bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
1
0
topic
Ieteikums attiecībā uz naudas pirkšanu priekš JB
༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 03. martā, 14:21

Labdien dāmas, kungi un citi!

Es nāku klajā ar ieteikumu, ka, manuprāt, būtu jāierobežo tas cik daudz JB naudas cilvēki var pirkt veikalā par iEiro priekš bandu uzlabojumiem. Ievēroju laika gaitā to, ka, tiklīdz cilvēki sāk investēt milzīgi tizlas summas, lai sapirktu kaudzēm jb naudu, tas pazemina servera aktivitāti ilgtermiņā, jo cilvēki redz pāris zadrotus ar top bandām pirmajā nedēļā, kuru vērtība jau pārkāpj 1m> un sāk zaudēt vēlmi kačāt paši savas bandas vai vispār spēlēt un rezultātā pāris dienās paliek darboties tikai ļoti konkrētu cilvēku aktivitāte serverī. Šī problēma manuprāt ir pastāvējusi jau gadiem.

Tādējādi iesaku nošķelt max pērkamo naudu no 100k uz 50k par to pašu (vai nedaudz zemāku) cenu, un attiecīgi pazemināt arī pārējos pērkamos naudas pakalpojumus, kas dotu iespēju arī citiem spēlētājiem nevis tikai tiem, kas te bijuši kopš kick aizvēstures.

Ar cigaretēm īpaši problēmas nesaskatu, jo tās vienkārši nāk laika gaitā par aktivitāti serverī, savukārt par naudu ir reāli jāsacenšas - jāspēlē pokers un/vai jārēķina. Es uzskatu, ka iespēja pirkt milzīgas naudas summas šo konkurenci vājina un rezultātā cieš servera aktivitāte.

 

Izsakieties paši par šo ideju vai ierosinat vēl kautko.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 5h 46m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2022. gada 03. martā, 15:52
0
post

A varbūt pa taisno aizvērt ciet veikalu priekš jb lietām? Izdevīgāka spēlēšana būs. 

Bet jā, kaut kas tāds jau bija agrāk, tieši uz rr laiku, kaut kādu pirmo mēnesi parasti bija samazināts viss pa 50%, pēc tam atlika atpakaļ.

Serverī cilvēki nav nevis tāpēc, ka tur ir nomaxotas bandas jau pirmajās dienās, bet gan tāpēc, ka tur nav ko darīt, jo ar laiku apnīk viens un tas pats, būtu labāk ieteicis kaut ko lietderīgu priekš tā, lai cilvēki paliktu nevis sūdzējies, ka viss slikti saistībā ar sms veikalu un jb pirkumiem. :sad:

Izsakieties paši par šo ideju vai ierosinat vēl kautko.

Nav jēga neko ierosināt saistībā ar serveri, visi zina kāds ir Čemijs, vienmēr aizņemts, nekad nekam nebūs laika.

Bet jā, turpinot runāt par tematu, ideja nav slikta, bet par to bija jādomā pirms rr nevis tagad, kinda nedaudz par vēlu.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 40m
Redzēts pirms 4 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 03. martā, 16:12
1
post

Pa lielam tikai latvians ir pircis naudu, tākā neredzu iemeslu tam.

Nav forši, jā, bet kas aizliedz Tev pirkt naudu? Pērc arī Tu un neraudi! Tākā neredzu jēgu šim topikam

Nepiekrītu un viss!

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 03. martā, 17:22
1
post

''kas tev liedz pirkt?"

Tas nav arguments.

Arguments būtu tad, ja tu kautko loģisku ieteiktu vai izteiktu, nevis vienkārši cancel'otu mani ta kā kautkāds twitter lietotājs.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2022. gada 03. martā, 17:31.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts Vakar, 10:34
Pievienots, 2022. gada 04. martā, 09:39
0
post

Neesmu JB spēlētājs, bet man šis nedaudz atgādina vecā DeathRun servera situāciju. Serveris sataisīts kā hibrīds, kurā moda pamatideja gandrīz zudusi, tāpēc ilgtermiņā nestrādā, un serverim nav šance izdzīvot.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. martā, 17:48
0
post

Kāpēc atkal to ierobežot? Pirms tam, kad tas bija ierobežots tas vai tad kādu apstādināja pirkt jb naudu un uzlabot bandas? Protams ka nē! Tas vienkārši ir bezjēdzīgi. Ja cilvēki grib tērēt savu naudu nu tad lai tērē.

