bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
8
1
topic
yostu @ banteam
yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. septembrī, 21:30

Lai pieteiktos forumā par banteam jāizpilda prasības:

* Minimums 16 gadi: 19

* Minimums cs pieredzei 5 gadi: Pirmo reizi aktīvi sāku spēlē kādus 6 gadus atpakaļ, pirms tam arī biju mēģinājis. Nu +/- ir 5 vai 6 gadi.

* Jābūt bijušam adminam/banteam vairākos serveros/projektos: Banteam ne reizi neesmu bijis, administrators/mains esmu te jau vairākus mēnešus. Iepriekšējā administrēšanas pieredze arī ir: gan SMS, gan dažos DD2 serveros uz neilgu laiku, jo tie serveri ilgi neizvilka.

* Jābūt regulārai aktivitātei forumā: Esmu diezgan aktīvs kopš atsāku te regulāri uzturēties. Man liekas, ka man online laiks pat bija pa nullēm un pa šiem dažiem mēnešiem esmu online laiku uzkrājis uz 40 dienām. Kickā esmu var teikt katru dienu.

* Jābūt reģistrētam vismaz 2 nedēļas forumā: Nu reģistrējies esmu jau no 1. dienas, bet tā aktīvi te uzturos kopš februāra sākuma vai beigām [?]

* Tev ir jābūt skillotam - labi jāmāk šaut, un jāmāk atšķirt īstu skilu no cheatiem: Šaut es māku diezgan labi, it īpaši War3 serverī. Pret spēlētājiem varu noturēt vismaz 7 vai 8 KD. Čītus atšķirt protu, nerunāsim par dažām retām kļūdām banos pēdējo mēnešu laikā, neviens nav perfekts un kļūdīties sanāk visiem. Pēdējais bans no manis bija nepatiess, jo man mēdza pazust skaņa un nereāli lagoja CS dēļ tā, bet tagad viss ir kārtībā, jo visu salaboju.

* Tev ir jāzin visus cheatu veidus: Visus nezinu, jo jauni cheati var iznākt jebkurā brīdī, bet standarta čītus zinu.

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti): Ir viens, un skaidrojums tam ir tāds: es tā pasmejoties atkārtoti uzrakstīju to pašu, ko topika autors uzrakstīja nezinot to, ka viņš latviski labi neprot rakstīt. Ir arī kādreiz bijuši brīdinājumu, bez iztecējuši vai izpirkti.

* Jābūt vajadzībai pēc banteam forumā ( ka šobrīdējie netiktu galā ): Capture un schoKKur- pagaidām vienīgie izskata apelācijas, tikai Capture izskata tik DD2 demo, schoKKur pārejos. Nu it kā ir vajadzība, ja sūdzības / apelācijas grib izskatīt pēc iespējas ātrāk.

* Tev jābūt vismaz 2 galvotājiem kuri var apgalvot ka esi piemērots šim amatam(admini,banteami,moderatori,administratori): Nav. Prasīt kādam to nebūtu piemēroti, tas būtu tas pats kas prasīt, lai ieliek rekomendāciju pieteikumā.

 

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs cs nicks: yostu

* Tavs vecums: 19

* Cik ilgi spēlē cs un cik daudz, sasniegumi: Kā jau teicu +/- 5 vai 6 gadus. Sasniegumi CSā kā e-sportā, t.i, turnīri, sacensības, utt.? Nav. Sasniegumi šeit? Es domāju, ka War3 main ir sasniegums neskatoties uz to, ka tiku pieņemts bez pieteikuma.

* Serveri/projekti kuros esi bijis admins/banteam un ilgums (bez reklāmas): (piemērs: kick pub admins - 2 mēnešus): KICK War3 administrators kopš aprīļa beigām [ caur test pieteikumu ], War3 mains varētu būt gandrīz 2 mēneši. Citur - neatceros, bet nav liela pieredze iegūta citur, tikai komandas.

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs banteam?: Jo tikai 2 cilvēki pagaidām regulāri izskata sūdzības / apelācijas. Forumā esmu diezgan aktīvs un lielāko daļu sūdzībām / apelācijām uzmetu aci, ļoti retu reizi iejaucos kaut vai ir aizliegts.

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi?: Jo esmu pierādījis sevi jau kā administratoru / mainu, spēju uzklausīt citu problēmas. Gribu strādāt komandas darbā arī forumā, serverī jau tas tiek darīts tikai savādākā līmenī. Prioritāte ir War3 serveris, tātad visvairāk izskatīšu War3 sūdzības / apelācijas.

 

Neizvēlaties mani, ja pārējie kandidāti ir labāki.

