bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
22
1
topic
GORDONS REMZIJS #2
Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 26. septembrī, 18:48

Tātad, labvakar tautieši, kungi, dāmas un visi pārējie! Ir pienācis laiks konkursa "GORDONS REMZIJS" 2. daļai! 

 

Šīs daļas tēma būs Kiwi ieteiktais "Grandiozākā sendvičmaize" , jeb latviski runājot - sviestmaize. Tā var būt viena, tās var būt vairākas. Tā var būt izdekorēta, vai izdekorēts var būt šķīvis/ virsma uz kuras tā tiek pasniegta! Te nu visiem ir iespēja izmantot savu izdomu! 

 

 

Kādēļ šāda tēma šoreiz? Jo uzskatu ka noteikti ir vieglāka,konkrētāka par pirmajā daļā piedāvāto variantu ,tādējādi ceru uz nedaudz lielāku atsaucību no Jūsu puses. 

 

Tātad, noteikumi : 

*Pagatavojam kaut ko ēdamu saistībā ar doto tēmu "Grandiozākā sendvičmaize"

*Uztaisam foto ar gala produktu. ( var būt vairāki foto un iemūžināts tapšanas process) 

*Pie foto jābūt pievienotai lapiņai ar uzrakstu "GORDONS REMZIJS #2" 

* Drīkstam pievienot aprakstu, pastāstīt kādēļ tieši tā, vai cik ilgi gatavojām, vai kādas ir sastāvdaļas (šis nav obligāti) 

*Nedrīkstam ņemt foto no interneta , automātiska diskvalifikācija un +1 warn

*Nedrīkstam postot šajā topikā ja vien nepiedalamies konkursā, savādāk +1 warn

*Katram viens posts, viena iespēja. Postu drīkst editot līdz konkursa beigām pirms novērtēšanas. 

*Postu ar savu darbu, savu sendviču drīkst iesūtīt līdz 04.10.2019, plkst 20.00

 

 

VĒRTĒŠANA 

 

Šoreiz vērtēšana būs savādāka kā pagājušajā reizē. Būs 3 tiesneši kuri pēc konkursa darbu iesūtīšanas beigām ( 04.10.2019 plkst. 20.20) izvērtēs dalībnieku darbus secībā no labākā uz ne tik labo. Attiecīgi, ja ir 10 dalībnieki, tad 1. vieta saņem 10 punktus, otrā 9 punktus ...utt. Tādā veidā balsos visi 3 tiesneši. Kopvērtējuma tabula tiks sastādīta kad būs nobalsojuši visi trīs tiesneši. Gadījumā ja diviem vai vairākiem dalībniekiem būs vienāds punktus skaits, tad tiks ņemta vērā LIKE/DISLIKE attiecība. 

 

1. Tiesnesis. Ēdiena guru , ēšanas karalis, cilvēks kurš ik sekundi domā par ēdienu un lieko kaloriju uzņemšanu - Fūdiņš! 

2. Tiesnesis. Cilvēks kuram otrpus ekrānam vienmēr var atrast ēdiena drupačas , cilvēks kurš siekalojas googlē vērojot ēdiena bildes - schoKKur!

3. Tiesnesis. Tas būs mūsu slepenais ierocis, jeb slepenais tiesnesis kuru mēs vēl neesam gatavi atklāt! 

 

 

BALVAS! 

 

        1. Vieta. Awards balvu skapī + 1 ieur + Artefakts "Pūķa Vairogs"

                           2. Vieta. Awards balvu skapī + 1ieur + Leģendārā atslēga un dārgumu lāde.

3. Vieta. Awards balvu skapī + 1ieur + Leģendārā atslēga. 

 

 

Tātad, darbus drīkstam postot šeit jebkurā mirklī sākot jau no šī paša brīžā. Īpašs šautauts Wunderam par finansiālu atbalstu konkursa balviņu sakarā! 

 

 

TAD NU, LETS GO 

Pēdējo reizi rediģēja Fūdiņš, 2019. gada 26. septembrī, 19:04.

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

ScoRp1oN^^
Jauniņais
♥❤️sikais ❤️♥
1091 atbildes forumā
Online: 24d 11h 45m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 11:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 26. septembrī, 19:52
2
post

 

Wunderschlange
Jauniņais
Jaukumiņš
355 atbildes forumā
Online: 245d 13h 27m
Redzēts pirms 5 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 27. septembrī, 18:51
3
post

Požarska burgers

 

SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 28. septembrī, 16:38
5
post

Pēdējo reizi rediģēja SiGoNs, 2019. gada 01. oktobrī, 12:46.

 

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9028 atbildes forumā
Online: 324d 19h 45m
Redzēts Vakar, 21:28
Pievienots, 2019. gada 28. septembrī, 17:14
0
post

Pilnīgs diabēts! 

Man liekas,ka tik random lietas ir samestas kopā! Siers šķīst uz visām pusēm! 

​​​​​​

Gloks
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 4h 28m
Redzēts 17. aprīlī, 08:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. oktobrī, 17:12
0
post

 

Augstākāš kvalitātes bilde. :D

Sastāvdaļas : Saldās sinepes, Siera šķēle, šķiņķis, Olas , Tomāts, Saldi marinētie zviedru gurķi  un paprika.

Garšas ziņā dodu 8/10, Apēd vienu šādu un esi pierijies :D 

 

hehegeeva
Meitene zeltene
338 atbildes forumā
Online: 29d 1h 4m
Redzēts 2023. gada 06. janvārī, 01:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. oktobrī, 14:06
0
post

Mani piespieda, tad nu pagatavoju zivjspursiermaizites

nesmejaties tikai, es pati pasmiešos

Pēdējo reizi rediģēja hehegeeva, 2019. gada 04. oktobrī, 14:13.

