bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mājaslapā / Projektā
0
0
topic
Kick.lv Twitters
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 20m
Redzēts Vakar, 20:23
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. martā, 20:06

https://twitter.com/kicklv

 

No šodienas centīšos pamatīgi kickā popularizēt twitteri, tāpēc tagad mājaslapas augšējā, labajā stūri ir redzami pēdējie twīti. Ja Jūs paši izmantojiet ikdienā twiteru, ļoti iesaku arī sekot pašā twitterā, lai saņemtu ziņas vēl laicīgāk un lai nebūtu uz to stūri visu laiku jāskatās.

 

 

Kāpēc tas ir vajadzīgs?

Ļoti bieži ir sīki paziņojumi, kurus nav kur parādīt un sanāk, ka vienkārši jāspamo čatā, lai par to uzzinātu cilvēki, piemēram, kāds konkurss, kurš sāksies noteiktā laikā, kāds updeits serveros, kurš nav pietiekami liels, lai par to rakstītu jaunumu rakstu, kāds patīkams notikums, ar kuru gribētos iepriecināt kicka lietotājus, kā arī papildus lietas, piemēram,  ja notiks kādas problēmas, twitterī varēs ērti paziņot par to, kas ir noticis un kas tiek darīts lietas labā, un kad varētu būt viss kārtībā.

 

 

 

Kāpēc līdz šim twitters jau netika popularizēts?

* Pirms šodien tas tika aizstāts ar twiteru, tur bija paziņojumi no administrācijas. Šo elementu mājaslapā es nebiju līdz galam sataisījis, un burtiski tikai es varētu tur pievienot paziņojumus, ko es darīju ļoti reti, jo tas bija neērti.

* Vēl pirms tur bija paziņojumi no administrācijas, tur bija twitters, bet toreiz nebija neviens, kuram īsti bija intereses ar to darboties, kā arī ikdienā bija maz paziņojumu. Tagad tādu ir vairāk, kā arī toreiz bija tikai tā sauktais "gadgets", kas ir gatava aplikācija, kuru var ielikt katrs savā mājaslapā. Šoreiz tā ir paškodēta sistēma, kura strādā 10x ātrāk un vienkāršāk.

 

 

Heiteriem:

Ja jums neinteresē šie paziņojumi, droši ignorējiet šīs ziņas un visu twitteri. Ļoti labi saprotu arī to, ka daudzi twitteri vispār neizmanto, arī es pats neesmu viņa fans, bet ja ir iespēja to apvienot ar paša projekta paziņojumiem, tad būtu kauns šādu iespēju neizmantot.

Pēdējo reizi rediģēja Pizhikz., 2017. gada 14. martā, 13:56.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 41m
Redzēts 1. maijā, 21:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. martā, 20:12
0
post
Pat gads nebija jāgaida :D
Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. martā, 20:21
0
post

Normāli. Veiksmi

Image result for Unicorn Gif signature

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. martā, 20:27
0
post

cho za hrenj?

 

 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 13. martā, 16:31
0
post

Nezinu vai tas ir forši, bet varbūt kādam patiks.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 17h 59m
Redzēts pirms 32 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. martā, 10:00
0
post

Eh sanāk tā, ka es kurš twiteri neizmantoju neuzināšu par visādām lietam kas nav gana lielas priekš jaunuma vai topiku bet ir pietiekoši svarigas lai vispar kaut kur par to rakstītu.
Visai smags apisiens tiem kuri twiter nelieto. 
Mbe vari to logu partaisit lai ir 2 lapas viņam? vienā twitera paziņojumi otra lapa kas varētu būt kaut čata izskata un tur samest to pašu ko tviteri, 10 sekunžu darbs copy / paste no tviteri uz otru lpp. 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 20m
Redzēts Vakar, 20:23
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. martā, 13:43
0
post

10 sek darbs :D aha, ja vien programeshana būtu tik vienkārša kā "pārvelc 1 logu un gatavs" ā un pēc tam "pieliec pogu kura atver citu logu" vēl 10 sec un gatavs.

 

Evil, es nesaprastu, pat ja tu neizmanto twiteru, tu taču uzzināsi par jaunumiem tāpat tur skatoties paziņojumos ... tāda taču ir jēga kāpēc vinš tur ir pievienots un kāpēc vispār šis raksts ir izveidots.

Tas kas attiecās uz to ka tev pašam tur būs paziņojumus jāraksta - gribi vai negribi, bet vajadzēs iet twiterā, tur nav liela atšķirība kā iet kick admin panelī un kko rakstīt, vai arī iet tiwterā un tur rakstīt.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0