bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
2
1
topic
Artefaktu maiņa & Plutoniji
bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. augustā, 13:30

Sveiciens visiem arestantiem (ieslodzītajiem kickā - atkariem utml)

Man te paspīdēja viena ne pārāk spoža ideja, lol, aprunājoties ar pigmi, ka chemijs varētu uzlikt tādu fīču, ka teiksim reizi nedēļā, noteiktā dienā un diennakts stundā būtu tax-free, aka 0 komisijas (lasīt - plutoniji) par artefaktu maiņu, saprotu ka chemijam tas nav īsti izdevīgi, bet nu jebaķ - davay visi aktīvie useri, parādam ka tādu štelli vajag, nu vismaz paskatīties vai krasi tas ietekmēs to ka  neviens netirgos artefaktus citās dienās un laikā, tad varēs to visu ideju sabradāt naxren :> 

 

Ideja ganjau netiks akceptēta, bet tākā man nav ko citu darīt šobrīd strebjot savu balandu (zupu), tad davay paļci verh par ideju, vajag izbīdīt šādu štelli, tāpat šis 2k20 gads ir bijis sasodīti grūts visiem. HAHAHAHAHAHA

:HAHLOL: 

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 27. augustā, 14:11
0
post

Pret, forumā tā jau ir pilns ar artefaktu maiņām/pārdošanām, nav tā vērts veidot kkādu šādu prikolu.

Kā arī tas īsti vairs nebūtu godīgi pret tiem, kas mainīja/pārdeva ļoti lielos daudzumos artefaktus, vācot 100+ Plutonijus.

Neuzskatu, ka šī būtu baigi labā ideja, lai tu varētu iemainīt 1 artefaktu :D

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. augustā, 14:16
0
post

Es to domāju tirgojot uzreiz 5+ artefaktus, baigi daudz tos plutonijus vajag, nereāli savākt ja neesi kkāds somas spečuks un nekruķījies te sutkām :) 

alska
Jauniņais
7366 atbildes forumā
Online: 133d 11h 21m
Redzēts Vakar, 22:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. augustā, 15:27
0
post

piekrītu pieci plutoniji par maiņu tas ir daudz plutoniji jau nav lēts prieks

Pēdējo reizi rediģēja alska, 2020. gada 27. augustā, 16:10.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 27. augustā, 15:30
0
post

Kā jau teicu, esmu pret, kāda šķirba cik tu viņus maini, ja vēlies plutonijus, kombinē vīrusus, viegls veids kā iegūt, Ja nevari sakrāt, paprasi kādam, lai tavā vietā savāc, iemainot vietā..

Viss notiek ar mainīšanos un pārdošanu, nedomāju, ka tagad vajag kautkādu izņēmumu, ka ja maini 5+ artefaktus, tev vairs nevajag plutonijus :D, cmon sliktākā ideja ever.

Tev tā jau visi tie itemi nāk bez maksas un vēlies vēl no tā nopelnīt? Tad vāc plutonijus, nevis čīksti, cik daudz tev viņus vajag. :D

Kā jau teicu, esmu pret, kā arī nedomāju, ka kāds no administrācijas šo ideju atbalstīs.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12871 atbildes forumā
Online: 265d 8h 25m
Redzēts Vakar, 22:45
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. augustā, 15:33
0
post

Konsultācijas pie manīm PM. 

Ar cieņu, 

Somas spečuks

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. augustā, 15:47
0
post

Es arī būtu pret, visu laiku šādi mēs esam dzīvojuši, un šajā gadījumā Tu laikam meklē labumu tīri sev. :D

 

Plutonijus var sakombinēt, izvilkt no vīrusu kombo utt, nav tik traki ja brīdi pakrāj, man pašam tagad tirgū kādu 10gb stāv ja nemaldos. 

 

Varbūt vienīgi būtu forši to daudzumu samazināt no 5 uz 4 vai 3,jo jā, ja kāds tirgo somu, plutonijus vajag simtiem. 

 

 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

JērsA
Biedrs
Jariks
987 atbildes forumā
Online: 118d 12h 17m
Redzēts 6. martā, 18:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. augustā, 19:38
0
post

arī varu pamācīt kā dabūt plutonijus 

pm! 

nēēsmu īsti dzirdējos ka kāds sūdzētos par plutoniju iztrūkumu ja baigi vajag vienmēr var visu dabūt! (izņemot mistiskās lādes) 

NO MORE ???

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. augustā, 20:16
0
post

labi, labi, jūs mani atkodāt, man tas viss bija vajadzīgs savtīgos mērķos lai notirgotu somu bez plutonijiem. nekas, piedosiet.. vai arī nē.. :HAHLOL:

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11977 atbildes forumā
Online: 210d 7h 51m
Redzēts Vakar, 20:18
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 01:48
0
post

Sveiks!

labi, labi, jūs mani atkodāt, man tas viss bija vajadzīgs savtīgos mērķos lai notirgotu somu bez plutonijiem. nekas, piedosiet.. vai arī nē.. :HAHLOL:

Skaidrs, ka ieteikums veidots tieši ar mērķi iegūt labumu sev. Neviens neko neraksta. Tēmu var slēgt ciet.

 

Pirms to daru, izteikšu savas domas.

Ja tiktu izveidotas tādas laimīgās stundas, tad visi gaidītu uz tām, lai nebūtu lieki jātērē somas resursi un ieiro.

Lielisks piemērs ir čemas komisija.
Kad jāmaksā komisija, tad cilvēki
(gandrīz vienmēr un visi) raksta: "Man komisija. Pēc 10 minūtēm pārskaitīšu."
Komisija tomēr nav tik niecīga.

