bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
5
topic
unban Cracks Sister Pussi Juice
Austeru Mednieks
Jauniņais
7 atbildes forumā
Online: 12h 6m 50s
Redzēts 2022. gada 11. martā, 02:10
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. februārī, 23:26

 FA

 Cracks Sister Pussi Juice 


 Adminam Crack ir antipatijas pret manu nick name .


DD2


 dd2.kick.lv

Orginalais Nick name  - Pussy Juice , jau kartejo reizi bij nobanots , foruma ar Crack Chicken mazliet beef uzmetam un tagad ir bans jau par jauno niku kur pec vina domam ir FA . 

Varetu Unban un ari apstiprinat Pussy Juice ka nick ar kuru var spelet.

unban pieprasijums noteikt nav pec standartiem bet si ir nestandarta situacija
 

Crack
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 47d 8h 31m
Redzēts Vakar, 22:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. februārī, 23:39
4
post

Ja nemaldos šim klaunam, tikai zem cita nika bija bans par FA no Hskill, kurš beidzās vakar. 

Kkā pilnīgi poh par viņa niku, bet ņemot vērā, ka tas pārkāpj servera noteikumus, par ko tika runāts arī ar kuz9, tika pieņemts lēmums, šādu niku serverī nepieļaut. Vārds Pussy protams var tikt tulkots dažējādi, bet vārdu salikums "Pussy Juice", var tikt tulkots tikai vienā veidā. Saprotu, ka nav ar pilnu kalendāru, bet tas nedod viņam tiesības atkāpties no noteikumiem un to izrādīt pilnā apjomā.

Protams ir vesels saraksts ar foruma čatu, kur šis klauns mēģina provocēt ar dažnedažādām muļķībām ieskaitot fa, bet diemžēl šeit viņam neko nevaru iesākt, un adminstrācijas pārstāvji diemžēl tai brīdī nav aktīvi lai rīkotos.

Tālāk serverī protams mēģina izcelties ar savu pēdējo rievu ienākot ar niku "Cracks sister pussi juice", kas ir nepārprotams "FA", neatkarīgi no tā vai man ir māsa vai nav... 

Lūgums tam, kurš izvērtēs šo lietu, apdomājat vai šādi bezjēdzīgi indivīdi projektam ir vajadzīgi, protams, apzinos, ka tūliņ komentēs bars ar citiem, kuriem ir iebildumi pret manām izvērtēšanas metodēm, bet kkā mani tas nesatrauc.
Ja adminstrācijai pret mani ir iebildumi, neiespringstu atvadīties no acc, lai apietos liekas problēmas. 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0