bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Serveros
5
1
topic
ARK Opening.
~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts 26. aprīlī, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. novembrī, 19:01


Sveiki mīlīši! 
Ar lepnuvu varu pavēstīt to, ka beidzot ir atverts Ark survival evolved serveris. 
Nemelošu, nebija viegls process, pajautājiet chemijam, viņš jums pastāstīs kā es besijos un psihoju! Taču uzskatu, ka tas bija tā vērts. 
Spēle nav viegla, un tas ir fakts, taču gan es gan Obijs palīdzēs (Obijs vel ir mans māceklis) :D 
Nekad neaizmirsīšu cik lecīgs viņš bija, kad aberation aizlaida pēc rock drake olām, kā zimējās, cik tas bija viegli, nepagaja ne pus stunda, ka rakstija, ka esot nospradzis tur un netiek pakaļ ne savam inventory ne sholderpetam, goda vārds es tā recu par viņu, šmurgulis par maz novērtēja karti! 

Par serveri. 
Rate ir 4x, tas nozīmē, ka tamoshana, harvesting, breading būs 4x ātrāk kā officiālos serveros.
Tiks meklēti modi serverī, kuri veidos visādas aktivitātes.
Spēle ir bez ierobežojumiem, ja starp jums ir kads kurš ar neķītru un ļaunu baudu grib uzbūvēt labirintu, ievilinat viņā spēlētājus, droši dariet, organizējiet pat balvas sarunāsim tiem kuri iziet.
Plānā ir nebeidzams daudzums ar visādām sacensībām.
Dino race
Orientēšanās
Labirinti
Parkour 
Utt, tiešām tai spēlei nav limiti, katru trakāko ideju, tur var realizēt. 

Spēle kā tāda nav lēta, taču gadu laikā cena viņai ir nokritusies. dlc cena nokrituies, uz eventiem viņu pa kapeikām var dabūt.
Spēle kā tada nekad neapstājas, visu laiku tiek updatota, tiek pielagota spēlētāju velmei un par kartem nerunāsim, tas katru gadu iznak jaunas, tuvākā nākotne jau ir ieplānotas vel 2 jaunas kartes, jauni dino. 
Serveris ir steam only, taisiju ar domu, ka no epicgames ar vares spēlēt, taču no epicgames nav iespējams spēlēt modotos serveros, kickam ir modots, 3 modiņi kuri uzlabo buvešanu, awesome spyglass un stack mods. pavisam mazi modiņi, ātri ielādējas.

Serveris būs cluster, taču tikai viena karte kura tiks regulari mainita. 
Šai idejai pamats ir tads.
1. chemijs ir nabags nevar ramu iepirkt :D 
2. Katrs cluster serveris drausmigi daudz resursus rij, jaatkārtojas, chewmijs ir nabags :D (ok joks, tas būtu par daudz prasits, lai visas kartes cluster uztaisītu)
3. Šāds variants ir kaut kas unikāls, te profiņi nevares pa vienu dienu aizskriet visiem pa priekšu, iziet bosus un zīmēties ar tekgramiem. visi dabus gaidīt lidz nomainas cluster karte un katram būs tikai 1 nedēļa, lai izdaritu tajā kartē ko velās, ja kads nogulēs vai nolohosies bus jāgaida lidz tā karte uzliksies atkal. 

Lai pievienotos serverim, izvēlamies unofficial un meklētājā ierakstam kick, parādīsies 2 serveri, kick2 ir cluster karte tā mainīsies regulāri, ņemam Ragnarok karti, tā ir main karte,m kura varbut tiks mainita 1-2 reizes gadā, atkarīgs no spēlētājiem.

KARSTI IESAKU IKVIENAM IEGĀDĀTIES UN PAMĒĢINĀT. 
TAS IR PIEDZĪVOJUMS, EMOCIJAS, AZARTS. 

Pēdējo reizi rediģēja ~Evils~, 2021. gada 07. novembrī, 19:49.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. novembrī, 19:10
0
post

Kāpēc nav nekādi linki uz to ko vajag iegādāties?

Serveris tiek hostēts uz kick? Ja jā, tad kā būs ar ddos situācijām, vai tāpat kā cs 1.6 serveros visus izmetīs?

Kāpēc nav minēts ka tikai steamed lietotāji var ieiet? Obijs vismaz tā ir teicis.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2021. gada 07. novembrī, 19:13
0
post

Uz pagaišo atvēršanos nopirku, apnika pirms serveris pat atvērās, spēle nav jautra, dinozauri un survivals.... Labāk mainkraftu spēlēt.

Bet nu, lai jau izdodas, cerams nebūs kā ar pagaišo, kur knapi 3-4 cilvēki on turējās pāris dienas, līdz aizvēra.

Hvz
Skatās sākumlapu
JB Admins
☭Bring PSRS back☭
1309 atbildes forumā
Online: 91d 10h 31m
Redzēts pirms 16 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. novembrī, 19:18
0
post

Velviens serveris kur pēc nedēļas absolūti neviens nebūs iekšā.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts 26. aprīlī, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. novembrī, 19:45
0
post

@sсhoKKur-
Kas gan būtu domajis, ka ir cilveki kuriem ir vajadziga pamaciba aiziet uz kadu veikalu un iegadāties spēli.
Par doss nezinu, ceru ka battleeye kas tiek instalēta ar spēli palīdzēs pret to, ja nē, gan tu, gan es zinam ka es tur gribēdams neko nevaretu padarit. 
Aizmirsu norādīt, ka no epicgames spēlētāji netiks iekšā, editošu, paldies ka atgādināji. 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. novembrī, 21:11
0
post

Forši ka atvērās serveris, bet neesmu gatavs izmest 25 eiro, lai ietu spēlēt šo spēli. Ja šī spēlēt būtu bezmaksas vai vismaz viņa būtu tik populāra Latvijā tad vēl varbūt. Bet vienīgais kur esmu dzirdējis par šo spēli ir tikai kicks.

#gavno


Weksijs
Lietotājs
undercover prodigy
1417 atbildes forumā
Online: 54d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 04. novembrī, 11:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 08. novembrī, 10:35
0
post

Man geims jau ir epicgeimos , tagad speciāli jāpērk uz steam ,iepisiens biš.

Moxley
Jauniņais
Bandīts / Mežonis
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 4m
Redzēts 23. aprīlī, 01:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 08. novembrī, 14:05
0
post

pacekoju speles gameplay, ipasi neiepatikas, bet +rep par to ka kautko apnemies izveidot.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 40m
Redzēts pirms 16 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 08. novembrī, 17:39
0
post

Nopērc man spēli un iešu ar Jums spēlēt!

Savādāk netaisos spēlēt..

cruelcin šļura
Lietotājs++
SMOTRA
Cirulitis
191 atbildes forumā
Online: 18d 11h 1m
Redzēts 1. aprīlī, 13:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 21. decembrī, 14:02
0
post

labi ja ir garantēts kvalitatīvs server ja tad varbūt varam iet paprovet man ir teams ar kuriem es speleju  bet gala lemumus vienalga pieņems team leader

un ja nebus cilvēki kas spēlē nav pat jēgas sakt ucelt uztaisīt iegut vis bus par velti bet ja +rep par centību

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0