bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Čau!
Megiii
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 2h 10m 59s
Redzēts 2019. gada 01. jūlijā, 15:15
Pievienots, 2016. gada 27. decembrī, 18:14

Tā tad, čau.

Mani sauc Megija, esmu 16 gadus veca. Dzīvoju es Ezeres pagastā, Saldus novadā. Mācos Rīgā RTRIT (Bulciņskolā ). 

Mani varat atrast Instagramā https://www.instagram.com/__megiii___/ , ir arī snapchats, ja grib, papras'.

Brīvajā laikā spēlēju MTA, pa vasaru futbolu spēlēju, spēlēju arī volejbolu. Es arī dziedu. Eju uz kori, piedalos teātrī, kuru vada Zane Vaļicka. Kaut kas no visa pa drusciņai.

Esmu bijusi Grieķijā, Krētā. Atrados 10 dienas. Bija forši, braucu pa serpentīnēm, ar grieķiem koļījos. :D Jesus, tas bija jautri, bet vismaz koktēli uzsauca. Peldējos Egejas jūrā, Vidusjūrā. Vismaz nosauļojos normāli, Latvijā nav forši. Es gribētu uz Malārijas salām aizbraukt, tas ir blakus Kanārija salām, kr4, tur ir foršāk. Ja būtu laiks varētu visu apceļot. 

Vienvārdsakot, te nav nekāds iepazīšanās portāls, lai kaut ko rakstītu baigi par sevi. No vienas puses, ja baigi interesēju, uzzināsiet paši. :D

Labi, davaj, čau.

 

32456yhytbg
Lietotājs++
242 atbildes forumā
Online: 2d 19h 15m
Redzēts 2023. gada 12. aprīlī, 14:00
Pievienots, 2017. gada 02. janvārī, 12:51
0
post

Sveicu @Kick.lv.

Saldū esmu bijis, liekas dīvaini atrasties tur, tik talu no Ogres. :D Gribētu ar uz Grieķiju aizbraukt.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0