bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
3
0
topic
Sūdziba laescobare
Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. februārī, 16:59

. Izdarītais pārkāpums= 2 vai 3 Nepamatoti slay + pēctam nepamatots banct + nepamatots transfers 
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) https://failiem.lv/u/hczjbxm4 
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts Demo nav garšš
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) Nepaķēru 
5. Pārkāpēja niks Laescobare 
6. Komentārs par notikušo Cilvēks nezin noteikumus un te vēl lecās.
7. Mape, kurā tas notika Jail_Greytown 
8. Serveris jb 

laescobare
Lietotājs
отъебись
esco
166 atbildes forumā
Online: 13d 20h 14m
Redzēts 2022. gada 11. aprīlī, 22:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. februārī, 17:09
1
post

Vēlos lai apskatās demo uzmanīgāk.
Bija vairāki nepamatoti kill'i , bet kādus trīs varu minēt.

1. Nošāvi freeday'ā mani, kad abi ar gru nācām no football laukuma - domādams, ka man ir weps ( Man ierocis nebija ) .
2. Teici lai pa taisno dodamies būrī, es pārlecu no margas uz būra malu, pēc kā ielecu būrī. ( Tas manuprāt bija ātrākais veids, kā tur nokļūt )
3. Teici doties pie būra galējās sienas no ārpuses , mēs ar Gru iegājām būra iekšā pie galējās sienas un Gru tev iesita, pēc kā tu mani novāci . Like wtf, Gru tev iesit un redz tev tas ir pie kājas, bet tas ka komandu nesadzirdējām tas tev srazu atļauj nošaut mani pirmo. Vēl viens freekill.

Varbūt bija vēl kāds, bet tie ir tie kuri man acīs visspilgtāk.

Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. februārī, 17:11
0
post

3. Teici doties pie būra galējās sienas no ārpuses, = Tu biji pie ārpuses ? nebiji

    2.1.2.      2 – transfer pie teroriem līdz mapes beigām

Lasi noteikumus, gudriniek 

laescobare
Lietotājs
отъебись
esco
166 atbildes forumā
Online: 13d 20h 14m
Redzēts 2022. gada 11. aprīlī, 22:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. februārī, 17:17
0
post

Tā, kā freekill nebija viens tad izlaidu to transferu , bet uzreiz banoju no ct ;)

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 22. februārī, 18:04
0
post

Slay raundā, kurā bij freeday un kurā Tu nošāvi laescobare par iedomātu ieroča pacelšanu bija patiess, jo ieroci pacēla Gru | Rematcher*. Te bija freekill.

2. raundā Prometajs teica sastingst, tad teica būs jāiet būrī [ es pats īsti nezinu, vai ir tāda komanda sastingst/atstingst, un ja kustās sastingšanas laikā/nedara to ko saka atstingšanas laikā, tad drīkst nošaut ] un Tu saki, ka tā ir maldināšana, bet tā nav. Te nebija freekill.

3. slay ir patiess. Ja Tu gribi vadot piekasīties pie sīkām, liekām darbībām, tad arī izdari tādu komandu: nelīst uz būra malas, bez novirzīšanās iet būrī vai bez liekām kustībām iet būrī. Te bija freekill.

Kills tajā raundā, kurā devi komandu pie galējās būra sienas no ārpuses ir freekills, laescobare Tev vispār nepieskārās bet Tu viņu nošāvi nevis Gru | Rematcher*. Te bija freekill.

Tālāk par banct: ja ir veikti 3 freekilli, tad CT tiek transferots pie teroriem līdz mapes beigām + viņš saņem aizliegumu iet pie CT uz 1h

Runājot par transfer: tas bija patiess, jo tika pārkāpts noteikums 1.2., un tas pats 2.2. noteikums

 

Kopumā skatoties uz šo sūdzību, tad admins laescobare tikai pārkāpa noteikumus 1. reizi izdarot nepatiesu slayu 2. raundā un kā jau mēs visi zinām, tad par vienu nepatiesu slay neviens netiek sodīts.

Sūdzība nepatiesa

Lietotāji skatās šo tēmu: 0