Pagaidām neesmu redzējis vairākus lietotājus, kas pirktu baigi daudz jb naudu. Pārsvarā cik es biju serveri šo laiku es redzēju ka daudzi spēlē pokeri nevis pērk jb naudu. Pokerī var dienas vai divu dienu laikā sakrāt 50/100k protams ja tu māki viņu spēlēt un zini kombinācijas, bet protams ja tu nezini, tad to visu var atrast internetā vai tajā pašā serverī pamācībā!

Ā nu rekur Latvians ir vienīgais pircis. VIENĪGAIS

Ko tu teiksi kad divus vai trīs gadus atpakaļ pirka uzreiz kādi 8/9 cilvēki jb naudu kāpēc tad nebija tāda topika? 1 cilvēks nopērk vsjo čau man vairs negribas spēlēt. Mācies krāt, mācies spēlēt komandā, atrodi gang biedrus un būs tev labi uzkrājumi priekš uzlabojumiem. 

P.S labāk būtu ieteicis kādas jaunas mapes, konkursus vai kādu jaunu update nevis 20x jau pārrunātu lietu. 

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2022. gada 04. martā, 18:01.


༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. martā, 18:16
2
post
 

P.S labāk būtu ieteicis kādas jaunas mapes, konkursus vai kādu jaunu update nevis 20x jau pārrunātu lietu. 

Tas nav ne manā pārziņā, ne arī uz manu atbildību.
Bet es ieteicu pāris mapes kuras izņemt jo tās ir šauras un tajās nav ko darīt (jail_rehab, jail_badprisoners) bet uz to skatās kā caur pirkstiem. Viss pārējais ko potenciāli varētu izdarīt, jau ir izdarīts laika gaitā.

Runa ir par to, ka nevar nerunāt kautko sliktu, tāpēc ka ta ir ļoti uzkrītoši, tāpēc ar šo topiku kā minimums vēlos tam pievērst Chemija un/vai maina uzmanību. Es neceru par kautkādām izmaiņām serverī, jo lai tās reāli būtu spēkā, ir jāpaiet nedēļām, ja ne mēnešiem.

 

Ko tu teiksi kad divus vai trīs gadus atpakaļ pirka uzreiz kādi 8/9 cilvēki jb naudu kāpēc tad nebija tāda topika? 1 cilvēks nopērk vsjo čau man vairs negribas spēlēt. Mācies krāt, mācies spēlēt komandā, atrodi gang biedrus un būs tev labi uzkrājumi priekš uzlabojumiem. 

Kā tu vari kautko tik stulbi izņemt no konteksta vispār? Tu mani nefascinē vairāk - tu vienkārši pasaki kautko stulbu, bet tad tu pārsteidz mani ar to cik tālu tu savu stulbumu aiznes.
Ne es kautko tādu teicu vai domāju nedz arī pieņēmu. Bet tas ko tu proti, savukārt, ir izsist kautko no rāmjiem dramatiska efekta pēc, jo tu nespēj racionāli domāt un loģiski atbildēt, cerot ka nesot random bazaru tu kautkā ietekmēsi citu viedokļus.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2022. gada 04. martā, 18:19.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 5h 46m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2022. gada 13. martā, 17:26
0
post

Turpmāk uz JailBreak resetiem naudas un cīgas sms veikalā tiks samazinātas par 50% uz pirmo mēnesi,  ar to, manuprāt, būtu jāpietiek, jo pēc mēneša nauda un cīgas nebūs tik ļoti aktuāla tēma kā uz pirmajām reset dienām.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0