bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
0
0
topic
DEKLERETS GREKU PESTITAJS @ dd2
Greks
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 6h 14m 27s
Redzēts 2019. gada 25. novembrī, 12:51
Pievienots, 2018. gada 24. jūnijā, 20:22

1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 80 stundas   (cik ir?)  1d 04:14:01h
2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)   (cik ir?) (19 , gadi )
3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)  Biju admins , kadreiz reif , nyd , ka ari noob , protams kad tie serveri vel bija populari.
4. Vismaz 2 admins no servera, kurš par tevi galvo    (kurš/kuri?)
5. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS   Esmu pagaidam jauninais , jo vairak laiku pavadu serveri neka weba ;dd .

6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā    (links uz topiku) Diemzel nav bijis laika , tacu daudzi mani jau pazist ;dd .
7. Jābūt labai aktīvitātei forumā Esmu samera aktivs , ja ir nesaprasanas , tad jautaju palidzibu ;) .
8. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi - nav nevienu sudziibu , par ko es zinatu , vai nezinatu .
9. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina   (kāda? vai tavuprāt trūkst adminu?) Briziem vajag adminus , jo admini nespej ienakt laika un parkapeji jau ir iegaumejusi adminu nickname , tapec atri iziet ara , tadel butu vajadziba vel pec daziem .. taka serveri atrodos biezi , un speju pateikt kursh ir parkapejs vai nav , tad es domaju butu patikami un labi , ja butu vel viens admins serveri piemeram tads ka es . ;p (Atvainojos ka nav garumzimes  , jo ir ENG keybord . )
10. Jābūt nodotiem vismaz 10 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī, uz kuru raksti pieteikumu   (linki uz topikiem) Isti neizprotu , jo sudzibas nerakstu bet atrisinu visu , tacu ja jums der /calladmin , ka parkapeju nodosana tad esmu to loti daudz darijis ;dd , taka ta..

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12841 atbildes forumā
Online: 265d 3h 37m
Redzēts Vakar, 23:16
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. jūnijā, 21:59
0
post

Ja neatbilst vairāk par 2 prasībām, nemaz nepūlies rakstīt pieteikumu, ja vien tev nav speciāla atļauja no kāda foruma admina/moderātora, ko arī ir janorāda tas tēmā. (pretējā gadījumā TC un +1 brīdinājuma punkts)

Anti.

persik
Jauniņais
46 atbildes forumā
Online: 15h 16m 54s
Redzēts 2023. gada 22. jūlijā, 18:58
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. jūnijā, 22:02
0
post

Bija diezgan grūti atrast noteikumus, lai saprastu, vai drīkstu šeit rakstīt. Cik sapratu - drīkstu - par administratoru pieteikumu topikiem pilnīgi nekas nav minēts, tikai par sūdzību/apelāciju (kaut gan tur arī nedaudz sviestā sarakstīts, pretrunīgi teikumi).

No offence Deklarētais, bet G Shooter nespēlē ar WH, kamēr tu saki - ka spēlē. Tāpēc tas būtu kaut vai tas viens iemesls, kāpēc es teiktu ANTI (ja kādam ir svarīgs mans viedoklis (neesmu skillotākais, bet CS spēlēju jau 15 gadus)).

Pēdējo reizi rediģēja persik, 2018. gada 24. jūnijā, 22:03.

some people tell me that I need help, some people can fuck off and go to hell

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. jūnijā, 22:04
0
post

Nav vismaz divu prasību,pie tam kas tu tāds vispār esi?

Automātisks anti.

Remember-ME
Lietotājs
Čūpis
1480 atbildes forumā
Online: 27d 4h 17m
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 21:07
Pievienots, 2018. gada 29. jūnijā, 08:19
0
post

Šī laikam nebūs pareizā sadaļa, ja pieteikumam nav izpildītas visas prasības, drīzāk būtu jāmeiģina šeit: https://www.kick.lv/forums/topi…min-2-ou-em-d/

Bet nu , tam jābūt jau tagad skaidram kad ar šādu nevar dabūt pieejas!

Neatbalstu.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 12h 20m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2018. gada 29. jūnijā, 08:28
0
post

Šis un Šis Kāds vēl admins? :rofl:

A un tu nespēj muti savaldīt, neesi pelnījis adminu, čīteri.

Anti.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 6m
Redzēts Vakar, 23:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 30. jūnijā, 20:22
0
post

Bots serverī par wallack

pieteikums atteikts līdz ar to

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0