike 1.6. RAH ir ļoti elementāri atšifrējami ineciāļi. 

R - Rūdolfs, mans vecākais brālis

A - Ansis, mans vārds

H - Holsts, mans uzvārds.

Ar šo segvārdu nospēlēju līdz kaut kādam 2010, 2009.g.

ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 08. oktobrī, 19:40
0
post

Karo4 skatijos filmu Milleru ģimenīti sen atpakaļ :D Un tur bija kas par narkotiku pardosanu un parvadašanu :D un ta arī domaju kapēc gan nē ielikšu cs tadu niku sev SmuggLinG. Un tā jau kādu laiku jau ir viņš 

Smookijs
Jauniņais
Jan4iks
69 atbildes forumā
Online: 1d 8h 49m
Redzēts 2018. gada 27. maijā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 04. aprīlī, 00:29
0
post

Mans niks radās šādi - Savu haskiju vārdā nosaucu Smookijs,un nenāca nekas vairs galvā un domāju suņa vārdu rakstīšu sev ,kā niku. :D

Картинки по запросу hacker gif

Похожее изображение

Похожее изображение
Connection DD2.KICK.LV

Похожее изображение
 

gucci
Lietotājs
lil peep
1009 atbildes forumā
Online: 31d 4h 43m
Redzēts 2022. gada 01. februārī, 00:28
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 04. aprīlī, 00:42
0
post

šis nickname man ir tāpēc, ka es krievu serveros pārsvarā uzturējos un uzvedos arī kā klauns xD.

T R I P P I N

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 04. aprīlī, 00:53
0
post

gribēju izdomāt īsu, vienkāršu, viegli iegaumējamu niku - sanāca yostu

ja nemaldos, tad no kaut kādas dziesmas nosaukuma savācu vienu zilbi.

Pēdējo reizi rediģēja yostu, 2018. gada 04. aprīlī, 00:55.

Kalvix
WAR3 Admins
Ban Team
V.I.P.
WAR3 minikonk. rīkotājs
Veterāns
924 atbildes forumā
Online: 44d 12h 41m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 04. aprīlī, 02:16
0
post

Draugi sauc par Kalvix , tapēc arī Kalvix :D 

NunCe
Lietotājs
Strawberry Condoms. ♥
Between haven and hell. ♪
621 atbildes forumā
Online: 12d 14h 26m
Redzēts 20. martā, 12:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 04. aprīlī, 10:19
0
post

mans izdomāts saisinājums no NONSENSE (muļķības/apsurds) :D

- No cēlām idejām var dabūt pa purnu, no lielas gudrības var iedirst biksēs!

Жить в кайф
Lietotājs
PREMIUM
186 atbildes forumā
Online: 8d 6h 2m
Redzēts 2020. gada 27. augustā, 10:29
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 04. aprīlī, 11:44
0
post

Neesmu nekad pirmais!

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 0m
Redzēts 5. aprīlī, 23:44
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 04. aprīlī, 11:46
0
post

no My Little Pony: Friendship is Magic.

dzēsts profils
Lietotājs++
don't message me
294 atbildes forumā
Online: 16d 7h 48m
Redzēts 2020. gada 22. oktobrī, 17:38
Pievienots, 2018. gada 08. aprīlī, 14:04
0
post

iepriekš bija cits niks gaaadus sen atpakaļ, tas baigi bija apnicis un dēļ tā izdomāju jaunu un tā padomājot nedaudz kas ienāca galvā bija kaasis.

ez nicks

goosy
Lietotājs
Zosēns
Smudžēēns
319 atbildes forumā
Online: 6d 6h 7m
Redzēts 21. janvārī, 04:12
Pievienots, 2018. gada 08. aprīlī, 14:37
0
post

Uz kakao pakas bija uzrakstīts goosycao, es paņēmu tikai goosy. :D

not hns
Lietotājs++
$UICIDAL
1188 atbildes forumā
Online: 78d 19h 58m
Redzēts 2022. gada 04. decembrī, 14:39
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 08. aprīlī, 16:32
0
post

lil peep - white wine, izdomāju white whiskey un jā cptmrgn^

            

Wolfyy
Biedrs
janka
4355 atbildes forumā
Online: 265d 16h 22m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2018. gada 08. aprīlī, 16:35
0
post

patīk vilki


 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 26417 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, kaifotajs!!! :D, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha