bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
0
0
topic
Crack
masieris
Jauniņais
16 atbildes forumā
Online: 3d 6h 23m
Redzēts 2023. gada 10. augustā, 12:46
Pievienots, 2021. gada 05. decembrī, 15:49

1.Nepamatots slay

2. https://failiem.lv/u/kt9wdka7d

3.8:40

4.Crack

5.Ja slejo  pa šitād sūd, tad vismaz būtus vēlams ieturēt līniju un slejot visus, nevis tikai, kad uznāk garīgais, uztaisīju kasjaku, bet tie,kas spēlē dd2 serverī zin, ka neesmu gejs un speciāli nebojāju spēli citiem.

sūdzību raktu, jo tā adminu bravūrība mazliet uzkrita uz nerviem.

paldies jau iepriekš visiem , kam te būs kkas jāieraksta.

Crack
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 47d 11h 35m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. decembrī, 15:57
0
post

atbilde uz tavu 1.punktu - nepamatots slay - par team flash pienākas slay, bet īpaši tev... izgāju uz ātro cauri foruma čatam, 3 minūtes pirms tava šī flaša tev ir 100% flashs uzmests Latvietim un tagad atkārtoti tu diviem reizē uzmeti team flash 100% un 97%. 

Es slay lieku, ja TF parādas vairākkārt nevis pēc pirmā... Šai konkrētajā situācijā jūs bijāt 2 reizē kuri abi vairākiem uzmeta TF par ko abi arī dabūja slay... 

Ja nemāki izmantot radaru un mest flashus, tad nepērc viņus un apiesies liekas problēmas.

masieris
Jauniņais
16 atbildes forumā
Online: 3d 6h 23m
Redzēts 2023. gada 10. augustā, 12:46
Pievienots, 2021. gada 05. decembrī, 16:03
0
post

Varbūt bija riskants flash, bet dažreiz vnk ir jāriskē, bet te vairāk pa to, ka tev jāslejo visi, kas atkārtoti noflasho savējos, ja biju pelnījis biju, viss chill

un tā apsaukāšanās pa klauniem utt arī lieka

 

 

Pēdējo reizi rediģēja masieris, 2021. gada 05. decembrī, 16:08.

Crack
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 47d 11h 35m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. decembrī, 16:09
0
post

Sekoji līdzi cik varu par vairākkārtējiem TF, visam neizsekoju, bet kur piefiksēju, tur reaģēju.

Pats saki - bij riskants un dažreiz jāriskē... Tev kreisajā stūrī ir radars, lai redzētu vai ir jēga riskēt! Metot uz dullo, tu apzināti met virsū savējiem un pēc tam pārdzīvo par ko soda.

Ja es aizvainoju, lūdzu liec pilnu sūdzību!

masieris
Jauniņais
16 atbildes forumā
Online: 3d 6h 23m
Redzēts 2023. gada 10. augustā, 12:46
Pievienots, 2021. gada 05. decembrī, 16:17
0
post

Dažreiz vnk jāflasho 1 savējais, lai noflašotu 5 pretiniekus, ja ieguvums atsver riskus, tad arī flašoju, ja arī tā daru, tad skrienu arī pirmais virsū, bet akli skaties kkādus cipariņus, kuri arī nerāda prcecīzi un slejo. cik tad ir tas procents , kurš tev izčakarē situāciju, man pietiek, ja mani noflasho pa 30%., kā tu izsver šito man interesē, tu vienīgais admins, kurš pa šo slejo

Nav viss tikai melns vai balts, bet nu jau aizvainojums i beidzies, pieņemu tavu atvainošanos, var slēgt ciet

Crack
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 47d 11h 35m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. decembrī, 16:20
0
post

Njam ;D

Lai kuz9 tiek skaidrībā :)

cruelcin
Skatās sākumlapu
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7871 atbildes forumā
Online: 589d 8h 12m
Redzēts pirms 11 minūtēm
Pievienots, 2021. gada 05. decembrī, 16:31
0
post

Neteiktu , ka šeit bija speciāls tf , šādi gadījumi jau ir katru raundu , par katru nejaušu tf var iztikt arī bez slay.
Sodīsim uz priekšdienām tikai visagresīvākos gadījumus , kad tiešām redzam , ka spēlētājs apzināti cenšas teamflash'ot teammate.

 

Slēgts.

 


Lietotāji skatās šo tēmu: 0