bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
0
0
topic
Problēma ar klaviatūru
Litriņš
Jauniņais
Dēls
111 atbildes forumā
Online: 22h 56m 09s
Redzēts 2018. gada 18. decembrī, 16:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. novembrī, 13:58

Google viss jau izmēģināts, tapēc vēršos šeit pēc palīdzības.

Pavisam nesen klaviatūra sākusi niķoties uz mana datora, iespraužu ligzdā viss super, gaismiņas deg , bet klaviatūra pati vienkārši nestrādā, spraužot nevienā ligzdā. (Uz cita datora viss iet pa smuko)

Kad iesprauž klaviaturu , maliņā parādās šis - Attēlu rezultāti vaicājumam “usb device malfunctioned not recognized”

Ir kādam solution priekš šī?

Just_lt
Lietotājs
War apostles
Just
263 atbildes forumā
Online: 3d 18h 56m
Redzēts 2023. gada 11. janvārī, 22:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. novembrī, 14:10
0
post

Hello. 

Try re-install keybord drivers. If keybord have brand name - easer to you, just use google for that keybord drivers. 

RCHWZKY
666
240 atbildes forumā
Online: 25d 13h 34m
Redzēts 8. martā, 18:39
Pievienots, 2018. gada 24. novembrī, 20:10
1
post

Pašam nekad tā nav gadījies, bet ja man tā gadītos un nekādīgi nespētu atrast risinājumu caur gugli, tad es pamēģinātu sekojošo: aizietu uz kontrolpaneli, tālāk "device manager". Atrodi "keyboards" un nospied mazo trijstūrīti, tad atrodi savas klaviatūras nosaukumu, labais klikšķis un uninstall. Tas izdzēsīs klaviatūras draiveri no pc. Tad izspraud ārā klaviatūru un iespraud par jaunu (vēlams citā USB portā).

Bildīte:

 

Ja nezini savas klaviatūras nosaukumu, tad vienkārši atinstalē draiverus visām klaviatūrām, manā gadījumā tās ir 3 klaviatūras. Veiksmi!

Sandis.
Skatās lietotāju
JB Main
Lietotājs++
Lost & Found
665 atbildes forumā
Online: 42d 10h 2m
Redzēts pirms 26 sekundēm
Pievienots, 2018. gada 25. novembrī, 19:58
0
post

Iespējams tev kaut kas negrib strādāt kopā. Man tā bija ar austiņām, nestrādāja kamēr man bija mana pelīte vai klaviatūra iesprausta.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0