bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
0
2
topic
NEPAMATOTS SLAY @JB
Vaaveriite*_^
Lietotājs
#Just Livin` Life .
Madzis
696 atbildes forumā
Online: 64d 4h 29m
Redzēts 2021. gada 03. maijā, 12:41
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. maijā, 22:23

1. Izdarītais pārkāpums - nepamatos slay
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) - https://failiem.lv/u/8qu9t6rv
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts - demo beigas, vidus apmēram
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) -  94.30.135.14

5. Pārkāpēja niks - Magonītis`
6. Komentārs par notikušo - Monstrx cietuma dienā nošauj Replay, kurš spēlēja ct pusē, pats Monstrix pa mikrofonu izkliedz sekojošu frāzi "ļauj man pievienoties, es izmetīšu dīglu". raundam turpinoties, uzreiz Replay nopērk atdzīvošanos un nošauj Monstrix. jo viņš zināja, ka tieši viņš nošāva viņu. tikko ieguvušais "TEST" admins Magonītis`, kurš "zinot visus noteikumus" noslejo Replay par freekill. ^^ ja tas skaitās FK, tad jautājums, kas skaitās sadarbošanās ? tad es vienmēr kādam ts pusē ļaušu novākt savu komandasbiedru (CT) un izlikšos, ka neko neredzēju ? āļo ?
7. Mape, kurā tas notika - jb_desperados
8. Serveris - @JB

p.s - Replay palūdza ielikt. 
 

Zalkt!S
Jauniņais
Likumsargs
Njam
74 atbildes forumā
Online: 13d 6h 50m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 02:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. maijā, 22:35
1
post

Tajā brīdī nepievērsu lielu uzmanību tam, kas notika spēlē, taču es dzirdēju ka monstrx nošāva replay un ka viņam ļāva pievienoties. Itkā jau tu nevari spriest uz kāda tieši pamata monstram ļāva pievienoties. Es būtu darījis tāpat, arī tad, ja tas nebūtu replay,bet kāds cits apsargs, tikai lai nejauktu spēli un turpinātu vadīt roundu. Monstram ļāva pievienoties, taču replay atdzīvojās un uzreiz gāja monstru nošaut. Uzskatu, ka tā viņam nebija jārīkojas, jo monstrx bija gatavs pievienoties spēlei, jau bez ieroča,un komandas nepārkāpa. Nesaprotu to niķi, ka katru reizi kad tevi nošauj uzreiz ir jāatriebjas kautkādā veidā.

Iespējams es arī šajā situācijā rīkojos nepiemēroti, un varēju pabrīdināt apsargu, lai nešauj nost, un dod iespēju novadīt roundu ar visiem ieslodzītajiem, taču tajā brīdī uzskatīju to par pareizu. 

Njam

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12162 atbildes forumā
Online: 456d 20h 21m
Redzēts pirms 38 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 11. maijā, 23:28
0
post

Ja tevi kā ct kāds no ieslodzītajiem nošauj un tu zini kurš, droši atdzīvojies un vari nošaut viņu, nav aizliegts.

Sūdzība patiesa.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0