bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
4
0
topic
Sasveicināšanās no Bučuka.
T. Bagvels
Jauniņais
Skills pa 0.
Bagvels
217 atbildes forumā
Online: 1d 22h 30m
Redzēts 2020. gada 14. decembrī, 20:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 11:32

Nu tātad sveiki draugi, nolēmu kārtīgāk iepazīstināt jūs ar sevi, no sen seniem laikiem noteikti neviens mani neatcerās, jo atrados tikai serveros forumā pa lielam neuzturējos vispār..

Mani sauc Jānis un esmu 21 gadus vecs dzimis esmu Liepājā taču pēdējos 2 gadus blandos apkārt par pasauli, esmu pa pusei jūrnieks, kurš nespēj atrast krastu kurā nobāzēties, tā kā nekur nav tik labi kā mājās un mājās ir pilnīgā pakaļā, cenšos izzināt sīkumus kas ir katrā valstī, pagaidām savā kontā varu pierakstīt Nīderlandi, Vāciju, Skotiju / Angliju un Islandi, Pašlaik izzinu Somu skaisto dabu un viņu tradīcijas. Brīvajā laikā nodarbojos ar makšķerēšanu, pārsvarā ar nelegālo, proti, savādāk jau nav interesanti un tai pašā laikā trenēju roku cilājot glāzi. Dzīvē vados pēc frāzes "galvenais ir nemīzt", pašlaik nekas slikts nav atgadījies, ja vien neskaita piedzīvojumu kurš bija jāveic brīvprātīgi piespiedu kārtā, proti,  līdzekļi bija beigušies un bija janokļūst no Nīderlandes uz Latviju, un tā nu es ar vienu draugu 5 nedēļas soļojām, pa retam sanāca kādu mašīnu paķert, ar kuru beigās kaltūru sarunājām normālu Vācijā un nu kaut kā tā. Bet vistrakākais atgadījums man bija, kad piepilsētā dūru vadībā, kāju nepaklausībā uzkritu uz arkla roktura kurš ir sarusējis un spics, par laimi veiksmīgi pieliku roku priekšā, kurai izdūrās cauri un iedūrās nipelī taču ne dziļi aptuveni 1cm dziļumā. Sevi raksturot es nemāku, kaut ko esmu pastāstijis pa lielam spried pats ! Lai jums jauka šī diena draugi !

Es pilnā skaistumā ! http://www.bildites.lv/a/xxshmuzw#rsw6r6xx">http://www.bildites.lv/a/xxshmuzw#rsw6r6xx

 

Tātad iekš spēles atradīsi mani kā Bucukam skills pa 0. Tā lai varētu apmānīt pretiniekus, beigu beigās es vienmēr ar aim spēlējot... Iepriekš šeit biju kā Butaaans respektīvi Butāns ir mans uzvārds, butāns propāns haha, ne? Izteicu pats šo lai nebūtu jāklausās muļķīgos komentārus ;) Pārsvarā spēlēju spēles kuras ir 1st person shooter based bet šobrīd ir vēl vecais kompjūters kurš brīnumainā kārtā vispār strādā pēc 15 nokalpotiem gadiem tāpēc spēlēju tikai cs 1.6 labprāt spēlētu cs;go visi parametri man sakrīt pat ir labāki, jo esmu pāris detaļas samainījis tāču ja kāds var palīdzēt ar to kapēc cs;go nocrasho lādējot mapi tad lūdzu dodat ziņu! Cs sāku spēlēt sešu gadu vecumā, tobrīd gan nebija interneta, bet spēlēju pret botiem un tā nu līdz šai balt dienai pieturos pie šīs spēles..Iekš spēles ierakstot /top15 atradīšos vienmēr jo neesat tādi profiņi, bet visticamāk tas būs tikai war3csdm, jo dd2 tik pa retam ieeju parādīt jums kā jāspēlē.. Un lūdzu noņemiet to ka pie /servers rāda bb, jo esmu lielākais bb fans, kādreiz dien dienā spēlēju stn vai kā viņš saucās pat neatceros un kad man rāda tur ka 14 cilvēki atrodas online asini uzkurina...

Nu tas arī būs viss no manīm šajā jaukajā rītā! Paldies sveicējiem :)

Theodore T-Bag Bagwell – Vivre Plein de Jeunesse

Lāsm
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9040 atbildes forumā
Online: 325d 6h 31m
Redzēts pirms 39 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 15:32
1
post

Sveiks.

​​​​​​

T. Bagvels
Jauniņais
Skills pa 0.
Bagvels
217 atbildes forumā
Online: 1d 22h 30m
Redzēts 2020. gada 14. decembrī, 20:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 16:07
0
post

Wildwolfa, es ne tikai gatavoju ēst, bet esmu vidussklases pavārs ko aizmirsu piebilst. Ne reizi negatavoju vienu un to pašu, jo vienmēr uz izjūtām viss notiek !

Pēdējo reizi rediģēja T. Bagvels, 2020. gada 12. jūnijā, 16:07.

Theodore T-Bag Bagwell – Vivre Plein de Jeunesse

ScoRp1oN^^
Jauniņais
♥❤️sikais ❤️♥
1091 atbildes forumā
Online: 24d 11h 45m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 11:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 16:08
0
post

Hello!!

cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7841 atbildes forumā
Online: 587d 15h 24m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 19:34
0
post

čaučau


𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓
Lietotājs
215 atbildes forumā
Online: 17d 23h 27m
Redzēts 28. aprīlī, 01:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 20:17
0
post

Metāns, Etāns, Propāns, Butāns, Pentāns, Heksāns, Heptāns, Oktāns, Nonāns, Dekāns - būs man daudz kā tevi saukt! :)

anyways sveicināts mūsu plašajā saimē!

Pēdējo reizi rediģēja 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, 2020. gada 12. jūnijā, 20:34.

fuck off!

Exc
Lietotājs
FeeLiX
1056 atbildes forumā
Online: 173d 11h 9m
Redzēts pirms 14 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 20:26
0
post

Seksīgs, haha. Prieks redzēt war3. :)

Wolfyy
Biedrs
janka
4355 atbildes forumā
Online: 265d 16h 30m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 20:27
0
post

sup janka

velviens janka

es ari janka

te daudz jankas

 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0