Tas pats būtu ar plutonijiem. "Pagaidīsim stundu, tad nebūs plutoniji vajadzīgi, lai samainītos."
5 plutoniju ieteicamā cena
(ņemta no somas) 0.5-0.75 ieiro.
Tas nav maz. Bet ņemsim vērā, ka pretī tu saņem artefaktu, kas tev dod kādu bonusu.
Visi vēlas ietaupīt. Jel īpaši, ja ieiro/ resursu ir maz.

 

Citi jau minējuši, ka iegūt plutonijus nemaz nav tik grūti.
Pakombinē vīrusus, sakombinē smaragdus. 
Ja nav šo resursu, pagaidi, jo tos iegūsti ar laiku, pavadot laiku forumā, serveros.
Ja vajag ātrāk, pavaicā publiskajā čatā, vai kādam nav lieki plutoniji, ko vēlas pārdot vai iemainīt pret kādu servera kodu (VIP, XP, naudu, cīgām), vai citiem itemiem. Atsaucība čatā ir liela.
Vēl vari vērsties pie kāda drauga.

Plutoniju iegūšanā arī slēpjas tāda kā 'sāls'. Jāmeklē, jātērē laiks. Jāsavāc, lai dabūtu ko labāku. Tā teikt, komisija, lai iegūtu bonusu.

Plutoniji arī veicina maiņas (trade) un saziņu starp lietotājiem.
Varbūt šis skan smieklīgi, bet čatā vien bieži var redzēt, kā kāds prasa plutonijus. Kāds atbild. Viņi vienojas, kā padarīt maiņu godīgu abām pusēm, notiek apmaiņa.

 

Vēl punkts, ko jau minēja, ir godīgums pret citiem.
Esmu redzējis, kad kāds pārdod lielu somu. Viņiem nepieciešami, piemēram, 180 plutoniji. Toreiz cilvēks deva ieiro un labus somas priekšmetus pret plutonijiem.
Ja atkal ņemam norādīto ieteicamo cenu, tad tie ir 18-27 ieiro tikai par plutonijiem!
Un kā tas tagad būtu, ja mēs pateiktu: "Rīt 19.00 varat mainīt artefaktus bez plutonijiem!" Cilvēks laiciņu atpakaļ, trakākais variants vēl vakar samainīja somu, sūri grūti meklēja plutonijus, deva visu un še! Vajadzēja pagaidīt līdz rītdienai un būtu ietaupījis 18-27 ieiro.
Protams, kas tāds tiktu laicīgi paziņots, bet tāpat varētu būt situācija, ka tieši dienu pēc maiņas tiek paziņots.
Būtu ļoti nesmuki pret visiem, kuri ir veikuši lielas maiņas. Pat ne tikai lielas maiņas, arī mazas. Būtu nepieciešama kompensācija. Citiem šī kompensācija būtu milzīga.
Ja nebūtu kompensācijas, tad daudzi būtu neapmierināti, jo tiešām daudzi ir maksājuši un tērējuši daudz laiku, lai iegūtu plutonijus artefaktu maiņām.

 

Vēl jāņem vērā, ka cilvēki varētu izmantot šādu laimīgo stundu.
Piemēram, kādam draugam ir 5 Sliņķa kažoki, 5 Sudraba zīmuļi un 6 Bīskapa piekariņi.
Viņš visus šos artefaktus iemaina kādam draugam, kam to nav.
Šis draugs dodas veikt ierakstus vairākās foruma spēlēs. 5 zīmuļi dod 50% vairāk ieiro par ierakstiem.
Tad viņš dodas uz "Challenges" sadaļu, jo ir savācis visus nepieciešamos ierakstus foruma spēlēs un 5 kažoki dod iespēju darīt 50% mazāk no dienas challenge uzdevumiem.
Viņš iegūst lielas ieiro balvas, jo 6 piekariņi palielina ieiro balvas no "challenge" spiniem par 30%.
Viņš dodas somā, iemaina atpakaļ draugam visus artefaktus.
Beigās plutoniji nav izmantoti, neviens neko nav zaudējis, viens tikai ir ļoti daudz ieguvis.
Kāpēc vajadzīgi savi artefakti, ja vienkārši vari aizņemties cita?

Tāpēc ir nepieciešama komisija, kas novērstu to.
Citādi tas ļoti grautu ekonomiku.

 

Plutoniju iegūšana paliek grūta tikai, kad tos vajag ļoti, ļoti daudz.

Samazināt nepieciešamo plutoniju skaitu?
Nav nepieciešams, jo 0.5 ieiro nav daudz, lai iegūtu bonusu, ko dod artefakts.

 

Ieteikumu pilnībā nemetu krūmos, jo to var nedaudz pārveidot.
Varbūt varētu būt laimīgās stundas, kad 5 plutoniju vietā vajadzētu 4.
Šis būtu aktuāli tieši lielām maiņām. Tad būtu liels ietaupījums. Mazās maiņās tie būtu 0.1 ieiro. Ietaupījums ir ietaupījums!
Varbūt kādreiz būs šāda atlaide, bet iespēja ir ļoti, ļoti niecīga. Ja tāda būtu, tad tāda būtu ļoti, ļoti reti.

 

Secinājumi:
* Ja tiktu ieviesta laimīgā stunda, lielākā daļa ar artefaktiem mainītos tikai tajās.
* Iegūt plutonijus nav grūti. Nepieciešams tikai laiks un vēlme.
* Tas nebūtu godīgi pret visiem, kuri ir vākuši plutonijus un tos iztērējuši maiņām.
* Tas grautu ekonomiku.
* Artefakti tiktu iemainīti, lai izmantotu to bonusus, tad iemainīti atpakaļ.

 

 

Slēgts

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2020. gada 10. novembrī, 01:48.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0