bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Spēļu un IT Pasaule
0
0
topic
GTA 5
Defs
Jauniņais
6 atbildes forumā
Online: 12h 8m 35s
Redzēts 1. martā, 16:59
Pievienots, 2020. gada 21. jūnijā, 19:42

Hajs.

Sāksim ar to,ja nezini nepuksti šeit, negribu lieki kurināt ne tevi ne sevi.

Problēma sekojoša ----> Ir uz Ps3 GTA5 Social Club acc, ar daudz naudas utt. (nav nekas hackots, viss pa tīro darīts), Dabuju Epic games pa velti, (droši vien visi to izmantoja), gribu pārmest acc no Social Club uz epci games,vienīgais ko es atradu ir savienot un to jau es izdarīju, savienoju to social club ar epic games. Bet tagad pats jautrākais, kad eju spēlē iekšā no epic games, ir jauns acc, bet kad eju no social club, viņs man piedavā ''switch account'' (ķip uz epic games), reāli sanak, ka viņš man to spēli laiž tikai caur epic games acc, un es nekādi nevaru noswithot lai laistos caur social club account. Ceru,ka saprotat par ko iet runa.

Ir idejas?

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. jūnijā, 22:03
0
post

Es cik zinu par GTA5:Online, šaubos ka var switchot starp platformām. Jo tev ir savs identifier, kas arī saglabājas uz to. Jo ja tev ir viens accounts uz Social, tad tas arī paliek pie tā. Tas pats kas būtu ar atslēgām, izmantojot vienu atslēgu, tu nevari jau pievienot otru.

Sapratu tavu domu, gribēji naudu transferot utt, bet diemžēl tas noteikti nav iespējams.

Vismaz tās ir manas domas. (Cik zinu no tehniskās puses sakarā ar FiveM utt.)

Image result for Unicorn Gif signature

Defs
Jauniņais
6 atbildes forumā
Online: 12h 8m 35s
Redzēts 1. martā, 16:59
Pievienots, 2020. gada 23. jūnijā, 08:33
0
post

Cik jau nu izbūros cauri visai googlei, daudzi ir ko līdzīgu jautājuši kā es, un tā arī ir, kā tu saki, tas nav iespejams. Stulbi vien ir, bet nu lab. Nejau man tas vajadzīgs, bet gan sīcim kas drellē viņu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0