bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
0
0
topic
war3 / vip
icescale
Lietotājs
OnetapGod
599 atbildes forumā
Online: 5d 2h 20m
Redzēts 2020. gada 19. februārī, 12:49
Pievienots, 2017. gada 04. februārī, 13:55

Runa ies tieshi par war3 - csdm serveri.

Tatad, sakshu ar to, ka pateikshu - esmu jauninais, saku spelet jusu serveros no shi nedelas, ceturdienas un uzreiz pamaniju tadas lietas:

Ka pamaniju, jums ir VIP donation pieeja, forshi, projektam vajag attistities, pelnit naudu, es visu to saprotu, un ari daudz cilveku to donation funkciju izmanto.. bet,TOMER, gribu atvert jums acis uz patiesibu:

Situacija ir sekojusha, es, ka jauninais, ienaku serveri, taja bridi tur speleja 4 vip, diviem no time bija high leveli 300+, konkreti pateikshu niku, viens -  ROBUX, otrais - toprank. Tatad, tie 2 sataisija teamwork un uzkempoja pie chest respawna, es visu protams saprotu, daudz modu, skaisti, u.t.t bet parejiem nav iespejams tos cilvekus novakt, shopmenu vel ir pieeja nopirkt ap 4 itemiem, tatad nem tos: Helm, mask, necklace un pat ar to tev jau ir iespeja klut par unkillable, bet tiem jau ir +300 lvls un vel shis VIP.

ka jus domajat vai tas ir pareizi? ka jus, ka iesacejie, ienakat serveri shaujut hedus, tiem vipiem un tev reflekte tas damage un to vienkarshi nomir... ?!?!??!

Manuprat vajag jau sakt kaut ko manit, jeb nonemt to TEAMWORK modu, lai butu vismaz katrs par sevi, vai kaut ka bet SAMAZINAT to VIP statusu efektivitate, jo tas jau ir galigi stulbi..

Runa iet tieshi ne par tiem cilvekiem, bet par tiem MOD's kas eksiste serveri.

 

 

Pēdējo reizi rediģēja icescale, 2017. gada 04. februārī, 13:57.
~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 7h 28m
Redzēts Vakar, 20:19
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. februārī, 14:03
0
post

Sveiks jaunais player. Rūpīgi izlasot tevis rakstīto es secinu to ka tu pats esi uz visu atbildēji, tu esi jauns players ar mazu lvl, kas arī ir pie vainam tam, ka tev ir grūti kādu nošaut, tas ka ir vips nemaina to ka 300+ lvl būs stiprāks par tavu 20lvl 
Par to vai kaut kas būtu jāmaina vipā, nedomāju viss, jo tas neatrisinās tavu problēmu, tev mazs lvl citiem augstsi lvl. 
Par to teamwork tas netiks ņemts laukā, jo pie chestiem var tikt, pats esmu nogāzis no kātiem pat 4 purnus kas pie chesta kempo un viens pats savācu, un  ir tāda lieta, ka chests ir salikts tādās vietās lai var nozagt, gan caur sienām gan grīdām

icescale
Lietotājs
OnetapGod
599 atbildes forumā
Online: 5d 2h 20m
Redzēts 2020. gada 19. februārī, 12:49
Pievienots, 2017. gada 04. februārī, 14:48
0
post

Esmu jau atnacis pie 50 lvl elfa, bet tomer, shaujot tos vipus gandriz kars 2 shaujiens iet ka reflect, pat smiekligi spelet pret tadiem cilvekiem.
Un pec tam tadi, sak taisit to teamwork komandu, sakempo un frago lidz 100/1 score. Tas viss atspogulojas uz servera speletaju skaita, parejiem jaunieshiem bus grutak iesakt ja vini nemak pat shaut, vini atstas to lietu un vispar aizmirsis sho serveri.

 

 

Ieteiktu uztaisit to reflect function vipiem, vismaz reizi 3 sekundes. Vai nonemt tai funkciju nogalinat, kad shauj tieshi heda.

Pēdējo reizi rediģēja icescale, 2017. gada 04. februārī, 14:48.
~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 7h 28m
Redzēts Vakar, 20:19
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. februārī, 14:54
0
post

VIP reflect skills - 25% iespēja katru saņēmto šāvienu radīt pretiniekam atpakaļ (zaļa līnija)
Neuzskatu ka tas ir šausmīgi daudz, tik nezinu cik daudz dmg nodara bet man liekas ar bija ap 20 
Reizi 3 sekundēs tas tieši būs vel trakāk, vips biežāk iedarbosies :D 

 

