bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
0
2
topic
Gunar @ war3dm
Gunars
Lietotājs
32 atbildes forumā
Online: 1d 1h 51m
Redzēts 2021. gada 10. septembrī, 21:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. novembrī, 23:03

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī  Kas tas par jautājumu ? ---- Gunars
2. Links uz taviem statiem ---  https://www.kick.lv/cs/stats/hl…player=1381930">https://www.kick.lv/cs/stats/hl…player=1381930

 
Prasības:
1. Jābūt nospēlētām vismaz 60h   (cik ir?)  Atkal kalkulātors jāņem, sanāca - 112H
2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)   (cik ir?)  22 (bet lauksaimniecībā pieredze bik vairāk)
3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze  (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)  Gadījās tepat būt adminam ar nicku - YesClips (tā bija mana ļaunā puse)
4. Vismaz 2 admins no servera, kuri par tevi galvo   (kuri?)   Brūzis, Kalwix (bet ban slikta nojauta kad viņi mani apč*akarēs)
5. Jābūt reģistrētam forumā vismaz 6 nedēļas (cik ilgi?)  Kamēr atrad šo informācij salasīju paris siera gabalus somai, tātad Reģistrējies 27 februāris 2018.
6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā   (links uz topiku)  
7. Jābūt labai aktīvitātei forumā  Gadās ienākt kad vajag problemas risināt katru dienu tagad cenšos.
8. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi   Cerams kad neviens nenostučīs mani, bet pagaidām nav.
9. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina   (kāda? vai tavuprāt trūkst adminu?)  Gadās jā, kad vajag kadu parmācīt bet zvans adminam nenostrādā laikam zonas nav [ /calladmin ]
10. Jābūt nodotiem vismaz 8 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī (linki uz topikiem)  Parast dabūn rokā kād admin lai ievieš kārtī jo esmu sliņķis kam nepatīk taisīt postus( sito postu rakstu jau stundu, paraleli sezot aliexpress black friday)
11. Jaatrodas statos vismas piecdesmitniekā (kura vieta?)  [url=https://www.kick.lv/cs/stats/hl…player=1381930][img]http://www.kick.lv/cs/stats/sig…] Hidden, laikam esmu pelēkajā sarakstā.
12. Jābūt vismaz 40 postiem (cik ir?)   Nu neiet man ar to rakstīšanu NU, ! 29
13. Jāpārzin rases, pieejamās komandas serverī un kā viņas lietot  Pazīstu kā visas savas astoņas Gaujas stalī.

Ko teiksi? 

P.S. paraugā tas teksts ar sarkaniem burtiem nevarēj salasīt brill nav līdzā cerams nekā svarīg informācij tur nebij , ar cieņ Gunars no laukiem.

Respect

PooKa
Lietotājs
Pыбак
8546 atbildes forumā
Online: 203d 22h 41m
Redzēts 30. martā, 22:33
Pievienots, 2019. gada 29. novembrī, 23:21
0
post

Rec aktīvs lotgaļu[man tā liekas] pipars

Aktivitāte pieņemama

 

vienīgais mīnuss neaktīvs forumā !

ScoRp1oN^^
Jauniņais
♥❤️sikais ❤️♥
1091 atbildes forumā
Online: 24d 11h 45m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 11:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. novembrī, 23:38
0
post

Foruma tiesam nav pamanams.- Otrs serveri ir diezgan parups cik esu spelejis war3  

tapec nedomaju ka vinam dotu rec. 

ANTI.

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2019. gada 01. decembrī, 15:42.
𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. novembrī, 23:41
0
post

Manuprāt galvenie pieteikuma punkti, jebkuram servera adminam ir - 
NOSPĒLĒTĀS STUNDAS
SASVEICINĀŠANĀS TOPIKS
PĀRKĀPEJU REPORTI. 

Tā tad balstoties uz šiem, aktivitāte Tev ir laba, kas ir tīri okey, redzot situāciju serverī. Tev pa visu šo laiku, ko esi pavadijis iekš foruma un serveros, ir bijis slinkums uzrakstīt sasveicināšanās topiku, bet nebija slinkums taisīt muļķīgas atbildes uz pieteikuma prasībām, tas nav forši, neviens neko nezin par Tevi . Tas uzreiz liek aizdomāties, par to , vai būsi atbildīgs admins. Pats svarīgākais punkts ir reporti , Tev nav neviena. Tas liek domāt, ka neesi spējīgs atšķirt pārkāpējus, jo ja būsim godīgi, ne reizi neesmu redzējis no Tevis arī /calladmin.  Cik esmu manijis ieejot war3 vai atrodoties forumā admini tur reaģē diez gan bieži, līdz ar to , no manis ANTI.  p.s. pilnīgu punktu šim manam viedoklim pielika piedāvājums nopirkt rec. 
 

Osiits
Lietotājs
64 atbildes forumā
Online: 23d 11h 7m
Redzēts 17. martā, 16:24
Pievienots, 2019. gada 30. novembrī, 10:39
0
post

Aktivitāte spēlē ir, bet ļoti viegli aizsvilsties par sīkumiem. Pirkt SMS admin tikai dēļ tā lai nobanotu citu admin reason wh aiz dusmām domāju kad tas nav pieņemami.

ANTI.

Kalvix
WAR3 Admins
Ban Team
V.I.P.
WAR3 minikonk. rīkotājs
Veterāns
924 atbildes forumā
Online: 44d 12h 43m
Redzēts Vakar, 21:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. novembrī, 14:01
0
post

Vakar vakarā kopā paspēlējām , likās kad tāds normāls esi , bet beigās jau sāki saukāties un nesmuki runāt kas uzreiz mainīja domas par tevi..

Svarīgākās prasības nav izpildītas no kurām viena ir pārkāpēju nodošana, /calladmin no tevis redzējis neesmu nekad.

Teikšu tā , nodod pārkāpējus vai sauc adminus kad redzi kādu , uzlabo attieksmi un tad uz priekšu , pagaidām ANTI no manis..

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts Vakar, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. novembrī, 15:17
0
post

foruma neesi redzets vipsār ( bet tas shobrid itka nebutu svarigi jo vajag adminus nevis kas sedes foruma )

 

aktivitate serverī - viduvēja ( mazliet zem 1.5h videji diena )

uzbediba serveri - rupjsh ( izklausies mazliet iedomigs, adminam butu jabut laipnam un izpalidzigam vienmēr )

skils/spēja atšķirt čīterus - izskatās ka neesi pārāk liels skilars, k : d zem 1.5, vai tu macessi atskirt kad kads zvers spele uz skanju un defo caur sienam vai vinsh chito...

Es laiakm ka shobrid doshu ANTI, isti nav

Adminus ļoti vajag, bet nu nezinu vai uz šo momentu tu būtu labākais kandidāts.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 30. novembrī, 15:18.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. decembrī, 15:40
0
post

Ņem vēra ko augstāk postotāji teica, labojies un mēģini nākošreiz.

Atteikts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0