bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
6
0
topic
sūdzība par adminu
merkatis
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 23h 56m 32s
Redzēts 6. aprīlī, 21:30
Pievienots, 22. februārī, 22:17

1. Izdarītais pārkāpums -  admina patvaļība
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) - https://failiem.lv/u/kz6jyafb6d
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts - 42:00  viņš apvainojās uz mani, kā maza meitene, kurai atņemts čupačups. 51:15 - atkal apvainojās un izmantoja savas admina SUPERSPĒJAS.
4. Pārkāpēja IP adrese un STEAM ID (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) -  53.30.70.168.968.107    STEAM_0:1:46660380
5. Pārkāpēja niks - [csgl] NewbieEU*   
6. Komentārs par notikušo - Noteikumos rakstīts (8.Aizliegts sēdēt vietās, kur zombiji nevar piekļūt ar Undead vai Sock. Sods  - Slay). Tur var piekļūt gan ar sock gan undead. Cilvēkam kurš pusi dienu pavada zm serverī vajadzētu zināt kur piekļūt ar sock un kur nē. Vai arī tā tomēr skaitās admin statusa patvaļīga izmantošana? Itkā jau sīkums, bet tomēr kaitinoši..
7. Mape, kurā tas notika - zm_gbox6
8. Serveris - zm+war3

 

Paldies par uzmanību!

bicis no MOSS
Jauniņais
88 atbildes forumā
Online: 2d 10h 7m
Redzēts 27. martā, 19:50
5 Brīdinājumi
Pievienots, 22. februārī, 22:42
0
post

Man arī aizrādījis jau vairākas reizes tieši par šito pašu.

NewbieEU*
Jauniņais
Test Admins
18 atbildes forumā
Online: 7d 4h 9m
Redzēts Vakar, 12:18
1 Brīdinājumi
Pievienots, 23. februārī, 10:18
0
post

1. Es iespējams esmu parpratis to 8 noteikumu punktu

2. Bet tajā pašā laikā tu saņēmi nevis slay bet slap

3. Ja nedrīkst sēdēt vietās kur zm netiek klat man tajā brīdī izejot no servera tev kāds zm butu ticis klāt?

4. Ienākot jaunam human spēlētājam kurš tikko sācis kikā ne viņam levelots undeds ne sokiem nauda, taja situācijā tev arī netiktu tas human playeris klāt

Gboksā pietiekami daudz spotu/trubu kur sēdēt, lai nebutu pie mapes grieztiem uz kautkada mapes elementa jasēž.

cruelcin
Skatās sākumlapu
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7837 atbildes forumā
Online: 587d 15h 13m
Redzēts pirms 21 minūtes
Pievienots, 23. februārī, 12:43
1
post

Pacentos un toleranti aizgāju pats pārbaudīt autora komentārus par notikušo.
Rezumēšu, triumfēju ar pirmo mēģinājumu. 

Paskatījos arī demo, protams. 
@NewbieEU*, man absolūti pietika redzot demo 43 minūti, kur Tu pats beigās tomēr pierādīji, galvenokārt sev, ka tur var aizlekt. 
Izejoši no situācijas, manās acīs, pilnīgi aplami bija viņu slapot otrreiz. 

Nekādā veidā necenšos Tevi dezorientēt, tādēļ atbildēšu arī uz Taviem pārējiem q. @NewbieEU*

 

3. Ja nedrīkst sēdēt vietās kur zm netiek klat man tajā brīdī izejot no servera tev kāds zm butu ticis klāt?

Serverī Jūs atradāties tikai divatā, izņemot botus. 
Ja jau Tu tā pārdzīvo par botiem, tad apsolu personīgi pats katram no viņiem apjautāties vai neviens nav sašutis par šo situāciju.  

4. Ienākot jaunam human spēlētājam kurš tikko sācis kikā ne viņam levelots undeds ne sokiem nauda, taja situācijā tev arī netiktu tas human playeris klāt

Cik bieži Tu tur redzi kādu jaunu playeru? 
Lūdzu, neaizbiedē pēdējos. :(  
Atbildot uz q, true, nekā, free frags.


Kopējais strukturējums, iztiksim bez liekām, apšaubāmām darbībām. @NewbieEU*
Paldies par sūdzību. 

 

Slēgts.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0