bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts pirms 5 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
PANDAROO
Skatās lietotāju
Lietotājs
*SAPŅOTĀJS*
Ļoha.
3548 atbildes forumā
Online: 18d 2h 1m
Redzēts pirms 8 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 29. decembrī, 16:31
0
post

Man niks jau man ir labu laiku, man niks rādas pirms 2 gadiem...Draugs man pirmo reizi bija iemācījis ielādēt cs:D Un vajadzēja nick, sākumā bija savādāgi, draugam bija Alehū, un es prātoju, ka man vajag kaut ko līdzīgu, sākumā bija panda, bet sapratu, ka nebūs tas ko es vēlos un nonācu līdz citiem variantiem, piemērma, paša savu vārdu  likt bet ar nebūtu smuki, un beigas iedomājos kengaroo(manuprāt) Bet gribēju pielikt pandai citu galotni un izveidojās Pandaroo, tā radās mans vārds...

aimbatten (;
Lietotājs
jančiks
541 atbildes forumā
Online: 9d 23h 15m
Redzēts 11. februārī, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 29. decembrī, 17:04
0
post

Mans niks radās ļoti ilgu laiku atpakaļ, pagājuši ir vismaz 5 gadi, kopš tā tapšanas. Tas radās tā laika čīteru dēļ. tātad, aim. Tajā laikā es biju vēl spēlējis tādu lietu, kā minecraftu un no tā man galvā ieskrēja vārds button. No tā es samainīju u uz a un sanāca aimbatten :D

Atty
Jauniņais
#69
475 atbildes forumā
Online: 25d 13h 53m
Redzēts 2019. gada 28. jūlijā, 16:15
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 29. decembrī, 17:15
0
post

Tā tad man niks Atty, radās pāris gadus atpakaļ, ja nemaldos tad ap 6 vai 7. Principā sākotnēji es spēlēju ar pāris citiem nikiem, kā Ervīns* un PASd, bet nu vienā citā komunā saņemot banus uz šiem nikiem, tika izveidots niks Atty. Ja es pareizi attceros tad tika vienkārši uzzsists ar roku ka klavu līdz sanāktu kaut kas sakarīgs, tieši tā pat radās niks PASd. Principā Atty nav vienīgais niks, ir arī EK7 ar kuru es pārsvarā spēlēju CS:GO. Tas niks radās saliekot vārda un uzvārda pirmos burtus kopā un pieliekot klāt vel mīļāko skaitli.

2+2=4 fikss maten
Jauniņais
Tomyy
97 atbildes forumā
Online: 2d 17h 14m
Redzēts 2020. gada 29. februārī, 17:26
Pievienots, 2018. gada 30. decembrī, 21:16
0
post

Mans niks radās tā, ka man ļoti garšo Bacardi un ļoti patīk dziesma Black bacardi, tā arī izdomāju noku, man jau liekas, ka vecais niks, kas bija Krekerīts bija diezgan nederīgs, tāpēc nācās izdomāt BLACK BACARRDI

ANaRHiST
Jauniņais
67 atbildes forumā
Online: 20h 6m 14s
Redzēts 2021. gada 05. maijā, 15:45
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 30. decembrī, 22:23
0
post

nikus ir diezgan gruti izdomat. Spelejis esmu ar dazadiem. bet biezi sanak ta ka vinus redzu kautkur citur, tad nu Izdomaju šo ANaRHiST. Domaju ka bus oky., vismaz pagaidam neesmu redzejis sadu niku nevienam.

 

Pēdējo reizi rediģēja ANaRHiST, 2018. gada 30. decembrī, 22:46.
pointseven
Jauniņais
J
34 atbildes forumā
Online: 4d 14h 11m
Redzēts 2021. gada 05. jūlijā, 15:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 30. decembrī, 22:35
0
post

Tā ātri, agrāk mainiju nicknames ik pēc 1 spēlēs, un tad spēlēju vienu dienu, un sāku lasit citu nicknames, tad izdomaju kad jasaliek kopā, un pieliku LUK - tas ir skaties, ENEMY - ienaidnieks , beigu beigās sanāca-^ LUKENEMY , = - ●Skaties ienaidnieks😎

http://steamcommunity.com/id/esnemakuspelet

 

 

Attēlu rezultāti vaicājumam “gif 3d”

blackbear2407
Jauniņais
27 atbildes forumā
Online: 2h 57m 12s
Redzēts 2019. gada 17. aprīlī, 19:09
Pievienots, 2019. gada 01. janvārī, 15:11
0
post

Šis nickname man ir dēļ viena dziedātāja, Blackbear , laikam idejas trūkst tāpēc tā teikt mazliet nošpikoju .

Bet savā ziņā kaut kā jau tas nickname ir jāizdomā :D 

Pēdējo reizi rediģēja blackbear2407, 2019. gada 01. janvārī, 15:33.
Duksitis
Jauniņais
Svezaks
68 atbildes forumā
Online: 3d 0h 31m
Redzēts 2021. gada 24. februārī, 09:00
Pievienots, 2019. gada 01. janvārī, 17:23
0
post

Duksitis

Pirms 6 gadiem vectēvs dzimšanasdienā saņēma kucēnu un viņš bija tik mazs kamoliņš, ka reali plauksa vareja turēt. Sākām tur dauzīties un ta.... Tad suncits aizgaj pagulet un ta izdoamju janomaina normals nick. Nu ko ieeju change nick... Skatos uz mazo kamoliņu un nodomāju "mazais duksitis tik smuki čuč" un uzreiz uzrakstiju sev nick Duksitis

Kautkā tā īsumā

Mohit
Lietotājs
MoHiT
7269 atbildes forumā
Online: 198d 19h 43m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2019. gada 02. janvārī, 09:29
1
post

I have this nick bc its my name. People told me there's a drink with that name called MOHITO. There's a meaning of this name in My lang.

