bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
1
1
topic
Matiga...
STAKLA
RASTALAND.TV
Nēģeris.
875 atbildes forumā
Online: 13d 10h 58m
Redzēts 2022. gada 09. februārī, 09:42
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 25. augustā, 00:03

1. SMS acc pārkāpums.

2. Adrese uz skrīniem - https://failiem.lv/u/7ertyhch#sign_up

3. Pirmais skrīns - pirmais nepamatotais transfers. Otrais skrīns - Uzreiz cilvēki serverī saka chatā ka man bija mic un strādāja. Trešais skrīns - vēlviens cilvēks saka ka mani var saprast. Ceturtais skrīns - otrais nepamatotais transfers un ban uz ct uz 720 minūtēm. Piektais skrīns - vēlreiz pajautāju visiem serverī vai mani var saprast un visi atbild - JĀ!

4. Pārkāpēja IP -  136.169.22.118 

5. Pārkāpēja niks - MaTiGa

6. Nu nav man komentāru visi mani saprot izņemot Matiga maybe tapēc ka es viņam nepatīku. :( Ideja bija tāda ja pat mani nesaprot (tikai Matiga) serverī bija 7 cilvēki apmēram un neviens negribēja vadīt. Bet neviens neteica (izņemot Matigu) ka fun dienas nevajag iet vadīt. Tapēc ja pat tā (kapēc bans uz ct un transferi) ja 1 no 7 cilvēkiem ir pret fun dienām bet pats vadīt neiet. 

es esmu pārliecināts ka Matigai ar sms ir problēmas ne pirmo reizi. Kamēr rakstīju šo sūdzību bija vēl calladmin uz Matigu par acc pārkapumiem tajā pašā mapē. :(

7. Mape - jail_darkover

8. jb.kick.lv

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 19h 28m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2018. gada 25. augustā, 18:59
0
post

Jā, tev mikrofons ik pa laikam čakarējas, tam visi piekritīs, bet šoreiz jau bija saprotams, ko teici.

Pirmkārt, trasnsfer nepamatots.

Otrkārt, 12h banct neliekam :facepalm:

Treškārt, admins brīdināts, ja vēl kaut kas šāds atkārtosies, acc tiks noņemts bez brīdinājumiem.

Ceturtkārt, :nez:

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0