bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
1
2
topic
unbans +sūdzība
enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2021. gada 05. septembrī, 23:57

1. ******************************************** 
[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : 
[CBAN] Nobanotais nicks : arrow ( arrow ) 
[CBAN] Laiks palicis : 2 hours 
[CBAN] Iemesls : iemacamies adminet ( de_dust2 ) 
[CBAN] Bana IP : 84.237.156.254 ( 84.237.156.254 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_1 : 1 : 1595441969 ( STEAM_1 : 1 : 1595441969 ) 
[CBAN] Admins : 

 

2. https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=52598">https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=52598

3.  https://failiem.lv/u/rvyg6z68p

4. Ja jau cilvēkam nav smadzenes, tad tādam nav ko serverī ar ACC darīt. 

Ja reiz spēlētājs uzmet vairākiem spēlētājiem team flašu, tad tiek sodīts, atkārtotā gadījumā, tiek banots. Respektīvi šajā gadījumā capture uzmeta 3 spēlētājiem TF,, ja jau nemāk mest flašus, tad lai nedara to vispār. Arī īsi pirms viņš izmeta flašu, viņš mani pat mēģināja izprovicēt, respektīvi bloķējot mani. Ko  parasti viņš sūdzās par citiem kuri viņu bloķē.

 

Kā arī pie vienām sāpēm ielikšu arī sūdzību par šo pašu indivīdu.

1. Nepaties kick

2, 3. https://failiem.lv/u/d34m3uw4t   šajā demo pašas beigās. 

un šajā demo varēs redzēt kad tas ir capture kurš izkikoja. ja nemaldos tad kaut kur 43, vai 44 min.

https://failiem.lv/u/dj7huaja2

4. šajā gadījumā ip nebūs nepieciešams

5. capture

6. Serverī daudzi bļaustijās, ka lai banojot spēlētāju, viņam nez kādi haki uttt. Bet ne jau uz katra spēlētāja iegribas banošu, vai arī skriešu specos un specošu. Nomirstu, specoju, ja esmu viņa komandā, ja neesmu, tad pāreju un tad specoju. Bet tas gadījās pa nedēļas vidu, bet pa nedēļu esmu uz mobilā interneta, man spēlējot no mobilā interneta, pašam viss lago., tādēļ šādos gadījumos daudz nevaru neko līdzēt , ja nav tīri redzams pārkāpums, ta'dēl es tādu nebanoju.   Parasti ir tā - ja neesi pārliecināts, tad nebano, ko es šajā situācijā dariju. Bet pēc neilga laika ienāca serverī capture un nobanoja un tuliņ'izkikoja mani. Nav pat nojausmas kādēļ viņš to darija. Ko var pateikt - māli galvā vai sap... prāts.

7. DD2

8. DD2

 

 

 

>>> un tā jau nav pirmā reize kur viņš pārkāp admina tiesības, respektīvi neprot apieties ar ACC Un ja netiks noņemts viņam, tad es domā, ka nebūs arī pēdējais pārkāpums. Jo viņam ir švaka nervu sistēm, kur nevar savaldīt. Ir jau bijušas sūdzības par viņu, kurā tika teikts, ka runāšot. Bet izskatās, ka ar runāšanu  nekas nelīdz

 

PS. Protams, ad tiks izskatīta šī sūdzība bans vairs nebūs, bet vēlos lai pieveršat uzmanību bana iemeslam. Man liekas, ka administrācija jau brīdināja vienreiz par šiem bana iemesliem. Ja netiks rakstīts normāli bana iemesli, tiks ņemti nost ACC.

 

Pēdējo reizi rediģēja enrico, 2021. gada 06. septembrī, 17:51.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 48m
Redzēts Vakar, 21:31
Pievienots, 2021. gada 06. septembrī, 00:52
0
post

Klau, vai mēs visi varētu reiz vienoties, ka arrow ir autists un viņam tas dd2 admins nav vajadzīgs?

Reāli, čuvaks katru reizi meklē iemeslu, kā man iekabināt.
Situācija: raunda sākumā es uzmetu no T side default flash uz midu, un čalis dabūja 83% flash (bija vēl 2 citi, kas dabūja pavisam niecīgus procentus), sēžot ar awp bāzē vai a1 pirms bankas (attiecīgi čuvakam tas flash neko neizmainīja, jo vēl pat nebija ticis līdz pretiniekam). Noteikumos ir atzīmēti sodi tikai par tīšiem flashiem. Okej, saprastu, ja katru raundu būtu kkādi teamflashi no manas puses, bet šis legit pirmais teamflash + nejaušs, un es saņemu slay.

Manuprāt, pareiza rīcība ir brīdināt spēlētājus un tad atkārtotās situācijās apsvērt teamflash sodus. Tā kā čaļa interesēs ir tikai bojāt citu spēlēšanu, nevis sakarīga adminēšana, tad iedevu nelielu atelpu no csiņa.

