bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības
0
4
topic
ts3 admin shooterxxx
black cobra
Lietotājs
DD2 God
kobra
1369 atbildes forumā
Online: 40d 15h 32m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 20:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. augustā, 01:03

Lieta tada ka vins mani no gatera room kicko nepamatoti 10 x peckartas jau nevaru normali paspelet

iemesls ir tads ka es vinam chema vineju visu naudu un nodevu par alt acc tad vins man saka draudet ka gateri vairs nekad nepaspelesu (par to ir jakicko gateri) laikam gribeja ieriebt mani

pedejos demo no gatera https://failiem.lv/u/cm5w8nb9" target="_blank">https://failiem.lv/u/cm5w8nb9

vai ta admini ta drikst vienkarsi nelaist cilveku gateri par to ka nemak spelet chemu un taisa alt accountus ?

a un vins teiks par to ka demo neiesutiji pec ta gatera neviens man demo nejautaja tapec saku jaunu gateri un tas demo nava :?

 

Pēdējo reizi rediģēja black cobra, 2019. gada 03. augustā, 01:06.
Snicker
Lietotājs
428 atbildes forumā
Online: 26d 12h 29m
Redzēts 2020. gada 04. novembrī, 19:14
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. augustā, 01:19
1
post

ja kāds grib mirt tā ka vinjam izdeg acis tad iesaku noskatīties shiis personas demo XDDDDDDDDDD

diez kāpec tāds bomzis neesi kad demo nerendereejas H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H

btw kobrik pa kājām shaut nav lielaakais damage, advance 4 u

G$ SHOOTER
Jauniņais
TOPLV TARZĀNS
141 atbildes forumā
Online: 95d 17h 57m
Redzēts 20. aprīlī, 20:58
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. augustā, 07:53
0
post

kickoju ara no gathera vienkarshi par to, ka vinsh neieraksta demo un spele ar wh, pirms katras spēles šitam indivīdam prasa var teikt katrs spelētājs, lai viņš ieraksta demo, galu galā no visiem izspeletajiem gatheriem, viņš ierakstija tikai 1 demo , šis klauns jau kickā ir bijis banots par wh un pircis unbanu, nekas nav mainijies tikai tagad vinsh ir sacis chiitos gateros 

Pēdējo reizi rediģēja G$ SHOOTER, 2019. gada 03. augustā, 07:53.
emciic
Jauniņais
ruļļutinējs
15 atbildes forumā
Online: 2d 12h 39m
Redzēts 2019. gada 18. augustā, 21:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. augustā, 13:17
0
post

Aij nu beidzat. Jūs viņu visu laiku gan kickojat, gan nomelnojat par WH, visi dēmo kas ir sūtīti nav ar wh. pats skatījos. Es pa lielam situāciju zinu un 60% Kobrikam ir taisnība par čemu. Pa lielam daudzi viņu neieredz, bet iemeslu neesmu saklausījis  normālu. bet shooter tu kā admins rīkojies nepareizi.. :)

G$ SHOOTER
Jauniņais
TOPLV TARZĀNS
141 atbildes forumā
Online: 95d 17h 57m
Redzēts 20. aprīlī, 20:58
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. augustā, 14:09
0
post

Nezinu kas šajā situācijā bija nepareizi no manas puses, cilvēks no apmēram 10 izspēlētiem gatheriem atsūtija man tikai 1 demo, ņemot verā to, ka demo ierakstās automātiski  kā ari neaizmirsisim to, ka viņam te ir bijis par par wh un viņš nopirka unbanu, 6. Ja kāds spēlētajs lūdz Tev ierakstīt 'demo', tad lūdzu nenoslinko un izdari to - pretējā gadījumā - BLACKLIST = 2 nedēļas, rekur, apmēram 3 cilvēki prasija viņam, lai  viņš katru gatheri raksta demo, no visiem izspeletajiem gatheriem saņemu no viņa tikai 1 demo.

black cobra
Lietotājs
DD2 God
kobra
1369 atbildes forumā
Online: 40d 15h 32m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 20:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. augustā, 14:21
0
post

Puik es visusdemo esu ierakstijis un kad man uzprasa atsutu ko tu te makaronus spraud ausis :/

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 28m
Redzēts pirms 5 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. augustā, 15:52
0
post

Tātad. Cik es no citiem sapratu, ka šobrīd atbildīgais Gathera istabiņā ir maar4a. Es viņam statusu neesmu devis, tāpēc neko daudz nezināšu teikt.

 

Pēc šī teikuma var saprast, ka beigās tomēr demo nemaz neierakstīji.

Tiešām jums tur ir tik grūti visiem sadzīvot un atrast vietu Gatherī? Ja reiz K0briks neiedeva demo no Gathera, tad kāpēc viņš nav pievienots Blacklistā?

Parunāju ar dažiem cilvēkiem, kas nav šeit iesaistīti, bet vienkārši spēlē Gatheri un dzirdēju to pašu, ko shooters teica - K0briks nav varējis iedot demku pēc tā, kad viņam palūdza.

Kā arī K0briks nesen tika banots kick serveros par wh izmantošanu, kas mazina uzticību viņam.

@maar4a Ievies kārtību ts3 Gathera istabā - pievieno blacklistā tos, kuriem tur ir jābūt, ar datumiem, līdz kuram nedrīkst spēlēt. Turpmāk OBLIGĀTI pievieno skrīnus, kur ir redzams, kad kāds nevar kaut ko pierādīt (piem. čats, kurā ir redzams, ka kāds nevar iedot demo). Ja parādīsies vēl sūdzības par Gathera istabiņu, tad es personīgi nomainīšu tur atbildīgo.

 

TC.

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2019. gada 03. augustā, 16:18.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0