bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
0
0
topic
Mans pieteikums uz DD2. :P
whateverusay.*
V.I.P.
Rolis, Roļa.
128 atbildes forumā
Online: 4d 4h 19m
Redzēts 6. februārī, 21:19
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. aprīlī, 13:54

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī - whateverusay.* Grrrr. Rawrrr.
2. Links uz taviem - statiem http://www.kick.lv/cs/stats/hls…;player=121431

 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 80 stundas    (cik ir?) - Toch nav. 17 tik.
2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)   (cik ir?) - 23 (jau smiltis birst.)
3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze  (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem) - Kick,g-town, gopro, carnikava, vel visur kur.
4. Vismaz 2 admins no servera, kurš par tevi galvo    (kurš/kuri?) - knave. (laikam) parejiem neesmu dizi jautajis apkart. piedodiet :( bet domaju vel kads labprat pateiktu Ja!
5. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS  - Esmu V.I.P.
6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā    (links uz topiku) - http://www.kick.lv/forums/topic…saka-%c4%8dau/ Ta jau aizvesture, kad rakstiju. ;D
7. Jābūt labai aktīvitātei forumā   - saksu uzlabojumus savam slinkumam. Apsolu.
8. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi   ilgi atpakal viena bija, bet beigu beigas izciniju taisnibu un chalim bija wh. (shine)
9. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina   (kāda? vai tavuprāt trūkst adminu?) Pec Knave. teiktá, vins vines pats mocas. un mana izpalidzigaa roka vienmer palidzes berniem nelaimé.
10. Jābūt nodotiem vismaz 10 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī, uz kuru raksti pieteikumu    (linki uz topikiem) Link toch nebus, ban statos ari nevaru atrast savejos :( 10 nodoti shaubos vai bija.. bet no 2014-2016 gadam 100 stabili nobanoti ;D

 

 

Milji atvainojos par to ka nav káda prasíba. centisos dabut. ;*

Pēdējo reizi rediģēja whateverusay.*, 2017. gada 25. aprīlī, 14:46.
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. aprīlī, 13:56
0
post

Pieteikums nepārliecinoš,bet palīgus iekš DD2 jau sen ir vajadzīgi. 
Rekomendētājos vēl nevaru sēdēt :D   .Kubus atpazīt māk un noteikumus nepārkāpj.

Bet nu no manis REC


Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. aprīlī, 14:15
0
post

Nu nezinu ko pārēji teiks, bet manās domās jebkurš praktiski var.. Mani neskar DD2, un vienkārši DD2 adminus domāju vajag. Nenāks arī pa ļaunu tu. + Redzu tev VIP grupa, par to protams nobrīnījos.. Dodu PAR.

Image result for Unicorn Gif signature

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts Vakar, 22:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. aprīlī, 14:41
0
post

1. Tava aktivitāte pēdējā laikā ir ļoti sūdīga - vai tu plāno to uzlabot? es zinu ka agrāk esi bijis ļoti aktīvs, bet vai to plāno atsākt?

2. Pietiekuma ir jātstāj   ja prasība iz izpildīta, vai arī  ja prasība nav izpildīta, nevis jāatstāj abus.

3. Kāpēc nepaprasīji man vai es par tevi galvoju? es būtu piekritis ... tagad neizpildīta prasība dēļ tā

 

Es pagaidām nedošu rec vai anti, jo gribu dzirdēt atbildes un lai salabo pieteikumu.

Noravajumtu
Lietotājs
412 atbildes forumā
Online: 21d 16h 32m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 20:48
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. aprīlī, 14:43
0
post

Domaju , jau esi bijis ar pieredzi šeit , stundas sakrāsi , REC

whateverusay.*
V.I.P.
Rolis, Roļa.
128 atbildes forumā
Online: 4d 4h 19m
Redzēts 6. februārī, 21:19
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. aprīlī, 14:49
0
post

Boss, uz tavu pirmo jautájumu - plánoju uzlabot, taká Mass Effect Andromeda iziets darít vairs nav ko + brívais laiks daudz tagad :)

Boss, izlaboju topiku.

Boss, es pilníbá aizmirsu par tevi un uzprasít Tev. :(

Der shádi?

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. aprīlī, 14:53
1
post

Vienmēr man jābūt tam sliktākajam. :(

Ja neatbilst vairāk par 2 prasībām, nemaz nepūlies rakstīt pieteikumu, ja vien tev nav speciāla atļauja no kāda foruma admina/moderātora, ko arī ir janorāda tas tēmā. (pretējā gadījumā TC un +1 brīdinājuma punkts)

Nekur neredzu atļauju. Aizpildi robus un gan jau būs iecerētajs.

Atteikts + brīdināts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0