 

Nākamais, tas, par ko bija kick pirms pāris dienām. Čalim serverī rakstīja nu legit 5 spēlētāji, ka ir jāsoda pārkāpējs (bija čīteris - bans). Skraida tik ātri kā ar speedhack, 10 sekundes no vienas bāzes otrā. Ko arrows tikmēr? Viņš vienkārši serverī eksistē kā diegabiksis, nelikdamies ne zinis par situāciju. Ar visu arrowu serverī tiek veikti calladmin par čīteriem, jo čuvaks vienkārši nejēdz. Nu es ieeju, uzlieku banu, un domāju nu mazums čalis afk vai kā, un izkickoju.

Pēdējo reizi rediģēja Capture, 2021. gada 06. septembrī, 00:54.

enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2021. gada 06. septembrī, 11:44
4
post

Tev pašam smiekli nenāk? "Meklē iemeslu iekabināt."  Ķipa pieaudzis vīrietis un šadas domas, vai arī ..... malaļetka, hvz. Ok nav mana darīšana. Ne jau es esmu tas kuram neapmierina kad nošauj, bet tev ir tāda tendence uzdirst kaut ko, jo tava nervu sistēma ir ļoti švaka. Kā tas bija šajā fadījumā, kā piemērs.

Bet sāksim ar to, ka, ja reiz esi uzmetis citiem flašu, tad samierinies ar sodu. Nevis tēlo nez kādu aizvainoto, kuram tagad ir lielāks krāns nekā citam un redz vareni māku nobanot.

Nākamais. Paskaties uz to bana iemeslu un šo situāciju un tad pasaki kuram jāmācās adminēt. Kā arī parādīt sūdzības par tevi, kur tu jēli solies laboties.  

Weksijs
Lietotājs
undercover prodigy
1417 atbildes forumā
Online: 54d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 04. novembrī, 11:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. septembrī, 11:50
0
post

@enrico sēdi biksēs

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 06. septembrī, 20:11.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 48m
Redzēts Vakar, 21:31
Pievienots, 2021. gada 06. septembrī, 12:31
0
post

Tu tak neesi par pilnu rubli ņemams admins, arrow.

 

Tevis paša tekst no šī topikai:

Ja reiz spēlētājs uzmet vairākiem spēlētājiem team flašu, tad tiek sodīts, atkārtotā gadījumā, tiek banots.

Šāda noteikuma dd2 serverī nemaz nav. Iespējams nepieciešams pārlasīt noteikumus vai kā.

Arī īsi pirms viņš izmeta flašu, viņš mani pat mēģināja izprovicēt, respektīvi bloķējot mani. 

Šie ir meli, es vienkārši centos izkļūt no Ts spawna, bet tu pie a1 lielās kastes izdomā uzreiz jau nokempot. Es tevi nebloķēju, tikai centos pa labo pusi tikt garām, saku godīgi.

Serverī daudzi bļaustijās, ka lai banojot spēlētāju, viņam nez kādi haki uttt. Bet ne jau uz katra spēlētāja iegribas banošu, vai arī skriešu specos un specošu. 

Toreiz serverī to teica ~3 spēlētāji, pat calladmin tika izveidots ar tevi serverī. Un patiesībā, ja ziņa tiek adresēta par pārkāpumiem, adminam vajadzētu diezgan strauji reaģēt, nevis ignorēt šādas ziņas.

šādos gadījumos daudz nevaru neko līdzēt , ja nav tīri redzams pārkāpums, ta'dēl es tādu nebanoju. 

Es nezinu, kā var nepamanīt to, kā spēlētājs vienkārši ar groundstrafe skriptu izskraida visu longu vienā sekundē. Arrows vienubrīd bija tā čaļa komandā, pat radarā viņam bija redzams, ka spēlētājs kā formula pazūd, un viņam vienkārši nedalec.

Parasti ir tā - ja neesi pārliecināts, tad nebano, ko es šajā situācijā dariju.

Es vienkārši nesaprotu, kā var nebūt pārliecināts par čītiem, kad pretinieks 10 sekunžu laikā izskrien caur mapi. Būsim godīgi, pie tā spēles laika, kas viņam ir, čalis vispār neko nebano, un tāds viduvējs čīteris no tāda arrow ne mirkli nebaidītos.

Problēma ir nevis citos adminos, bet tevī, vecīt. Jāmostas.

cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7844 atbildes forumā
Online: 587d 16h 6m
Redzēts Vakar, 13:14
Pievienots, 2021. gada 06. septembrī, 12:41
3
post

Neveidosim offtopic , guys ,

 

līdz vakaram slēgts , izskatīšu visus demo , uzklausīšu abas puses , meklēsim kompromisu , gaidam editu . 

 

Kopumā , ar abiem adminiem izrunātas gandrīz visas nianses , paliksim pie tā , ka uz priekšdienām iztiksim bez pašizdomātiem banu iemesliem un random kickiem , tas attiecas ne tikai  uz šo situāciju . 

Capture kungam + mikro aizrādījums . 

 

Slēgts .

 

 

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2021. gada 06. septembrī, 19:40.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0