Pēdējo reizi rediģēja yostu, 2018. gada 19. septembrī, 21:31.

magisterial
Lietotājs
Inkognito
2474 atbildes forumā
Online: 51d 6h 55m
Redzēts 12. martā, 15:57
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. septembrī, 22:08
0
post

Es esmu par šī cilvēka ievēlēšanu. Viņš jau sevi ir pierādijis kā war3 uzraugs/main, pilda arī tādus pašus pienākumus kā BT, tikai noteiktajā serverī. Pārējie modi nav tik sarežģīti. So yeah, rec. Tiks galā. 

raacha
Lietotājs
Ekskluzīvs rācenis
384 atbildes forumā
Online: 7d 15h 32m
Redzēts 2021. gada 24. decembrī, 12:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. septembrī, 22:22
0
post

Esi diezgan sakarīgs, aktivitāte forumā arī ļoti laba, skills ir. Ja tu varēsi atrast laiku adminēt ne tikai iekš 1.6, bet arī formā, tad kāpēc gan neiedot iespēju.

REC.

Remember-ME
Lietotājs
Čūpis
1480 atbildes forumā
Online: 27d 4h 17m
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 21:07
Pievienots, 2018. gada 19. septembrī, 22:49
0
post

Ja man ir jāsalīdzina pret Brūzi, vecīt Tu esi Dievs!

Pēc BT ir nepieciešams, tas ir pamanāms jau labu laiku.

Zinu ka War3 esi skillots, gan jau arī prastu ko parādīt iekš dd2, bet ticu ka savus pienākumus pildīsi.

Nav ko lieki komentēt, atbalstu šo puisi!

Lai veicas ar jauno amatu.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts Vakar, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. septembrī, 22:54
0
post

Par, pilnībā parādīja ka tiek galā ar war3 main statusu, tiks galā arī ar banteamu.

REC

Tessa&Hardin
Skatās sub-forumu
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12860 atbildes forumā
Online: 265d 6h 13m
Redzēts pirms 1 minūtes
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. septembrī, 23:31
0
post

Ja pats Chemijs dod rec, tad man arī jādod. Rec.

Tiešām, arī vislabākais kandidāts, pat labāks nekā Rubax, mazliet. :D Bet ar war3 tiek teicami galā, cerams, ka nekur nenozudīs un būs tik pat aktīvs arī banteam statusā.

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. septembrī, 23:52
0
post

Domāju nevajag neko garu rakstīt, cilvēks loģisks, war3 main arī vēl ir.

Došu par, BT vajag.

Image result for Unicorn Gif signature

Laauriinaa
V.I.P.
Meitene zeltene
satan`s angel
3326 atbildes forumā
Online: 123d 0h 15m
Redzēts 25. aprīlī, 16:03
Pievienots, 2018. gada 20. septembrī, 09:14
0
post

No manis milzīgs REC.

Cilvēks sevi ir pierādijis kā labu War3 mainu un adminu. Neesmu vel redzējusi nekad ka kāds par viņu sūdzētos, ka ko nepareizi darītu, spēlētos ar pieejam, vai būtu kādu nepatiesi banojis.

Ļoti labs pieteikums, var redzēt ka cilvēks ir centies.Pašlaik neviens cits no kandidātiem pat nestāv klāt.

Domāju ka ar BanTeam pienākumiem, nebūs nekādu problēmu un labi ar visu tiks galā. Arī aktivitāte foruma ir gana laba.

 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5375 atbildes forumā
Online: 261d 5h 21m
Redzēts Vakar, 22:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 20. septembrī, 10:58
0
post

Rekomendācija.

Galva uz pleciem ir.
Ar War3 Main statusu tiec galā.
Aktivitāte forumā ir.

 


Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12162 atbildes forumā
Online: 455d 22h 16m
Redzēts Vakar, 21:03
Pievienots, 2018. gada 20. septembrī, 16:07
1
post

Tu esi vissliktākais kandidāts, kurš varēja rakstīt pieteikumu uz Ban Team, Kā war3 mains arī esi 0, nesaprotu ko dari ar savu dzīvi   :huehue:

Neesi tu neko pelnījis !!!! Izdzēs šo sasodīto topiku, nedabūsi neko!!!!

Ban Team'u pietrūkst, capture vajag palīgus, jo viņš neskatās šos "poke" serverus, it kā sakarīgāks arī esi palicis, tad jau viss būs kārtībā, mazs,mazs,maaaaaaaaazs rec (jo tev mazs krāns) 

 

 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 48m
Redzēts Vakar, 21:31
Pievienots, 2018. gada 20. septembrī, 16:19
0
post

Atbalstu, labs kandidāts, un viss izpildīts, kā nākas. Neesmu pat īsti ar tevi komunicējis, bet laikam sakarīgs esi, jo stulbības nav manītas. Ja vajadzēs padomu, kā darboties, tad droši varēsi prasīt. Veiksmi!

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 22. septembrī, 21:01
0
post

Pieņemts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0