TheLegend
V.I.P.
Legendary Noob
Beast
693 atbildes forumā
Online: 12d 0h 48m
Redzēts 2023. gada 31. decembrī, 17:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. februārī, 14:59
0
post

nu ko lai saka,pirmo reiz pievienojoties serverim man tiesi tadas pashas domas bija ka tev,bet ar laiku tas teamwork ir laba lieta jo chest vienam ir gruti dabut ja ir labi speletaji serveri! ka4a lvl un teamwork pats ar citiem speletajiem,sudzeties jau nav gruti,spelet ir :D

shopmenu3 ir pieejams vip reflect imunity un vel daudzas lietas kuras tev palidzes

icescale
Lietotājs
OnetapGod
599 atbildes forumā
Online: 5d 2h 20m
Redzēts 2020. gada 19. februārī, 12:49
Pievienots, 2017. gada 04. februārī, 15:25
0
post

Domaju par to, reiz 3 sekundes prieksh tiem 25 %, nevis parasti 25%

 

Legend - tu iesaki kachat bm, un pateici ka pa vienu mapi var nopelnit tos 300000, nu ja protams, var but tas jau ir iespejams ja tev ir BM 350 lvl arii...
Tikko par mapi nopelniju 30k, ta antireflect maksa 300k, tad man vajag nospelet 10 mapes ar BM lai sanemt to anti reflect un spelet ar to vienu dienu...

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 7h 28m
Redzēts Vakar, 20:19
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. februārī, 15:30
0
post

Dēļ tā, ka tu neesi tik labs spēlētājs nav nekas jāmaina vipa. izņemot vipu pasiam laukā galvenā problēma nekur nepazudīs, tev mazs lvl citiem augsts lvl + ja vel neesi tik labs šāvējs, tas visu sarežģī tev vel vairāk. 
Gaidi nākamo resetu kurš būs 10. martā pa dienu, būsi ar visiem vienādos spēkos. 

Es nesaku ka vips kādai rasei nav lielāks bonus kā citām, taču nevar karai rasei vipu balansēt savādāk kā arī nevar katram playeram izdabāt.

icescale
Lietotājs
OnetapGod
599 atbildes forumā
Online: 5d 2h 20m
Redzēts 2020. gada 19. februārī, 12:49
Pievienots, 2017. gada 04. februārī, 15:38
0
post

neesmu labs speletajs :DDD ok, veiksmi projetkaa

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 7h 28m
Redzēts Vakar, 20:19
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. februārī, 15:53
0
post

Tieši tā! Neesi - http://prntscr.com/e4e80w Tas nebija domāts kā apvainojums vai kā, bet gan tā, ka nav iespējams izdabāt visiem, daudziem daudzkas nepatīk serverī un mūždien tie ir jauniņie kuri nav iejutušies un īsti labi nespēle. 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 6m
Redzēts Vakar, 22:10
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. februārī, 15:54
0
post
Es piekritu ka serveri ir situacija ka liela lvl un ar itemiem un vipu, ka spelet ir daudz daudz vieglak, bet pats esmu spelejis nesen ar 10 lvl perkot tikai imunitati un imunitati no vip reflection un es tapat notureju labu score, te vairak runa ir vnk par tehiku, par itemiem un cik labi maki shaut... tie augstakieleveli ari labi shauj, nevis ka vini ir nubi un tikai delj vipa citud nosauj ^^

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 02:21
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. februārī, 15:58
0
post
Iemācies šaut un nebūs problēmu. :)
TheLegend
V.I.P.
Legendary Noob
Beast
693 atbildes forumā
Online: 12d 0h 48m
Redzēts 2023. gada 31. decembrī, 17:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. februārī, 16:12
0
post
Uz ieprieksejo varu atbildet ka vari vnk nepirkt parastos itemus.bet taupit shopmenu3.uzliec bindu bankai un liec ieksha ik pa 2k.un jo lielaks bm lvl jo vairak naudu tu gopit var procentuali.viss jau bus labi.konsultejies ar citiem speletajiem kuru itemu kombinacijas ir labakas kurras rases ir labakas.jo 2 dienu laika tiesam nebusi nekad augsgala.ja doma ka ienakot serveri uzreiz visiem heados iesvilpsi tu tiesam maldies.+sis ir war3 serveris tev var pedejais nugis ar 400lvl vakt nost ka mazo.ja gribi lidzvertigi spelet ludzu ej csdm.kick.lv
yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. jūlijā, 14:43
0
post

/team opcija netiks noņemta, jo tā ir noderīga;

 

iespējas, kā nonerfot un/vai uzbuffot vipu:

- noņemt vispār nost VIPam reflect un ielikt to /shopmenu3, kurš maksātu kādus 400'000$;

- noņemt no reflecta nost to vairogu, respektīvi ja reflects iedarbojas, tu izdari bojājumus reflecta autoram [ šobrīd tā nav ] bet izšauj pretī reflect;

- samazināt VIP reflect % chance vai arī jebkādu saņemto damage samazināt no 100% uz 50%;

- ja VIPam tiek noņemts reflect, kompensēt to ar x3 exp par killu un x3 naudu par killu;

 

šis ieteikums tiks realizēts tad, kad būs nākamais WAR3 update, par to tiks paziņots

 

tēma slēgta

Lietotāji skatās šo tēmu: 0