Janka

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. oktobrī, 19:59
0
post

Ir laiks noslēgt konkursu, tādēļ pēc brīža vērtētāju brigāde - shcoKKur, iFamous vērtēs iesūtītos darbus, pēc viņiem to darīšu es reizē arī saskaitot visus punktus un saliekot dalībniekus pa vietām. Balsošana būs ļoti vienkārša. 

 

Ir 6 dalībnieki, tātad vērtētāji saliks visus no 1. līdz 6. vietai. 1. vieta - 6 punkti, 2. vieta - 5 punkti utt. 

Pēdējo reizi rediģēja Fūdiņš, 2019. gada 04. oktobrī, 20:02.

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. oktobrī, 20:20
0
post

1. vietā - Lāsma - Ļoti forša maizīte sanākusi. Forši noformēts un pasniegts. Ir pacentusies. Malace!

2. vietā - Wunderschlange - Mmm, tā kotlete izskatās simpātiska. ''Mana gaļa starp tavas draudzenes bulciņam, bigmac". Tas vienkārši citāts, kas man nāk prātā skatoties uz to. :D

3. vietā - ScoRp1oN^^ - Ķīnas kāpostlapa ļoti labs sastāvdaļa maizītēs, man garšo. Atdod!

4. vietā - Glox - Varēji labāk nobildēt, nedaudz slīpāk lai redz labāk. Izskatās neslikti, varētu pagaršot. Vienu pie šī galdiņa!

5. vietā - Sigons - Smuki noformēts, viss ir ļoti labi. BET man negaršo tā maize, tapēc nevaru likt augstāk.

6. vietā - hehegeeva - Nezinu kāpēc, bet izskatās ļoti sausi, par dzintaru +.

iFamous
Lietotājs
F*** Me I'm Famous
1367 atbildes forumā
Online: 30d 10h 21m
Redzēts 2023. gada 19. decembrī, 19:43
Pievienots, 2019. gada 04. oktobrī, 20:44
1
post

1. vieta - Lāsma Esi pacentusies, var redzēt, ka esi likusi uzsvaru uz izskatu, tas šoreiz nospēlēja no manis visvairāk punktu.

2. vieta - Sigons Kas var būt labāks par tomātu un gurķu salikumu, pilnīgi siekala notecēja.

3. vieta - Glox Sastāvdaļām nav ne vainas un maizīte drošvien ir sanākusi garda, tik vajadzēja nofočēt no cita rakursa un mazliet piestrādāt pie izskata.

4. vieta - Wunderschlange Mmm, tā kotlete izskatās ņammīgi, būtu mazlietiņ piestrādājis, pielicis klāt vēl kautko būtu arī augstāks vērtējums.

5. vieta - ScoRp1oN^^ - Nav slikti, bet vajadzēja piestrādāt mazliet vairāk pie noformējuma.

6. vieta - hehegeeva - Izskatās diezgan neapetelīgi, tev laikam vajadzēja izvēlēties citu leņķi no kura fotografēt, tad tā maizīte drošvien izskatītos pavisam savādāk. 

Žēl, ka nav iespēja katru maizīti arī nogaršot tad pat iespējams vērtējums būtu daudzreiz savādāks, jo ēdot noformējums un izskats vairs nebūtu svarīgs. Paldies, ka piedalījāties.

 

Pēdējo reizi rediģēja iFamous, 2019. gada 04. oktobrī, 20:49.
Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. oktobrī, 21:06
0
post

1. vieta - Lāsma. Patīk gan izskats, gan arī produktu izvēle, maizīte kura man noteikti ĻOTI, ĻOTI garšotu un ar vienu man nepietiktu! 

2. vieta - Wunder. Siers...eeem, tik daudz. dievinu sieru un arī kotlete izskatās ļoti labi, vismaz priekš manām acīm ,jo man patīk kad viss ir kārtīgi izcepts , kā oglīte ;D 

3. vieta - Gloks. Jau minēju ka foto tāds nesaprotams, tomēr ir apraksts, un pēc tā ko redzu, pēc tā ko lasiju aprakstā par produktiem, man ļoti garšotu šāda maizīte. Arī ideja par olu patika. 

4. vieta - Sigons. Lieliskas maizītes kuras labprāt brokastīs iekostu pie tējas. Nav pārāk sarežģītas , pārbāztas,man patīk :) 

5. vieta - hehegeeva. Vienīgā kura iedomājās arī kādu dzērienu pielikt klāt, jo kaut kā to maizīti tak jānoskalo lejā. Jā, bilde nav tā labākā, lenķis nav īstais, bet dzintariņš, silti zivju pirkstiņi man patīk, pats esmu tā ēdis, zinu ka ir garšīgi. Tik nezinu kā tā mērcīte garšo, būs jānotestē. 

6. vieta - Scorpion.  Piekrītu KK par ķīnas kāpostlapu , ir arī gaļiņa,zaļumi, nav pilnīgi nekādu iebildumu , tomēr vienkārši tās vietas ir jāsadala un visi nevar būt pirmie. :) 

 

 

Kopvērtējums 

 

   1. Vieta - Lāsma (18 punkti) 

                    2. Vieta - Wunderschlange (13 punkti) 

3. Vieta - Glox ( 11 punkti)

    4. Vieta - Sigons (10 punkti) 

      5. Vieta - Scorpion ( 7 punkti)

         6. Vieta - hehegeeva ( 4 punkti) 

 

Par itemu balvām sazināties ar mani! Ieur naudas balvas tūdaļ pārskaitīšu. Awardus iedos modi. 

 

 

Liels paldies tiem kuri piedalijās. Un paldies arī abiem tiesnešiem schoKKur un iFamous par piekrišanu palīdzēt ar vērtēšanu!

 

 

PLEASE TC 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0