When I started to play CS i had ": D: D: D" as my nick name because I could not came up with something cool

Sviests12
Jauniņais
Trakais
190 atbildes forumā
Online: 4d 10h 39m
Redzēts 2023. gada 10. jūlijā, 11:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. janvārī, 05:52
0
post

Sedeju pie datora un domaju sev jaunu niku ilgi domaju ka beigas galva ieleca vards Sviests apdomaju vai tiesam gribu tadu beigas ari uzliku es domaju ka ir piedurigs niks

asdf
Jauniņais
263 atbildes forumā
Online: 5d 9h 31m
Redzēts 2022. gada 27. septembrī, 13:58
Pievienots, 2019. gada 05. janvārī, 01:04
0
post

asdf - slinkuma augstākā pakāpe. Šito niku lieku visur, kur vajag kaut ko uz ātro sadomāt. Plus man īsti nepatīk lietas ar kaut kādu #deep nozīmi, tādēļ lieku ekstra bezjēdzīgas lietas

Pēdējo reizi rediģēja asdf, 2019. gada 07. janvārī, 22:53.
Evucite
Jauniņais
Meitene zeltene
46 atbildes forumā
Online: 1d 21h 57m
Redzēts 2022. gada 22. martā, 16:04
Pievienots, 2019. gada 05. janvārī, 12:18
0
post

Evucite - hz

Evucite avatar

Muiza
Jauniņais
Edzars
95 atbildes forumā
Online: 2d 7h 37m
Redzēts 2023. gada 24. jūlijā, 15:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 05. janvārī, 17:28
0
post

MaN-Man radās kad man nebija ko darit 

Cs 1.6 nicks Dejavu radas no extazi domām

oY74.WuClan!
Jauniņais
Mārča, Zālītis....
7 atbildes forumā
Online: 1d 14h 56m
Redzēts 2019. gada 31. maijā, 00:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. janvārī, 21:50
0
post

Tatad man niks radas ta...

Par cik esmu loti iemilejis hiphop kulturas stilu, un viss ko klausos ir veca skola 80-90gadi!

Pirmais ko dzirdeju bija WUTANGCLAN methodman dziesma, isti neatceros kura, bet zinu bija loti laba :)

Tapec mans niks visur ir Wu_TangClan :-)

JērsA
Biedrs
Jariks
987 atbildes forumā
Online: 118d 12h 17m
Redzēts 6. martā, 18:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. janvārī, 22:01
2
post

mans niks radas JO man patīk mazi jēriņi un bieži saku Jerāāāā ta pat kā saka zirgāāā or kka ta! 

NO MORE ???

Snm
Jauniņais
27 atbildes forumā
Online: 14h 19m 14s
Redzēts 2020. gada 09. septembrī, 00:22
Pievienots, 2019. gada 07. janvārī, 22:04
0
post

Mans Patiesais  IGN ir Kawaii un tas radija pec kada laika kad beidzu skatities Dragon Ball z 

Em4a
Lietotājs
Ja ir hujova, tad ir ahuj...
581 atbildes forumā
Online: 17d 15h 45m
Redzēts 10. martā, 02:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. janvārī, 22:13
0
post

Mans CS 1.6 nick ir jau vismaz 2 gadus. izdomaju pilnigi nejausi. Biju spelejis ar savu brala nick Em4a, tad nejausi iegaju settingos un iegribejas nomainit nick. Domaju un domaju lidz man galva ieleca kalponis un tad savu nick uzliku par Kalponis.

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. janvārī, 00:29
0
post

Radās jau ļoti sen, gadus 8 atpkaļ , kad biju mazs un sāku pievērsties cs. Sākumā bija Devil^^ , pēc tam sēžot vairāk pa forumiem kaut kā prātā ienāca nedaudz pamainīt uz kaut ko ne tik bērnišķīgu un tā galvā ienāca Devilishh. 

Cipsijs
Jauniņais
27 atbildes forumā
Online: 20h 28m 21s
Redzēts 2020. gada 06. novembrī, 00:48
Pievienots, 2019. gada 31. janvārī, 05:43
0
post

Šo niku "Cipsijs" izdomāju +/- 3gadus atpakaļ, kad biju veicis 7mēnešu pauzi no kubiku spēles "MC" un nevēlējos lai cilvēki mani atpazīst u.t.t so pilnīgi randomā ienāca prātā, sākumā bija doma cipsis or something like that.

Pēdējo reizi rediģēja Cipsijs, 2019. gada 31. janvārī, 05:44.
Lauku puika a.k.a hnc.
Lietotājs
★OG SQUAD★
696 atbildes forumā
Online: 81d 5h 51m
Redzēts 2023. gada 30. oktobrī, 11:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. februārī, 10:07
0
post

Niks jau ir diezgan sen, bet sākumā bija vienkāršāk, hnc. neatceros kādēļ uzliku tieši tādu. Lauku puika a.k.a ir vairāk kā piedūriens, vienreiz tusējot uzliku

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 25995 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, kaifotajs!!! :D, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha