bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Čau no Ain't Got No Skill
𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘
Lietotājs
SlowDown
1389 atbildes forumā
Online: 130d 2h 28m
Redzēts 24. aprīlī, 12:59
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 28. septembrī, 11:28

Tātad mans vārds ir Edgars, 24 gadus jauns vai vecs :D  ka to ņem,tāpat tas nav tik svarīgi :D 
Dzīvoju Siguldā,precīzāk nedaudz ārpus tās bet whatever.Pēdējos 3 gadus biju dzīvojis arpus Latvijas, Zvierdija,saprotot to kad tur nekas nesanāks devos tālāk uz Norvēģiju,nodzīvoju 6 mēnešus tur un tad bija paradzēts doties atpakaļ uz Latviju,bet spontāni sanāca aizbraukt uz Angliju,tur arī 6 mēnešus nodzīvoju,sapratu to kad tā valsts galīgi nav priekš manis,tad nu beidzot atgriezos Latvijā.
Par hobijiem runājot,biju aizrāvies ar bītu taisīšanu,bet nu vairs nenodarbojos ar to tik nopietni,precizāk nav tam laika vairs. Viens no hobijiem kam neesmu atmetis ar roku ir makšķerēšana, ar to jau esmu no bērnības aizrāvies,ne vienmēr ir sanācis kautko labu noķert bet tomēr tas process aizrauj.To pašu arī pielieku pie sporta aktivitātēm jo makšķeŗēšana ir sava veida sports :D  Tad vel kādus 5 gadus spēlēju golfu,bet darba vietas maiņas dēl ar to vairs nenodarbojos.
Tad nāk ziema, par cik ziemā neesmu nekāds makšķernieks, tad savu brīvo laiku pavadu uz kalna,Sākumā sāku ar snowbord,pabraukāju 8 gadus ar to, lidz vienam neveiksmīgam kritienam kā rezultātā ar snowbord braukāt isti vairs nevarēju. Ar to viss nebeidzās, Pārgāju uz kalnu slēpošanu.Sākumā likās kad nevarēšu vispār ar ziemas priekiem uz kalna nodarboties,Bet nu par laimi ir vismaz slēpošana palikusi :D Tas tā īsi par hobijiem un sportu :D
Nu par cik man brivais laiks nav baigi daudz,tā ka ir kāda briva diena tad dods makšķerēt un ta.Vai nu ari ja galīgi neko darīt negribās tad atpūšos mājas. Ir reizes ar spontānām idejām izbraukt kautkur ārpus Lv.Ar ceļošanu,vienozīmīgi Norvēģija,varbut man tā valsts tik ļoti piesaista bet tomēr ir tā vērts tur braukt, apskatīt visus dabas brīnumus..
Par Kick,uzzinaju spēlējot citā komūnā kurš nu jau neesen kā ir nomiris :D Sākuma paspēlēju iekš jb, un tad jau esmu aizrāvies ar dd2. Pāris vardos - es,kluss,necenšos lēkt augstāk par savu dir.u! Tas tā..Par cik kādu laiciņu jau šeit uzturos,tad nu izlēmu kad laikam jau derētu sasveicinaties ar šeit esošajiem ..
Lasītājiem lūgums neaizmigt lasot šo :D  
Tas laikam viss par sevi un hobijiem.. Tālak par counter strike dzīvi..

Tagad serveros esmu atpazīstams kā Ain't Got No Skill. Kad parādijos šeit tad biju kā Hrenovijs.
Tā baigi ar spēlēm neaizraujos,tik cik pa laikam LOL,CS:GO,CS 1.6 , un ik pa laikam arī MU Legend. Pa lielam vairak esmu nospēlējis cs 1.6, no kautkadiem 12 vai 13 gadiem jau, protams ar pauzēm.Tagad pedejos 3 gadus tā aktivāk paspēlēju csu..
Neesmu nekads ūber pro spēlētājs :D kā kuru dienu sanāk, un protams lidz brīdim kad serveri ienak kāds skilled players :D Kickā mani biežak var sastapt dd2,un ik pa laikam jb..

Tas būtu ari viss no manis. Ja nu arī būs vajadzība tad papildināšu šo topiku.. Peace,tiekamies serveros!!!
 

Pēdējo reizi rediģēja 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, 2018. gada 28. septembrī, 11:29.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 02. oktobrī, 10:54
0
post

Čau

Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 02. oktobrī, 10:55
0
post

Hey

Mohit
Lietotājs
MoHiT
7273 atbildes forumā
Online: 199d 2h 6m
Redzēts pirms 12 stundām
Pievienots, 2018. gada 04. oktobrī, 10:29
0
post

Cauu

tuis
Lietotājs
1293 atbildes forumā
Online: 14d 12h 32m
Redzēts 2022. gada 24. decembrī, 12:42
Pievienots, 2018. gada 11. oktobrī, 19:21
0
post

Cau, satikts dd2! Baigi draudzigs puika! :welcome:

                                                                                                                                         

steam

raacha
Lietotājs
Ekskluzīvs rācenis
384 atbildes forumā
Online: 7d 15h 32m
Redzēts 2021. gada 24. decembrī, 12:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 12. oktobrī, 20:15
0
post

s v e i k s

Baltais
Jauniņais
168 atbildes forumā
Online: 3d 13h 22m
Redzēts 2021. gada 08. martā, 15:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 13. oktobrī, 12:54
0
post

Sveicināts, tiksimies DD2

Lietotāji skatās šo tēmu: 0