bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
6
2
topic
KZ resets?
»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2020. gada 06. maijā, 15:48

Sveiki Kikieši, KZ servera lēkātāji! 

Izveidoju šo topiku, lai uzzinātu jūsu viedokļus par to vai jūs piekrītat par to, ka KZ serverī tiks veikts mapju/laika topu resets. Droši izsakiet savu viedokli, jā vai nē. :)


 

*Lieks posts +1wp


bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. maijā, 15:50
0
post

protams ka vajag, ka arii kz vakarus riikot kaa agraak. vai arii tadi veljoprojam notiek un es vnk palaizhu garam?

Pēdējo reizi rediģēja bnation-, 2020. gada 06. maijā, 15:50.
akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11955 atbildes forumā
Online: 210d 2h 40m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2020. gada 06. maijā, 16:10
0
post

Esmu PAR resetu.

Lietotāji, kuri ir top'os noteikti būs pret, jo ir ļoti centušies. Saprotami.
Taču ņemsim vērā, ka top'os ir 0 un 1 sekundes rezultāti pro statos, kas ir iegūti negodīgā ceļā.
Protams, varētu izdzēst tikai 0 un 1 sekundes rezultātus, taču cik veci jau ir tie topi? Cik daudzi ir iegūti bez palīgprogrammām?

Aktīvi KZ spēlētāji noteikti izbaudīs cīņu par top!

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 0m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2020. gada 06. maijā, 16:48
0
post

Grūti teikt, cik tur labi vai nelabi būs no tā restarta. Šaubos, ka šis resets baigi mainītu kaut ko attiecībā uz tiem ārzemniekiem, kas bugo map pa 1 sec. Tāpat arī šaubos, ka tas piesaistītu jaunus lietotājus. Tie, kas KZ spēlē divas reizes gadā, tie arī turpinās KZ spēlēt divas reizes gadā.

Tā kā esmu izgājis daudzas map uz rezultātiem, ko diez vai kādreiz atkārtošu, tad esmu pret. :)

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12829 atbildes forumā
Online: 264d 22h 35m
Redzēts pirms 9 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. maijā, 20:31
0
post

Neesmu visām mapēm izgājis cauri, bet nav tā, ka tagad katrai otrajai mapei būtu kāds nošmaucies. Ja serverī ir ap 300 mapēm, nu tad kādām 30-60 ir tādas mapes, kurās kāds nošmaucies, varbūt pat mazāk. Neuzskatu vajadzīgu resetu tikai dēļ tā, ka kāds ir nošmaucies. Ja Chemijam tā patīk rūpēties par serveriem, tad puika atradīs kādu pretvielu pret šo šmaukšanos. 

Katrā ziņā cik nu man tas brīvais laiks ir, varu atkal pačekot mapes, kurās ir kāds nošmaucies un tad padod ziņu pa taisno schoKKuram. 

Otra lieta, ko Capture ir minējis, tik tiešām savajos treknajos laikos, kad biju KZ drots, gāju cītīgi cauri katrai mapei, lai iekļūtu topā un būt viens no labākajiem. Pat topikus taisīju par šo, lūdzu #1 daļa un šeit #2 daļa. Un tagad grib resetu par to? No no no!

Kā arī, pat topos ir saglabājušies spēlētāju rezultāti, kad vēl bija serveris uz 10aa.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 03. jūlijā, 23:28
1
post

Kad galu galā būs tas resets, ja tāds būs? Topiks jau vaļā ir gandrīz 2 mēnešus un nekādas ziņas....

»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2020. gada 28. jūlijā, 11:58
1
post

Atvainojos par to, ka tik vēlu atrakstos, biju piemirsusi par šo topiku, jo netika pacelts tā, lai būtu redzams un tika izņemts no slīdošās ziņas, piedodiet.

Bet izskatot komentārus tiek pieņemts lēmums, ka resets nebūs.

 

 

Slēgts.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0