bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
0
topic
Sveicināti no - Priest
Priest
Jauniņais
Garais
16 atbildes forumā
Online: 9h 8m 51s
Redzēts 2017. gada 11. jūlijā, 14:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. decembrī, 16:19

Sveiki visiem Kick spēlētājiem, Mani sauc Gatis L. man ir 20 gadu , es dzīvoju Pūcēs tā atrodas Starp Kandavu un Kuldīgu. Hmm ja jus vaicāsiet kads man raksturs pat nezinu ko teikt nu vienīgais pret čiteriem ir slikta atieksme tos galigi vaidzētu novakt, Bet pārsvarā Esmu mierīgs, jautrs , un interesants Bet ja serverī sākas lamāšanas ( diršanas ) uz mani tad es neesmu nokontrolējam nodirsīšu līdz galam, isti nezinu vai jums intrese mani ķermeņa parametri , bet es sveru ~84 , emu 183 Garš, acu krasa varētu būt Zaļgan pelēka .
Nu mani Hobiji kadu laiku bija Sports , jo es ļoti daudz sportoju kad bija laiks, Kad nenodarbojos ar sportu tad pārsvarā atpušos un iedzeru ar draugiem un ballējamies, mēdzam ari braukt visādos TRIPO< pēdējais bija ar BMW, 200 km. Citreiz vakaros kas nau ballites vai nekas interesants nenotiek es Sežu pie pc un ari no rītiem , pie PC es parasti spēleju CS ( Counter - Strike 1.6) , Mu-online un DOTU , Cs ir tas ko pagaidam atsāku spēlet, Dzīves moto man pagaidam nau vienīgais ko var teikt ka vaig izbaudīt savu dzīvi kamēr esi jauns.
Runājot pa CS karijeru, CS es ikdiena spēlēju ka kuru reizi parsvarā no rītiem līdz vakariem un pa nakti nu +/- 5h pa dienu sanak. man patik uztureties DD2, ZM un JB ja seit ir normali plugini un kodeti serveri nevis parastie defultie. kadu 4 mēnešu iepriekš biju spēlējis DD2 kados 3 serveros kuros bija ACC,ļoti labi māku BH. Es CS ari esmu spēlējis ari nopietni kad vel bija interesanti,un ari bija kadu laiku sava komanda ar kuru piedalijamies chill un GP cupos katru dienu un ari diezgan labi gāja, bet tas bija diezgan sen, un tagad man lago cs tapec nevaru vairs tā nopietni paspēlēt. Iekš Kick spēlēju varbut 3 vai 4 dienas varbūt kāds mani ir ievērojis serveri. Mana dzīvē CS nau nekada nozīme tas ir tikai briva laika pavadīšanai 
ceru ka jums bija interesanti Lasīt, ja kādi jautājumi prasat.

WizKhalifa*
Lietotājs
Madiis
142 atbildes forumā
Online: 3d 18h 2m
Redzēts 2019. gada 22. novembrī, 12:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. decembrī, 16:06
0
post

Sveiks. GL&HF! :)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0