bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
13
1
topic
Diena pirms piektienas.
Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 21:41

Nu ko, neģēļi. Rīt piektdiena, tikko no mistiskās lādes dabūju 30 dimantus, graužu girosiņu un kaut ko mistiski rakstu, dont know whyyyy. Ā, un tūdaļ pa TV6 sāksies filma "Oskars", ja nu Jums galīgi nav ko darīt. 

 

7. maijs, jau varētu teikt ka kārtējā siltā , pavasarīgā diena , kuru ļoti forši varētu pavadīt ārpus mājas, istabas, dzīvokļa sienām. Vienīgi atceramies, divatā, divus metrus no citiem. Un jā, skatoties uz šodienas datumu, grūti neiedomāties par 9. maija tuvošanos , jeb - georga lentītes, uzvaras diena, "spasiba ģedu za pabedu". Kam tā ir uzvaras diena? Kam tā ir diena kad Latviju okupēja tā laika PSRS?  ok, baigais izcilnieks vēsturē neesmu , sorry.  

Es personīgi neatzīstu šādu "prazņiku" svinēšanu Latvijā, Latvijas galvaspilsētā, pie tīri forša parka, kurš pēc tam atgādina Getliņu atkritumu izgāztuvi. Tāpēc ceru ka vismaz šogad tur nekādi pasākumi nenorisināsies. 

 

Nākamais, bet noteikti visiem jau ļoti izbesijušais temats varētu būt par covid 19. Tikko bija diennakts kad Latvijā neviens nesaslima, un vispār, šķiet ka slimība tiek tīri solīdi kontrolēta. Plānojot atvērt Baltijas iekšējās robežas , plānojot nedaudz atvieglot ierobežojumus, bet galvenais jautājums, kad Jūsuprāt viss šis murgs BEIGSIES? Man čota jau apnika ka nošķaudoties cilvēki uz mani skatās kā uz deputātu kurš atkal nobalsojis PRET algas palielināšanu mediķiem. 

 

Tiem kam interesē sports. Vācijas Bundeslīga tuvākajā laikā plānojot atsākt sezonu, šķiet ka citas līgas arī par to domājot, jo naudiņa tomēr svarīgāka par veselību. 

Bokseris , ausu kodējs Taisons trenējoties un ir gatavs pāris paraugcīņām, tas varētu būt kas interesants , jo cilvēks tomēr ir solīdā vecumā, bet skatoties nesenus video, joprojām izskatās pēc kārtīgas kaujas mašīnas. 

Latvijā basīša vietā tagad notiek Latvijas basketbola E-čempionāts. Ja nemaldos ,tad VEF un Ventspils tur normāli bliež ,bet līdzi es baigi nesekoju.

 

 

Pilnīgs offtopiks, bet Tesla vadītājs Īlons Masks savu atvasi ir nosaucis par  "X Æ A-12"  NOPIETNI? KAS TAS PAR VĀRDU? 

 

 

Džonis ir uztaisijis sasveicināšanās topiku, Eva ar Bārbiju ir samīlējušās viena otrā, bet šķiet ka Evai tomēr patīk čaļi (var jau threesome) . Māāārča izliekas ka nespēlē čemu, Proteīns kaut kur ir ticis pie bana, Goodfather arī. Azbests plano piekaut daļu no kicka lietotājiem, pat man jau paliek bail. 

 

Baigi gari neplānoju rakstīt, jo man šobrīd nestāv uz klaviatūras taustiņu bakstīšanu , tādēļ nobeigumā rakstiska MINI intervija, jeb pāris jautājumi kicka serveru gladiatoram - Capture. 

 

J1. Kurš vietējais dziedātājs, grupa tevi saista visvairāk un kādēļ?

A1. Mani saista Patrisha, jo viņai ir tvirts dupsis.

 

 

J2. Vai tici dzīvībai ārpus Zemes robežām?

A2. Par šo lasīju, ir divas planētas, kur apstākļi līdzīgi kā Zemei, bet tur jāceļo kaut kādi nereāli gaismas gadi. Tas ir kā dzīvība ārpus kicka Cs 1.6 izmiršanas ērā - var jau mēģināt, bet nebūs.

 

J3. Kādu krūšu izmēru Tu vēlētos savai draudzenei?

A3. Galvenais, lai var iegrābties.

 

J4. Kurš latviešu sportists Tev šķiet labākais? Un kādēļ Tev tā šķiet?

A4. Podriņķis, jo instagramā visvairāk sekotāju.

 

J5. Kurš ir kicka spicākais beefiņu masters? 

A5. Ja viņš būtu kādu adresi jau atradis, tad Azbests, bet, tā kā viņš ir tukšā, tad man šķiet Ma1ms mācēja izcili pateikt kaut ko dzēlīgu kādam, lai čatā būtu pastāvīgs 2h beefs - mācēja apcept steiku no visām pusēm, tā ka sulīgs.

 

 

btw, Haiduks joprojām meklē 2 meitenes dušai. Meitenes, PIESAKĀĀS!!!!!

 

see ya 



 

 

 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

wind
Jauniņais
#DAKTERIS
winDeN-
111 atbildes forumā
Online: 45d 11h 43m
Redzēts Vakar, 20:30
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. maijā, 08:27
0
post

Rīt uz uzvaras parku? Man Stahlhelms ir, vajag vēl MG 42 ar 5 kastēm munīcijas un pāris rezerves stobriem 

Parakstu taisīja Mendija.

 

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. maijā, 08:28
0
post

VERS IR STILĪGS a.k.a FŪDIŅŠ a.k.a RESNAIS a.k.a DŽINDŽERS.

 

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. maijā, 10:09
0
post

Wind, varbūt uztaisi sarakstiņu ar tiem ka dosies uz Uzvaras parku. Dodaties kopā! 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Kikii.
Jauniņais
Meitene zeltene
755 atbildes forumā
Online: 92d 16h 56m
Redzēts 2023. gada 28. oktobrī, 22:07
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. maijā, 11:58
0
post

Visi kas grib doties uz uzvaras parku ,raksta man vai Rossam, eta nasha denj, denj pobedi. 

 

Baumo ,ka Haiduks nav izvēlīgs, meitenes,dušu vakance joprojām brīva. :tuc:


 

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts 29. aprīlī, 09:50
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. maijā, 19:36
1
post

Kāpēc par mani nekā nav? 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. maijā, 19:49
0
post

Godīgi sakot esmu vīlies. Es tev prasīju par topiku, es cik reizes prasīju bīfiņu, bet šeit ne vārda par mani. Sirds man sāp, sirds man sāp...

🌿🌿🌿
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
881 atbildes forumā
Online: 105d 19h 57m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2020. gada 08. maijā, 20:03
0
post

Īlonam Kalifornijas likumi neatļāva tāu bērna vārdu dēļ skandināvu alfabēta burta :D

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. maijā, 20:33
0
post

Ironiski 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0