bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
0
0
topic
Sūdzība par exdent.
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 41m
Redzēts 1. maijā, 21:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 18. decembrī, 17:40

Tātad, gribu, lai noņem man pēdējo warnu, kuru licis exdent.. 

Sāksim ar to, ka daudzi lietotāji arī uzskata, ka par to nebūtu jāwarno. Un viņi arī manis teiktajam piekrīt!

Evils teica, ka viņš par to nebūtu warnojis.

KK saka, ka tur ir 50 uz 50.

Daudzi heito mani, tāpēc varētu būt skaidrs, ka būs pret mani. Bet tāpat vēlos panākt to, lai noņem man viņu!

Skrīns par ko tika uzlikts warn.. -> http://prnt.sc/dkn4o7

Pēdējo reizi rediģēja ZnT, 2016. gada 18. decembrī, 17:45.
Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 18. decembrī, 17:42
0
post

http://prnt.sc/dkn4o7 kapec neviens nepasaka paldies par tadu skaistu screen kuru es uznjemu

Bet pa temu-nu mes nevaram pieradit ka vinja guleja/neguleja ar puss kick puishiem

Tapec nu es tieshi nezinu, bet ja es butu mod tad es iedotu warnu

 

 

 

exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2016. gada 18. decembrī, 17:42
0
post

Ohh, vismaz kaut kāda aktivitāte notiek kickā. :D

Tātad manuprāt pēc maniem uzskatiem šeit viedoklis katram atšķirtos, jo tas kā tu to pasniedzi - tas bija aizskaroši priekš meitenes.
Es nedomāju vai tu dzīvē varētu pieiet pie sev pazīstamas meitenes ( vai arī jebkuras klāt ) un pateikt, ka viņa ir gulējusi ar pus Rīgu, es esmu 99.9% pārliecināts, ka viņa jutīsies aizvainota, priekš čaļa tas jau ir savādāk, tāpēc tu to nesaproti.. 

Tie, kas tagad domā kur tur bija kāds aizskarošs vārds.. Protams tur nekas tāds nebija (kā mēs skrīnā redzam), bet tur jau tā lieta, ka, lai aizskartu cilvēku nemaz tādam nevajag būt, katrs cilvēks reaģē savādāk un arī domā savādāk.

#HATERSGONAHATE.

Pēdējo reizi rediģēja exdent, 2016. gada 18. decembrī, 17:45.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 13:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 18. decembrī, 17:43
1
post

Nu kā sanāk tur tak ir pateikts,ka jāpaskaidro kāpēc tieši tas lietotājs.Kā arī viņš jau neaizvainoja ar vārdu Mauk* or somthing viņš vienkārši izskaidroja,kas un kāpēc.

#WARNOFFZNT


~Evils~
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 16h 30m
Redzēts pirms 2 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 18. decembrī, 17:49
0
post

Es nebūtu warnojis, tapēc, ka, tur neko aizskarošu neredzu, Iespējams znt kļūdijās, nezināja ka tikai ar Obiju jājusies, bet ar augli nē. Kas tga warnos visus kas kļudijušies, pateikuši kko nepareizi? Warnu varētu dot dot ja būtu pielīdzināta dažu jomu pārstāvēm bet tā nebija. Un vsp kas par to ja būtu gulējusi ar vairākiem kickiešiem :D :D Mūsdienās vai tad kāds aprobežojās tikai vienu cilvēku? 

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2016. gada 18. decembrī, 17:54
0
post

Kas te notiek pie velna? :D

Sūdzies reāli par bezjēdzīgu warn? Cik tur... Mēnesis vai divi un noņems. Man arī cik viņi karājās visu laiku. Manuprāt, par diviem mazāk nekad nav bijis. Interesanti paskatīties par ko esmu dabujis banus un tā. It īpaši to vienu esošo warn par ko dabuju 2h :D

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 41m
Redzēts 1. maijā, 21:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 18. decembrī, 18:04
0
post

Man ir -1 brīdinājums, bet tāpat gribu, lai viņu noņem! Viņam tur nevajadzētu būt..

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2016. gada 18. decembrī, 18:07
0
post

Nē, nē. Lai paliek...

Savādāk Tev negatīvs skaits ar brīdinājumiem. Dabūsi vēl vienu un viss atkal būs līdzsvarā.

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 18. decembrī, 18:59
0
post
Piekrītu, ka warns bija nepamatots, tur netika nekas tuk traks pieminēts, ka būtu jāliek warn. Ja tomēr moderātors izlēma warnot, tad ir jāvērtē visi vienādi un turpmāk sodīt visus, nevis tie, kas pasūdzās.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 10m
Redzēts Vakar, 22:06
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 18. decembrī, 19:34
1
post

Es sākumā ilgi domāju warnu noņemt, jau pat exdentam par to uzrakstīju, bet tad padomāju - tas taču ir ZnT, viņš burtiski man katru otro vakaru sabeidz nervus ar saviem murgiem, exdentam motivāciju iedragāja ar kritiku, Lauru padzina no statusa jo nervi neizturēja.

Kā var nesodīt cilvēku kurš burtiski terorizē citus lietotājus liekot justies mums kā vergiem un pēc tam kad jau redz ka tas sabeidz cilvēkam visu uzturēšanos projektā - vēl turpina to darīt katrā izdevībā kura rodas. Arī es liktu warnu ja ZnT mani tā terorizētu, vienīgais iemesls kāpēc nelieku ir jo es to risinu skaipā vai privāti, tā ka ZnT īpaši nemaz netiek mani forumā aizvainot.

Warns paliek, un ja turpināsi čakarēt kickiešus tad turpnāsi saņemt warnus.

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0