bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
2
0
topic
Unban Kapraalis
Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. janvārī, 14:40

******************************************** 
[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : v 
[CBAN] Nobanotais nicks : Kapraalis ( Kapraalis ) 
[CBAN] Laiks palicis : 2 days 
[CBAN] Iemesls : Sadarbosanas ( Jail_kick_fixed ) 
[CBAN] Bana IP : 193.0.137.3 ( 193.0.137.3 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_0 : 0 : 209394575 ( STEAM_0 : 0 : 209394575 ) 
[CBAN] Admins : Uksors 
******************************************** 

https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=40910

https://failiem.lv/u/9b5t82hj

 

Es spēlēju jb vis čotka iegāju ct arī vis bumbās. Gru sāk vadīt, no okei lai vada, tad šis sadzen visus būrī, un aizlien pačolēt kur viens noziepējies. Un šo nošauj, tad es pārņemu vadīšanu un vadu tālāk, gru nopērk respawn un atkal lien tur aiz sienas un atkal nomirst. Tad es teicu ja izmet ieročus un pievienojies tad nāc, un tā arī notika, bet visu laiku bija aizdoma ka šim būs deagles, un tad nu šis ieradās un mēs devāmies pa mapi tālāk. Iesākām ar pool peldešanu kur izdzīvo divi un divi nomirst, viss bumbās, dodamies tālāk uz he mešanu, katram pa diviem metieniem, bet neviens netrapīja savus divus. Un tad hujakš parāda ka man bans.

 

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2019. gada 02. janvārī, 14:54
0
post

Uksora demo  , kā arī paskaidroja man ka noteikums notika otrajā dienā kur Gru aiztaisa būri un nolaižgrīdu, pēc viņa teiktā vairāk klausīties tajā demo lai dzird ko abi saka.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 25m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. janvārī, 15:15
0
post

Es saprastu, ja ieslodzītais vienu CT nošautu un viņam ļautu pievienoties, bet viņš nošāva 2 CT (viens un tas pats cilvēks, bet divas reizes). Vispār tie JB noteikumi ir tādi, kurus var pagriezt jebkuram par labu. No vienas puses CT var izvēlēties vai ļaut ieslodzītajam pievienoties, vai nē, bet no otras puses pēc noteikumiem tā ir sadarbošanās starp ielodzītajiem un apsargiem.

Es neuzskatu, ka šī ir tik nopietna sadarbošanās, ka būtu jābano uz 2 dienām. Abiem bans samazināts uz 1 dienu.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0