bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
9
topic
Bans by Niknais
ALLAHS
Jauniņais
92 atbildes forumā
Online: 1d 10h 33m
Redzēts 2019. gada 18. oktobrī, 21:36
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. oktobrī, 20:35

 

https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=44776">https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=44776

******************************************** 
[CBAN] You are banned from this server 
[CBAN] You can complain at : ick.lv 
[CBAN] Banned nick : ALLAHS ( ALLAHS ) 
[CBAN] Time remaining : 4 hours , 59 minutes and 53 seconds 
[CBAN] Reason : 2x speciali randomi + melo adminam ( hns_cccp2 ) 
[CBAN] Ban IP : 176.67.35.248 ( 176.67.35.248 ) 
[CBAN] Ban Steamid : STEAM_1 : 0 : 210669420 ( STEAM_1 : 0 : 210669420 ) 
[CBAN] Admin : Niknais 
*************************************

 

Manuprāt, negodīgi ka saņēmu banu tikai ES.  Mape HNS_CCCP2. Visi šaudās ar newtoniem, randomi tur bija ļoti daudz.  It seviški mazais puisītis kas visu komandu atvāca ka innocents, viņam pat slays nepienācās pa šo.  Nākamaja raundā kāds nopirka arī man newtonu, un uzreiz bans pa uzlidināšanu.  Sviests kautkāds. Kaut palasat čatu 20:25 kas tur darās serveri TT.  Ka viens otru tur lidina tik.

Pēdējo reizi rediģēja ALLAHS, 2019. gada 03. oktobrī, 22:48.
Amors
Skatās sākumlapu
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 20h 1m
Redzēts pirms 25 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. oktobrī, 20:48
0
post

Par newtoniem man neviens nesūdzējās, ir grūti izsekot, kas nositās, ja esi dzīvs, kad esmu miris cenšos sekot, kas nositās no inosenta newtona, arī grūti tādā mapē noteikt vai tam cilvekam demage ir no newtona vai kur citur nokrita. Ir daudz randomi serveri, ka kads ar vienu lodi kaadam tapo un to ari loti gruti ir izsekot.

Man vienīgais kam bija kādas sūdzības bija par tevi un matrixu no Wunderschalnge, viņš man stīmā rakstija un es tikai kādu 1 roundu nospēlēju un tad rakstijos ar viņu un jautāju tev, kas notika un tu tēloji itkā nekas nebija, šo iemeslu dēļ nekam citam nevarēju pasekot līdzi.

Man Wunde atsūtīja demo, es noskatījos un secināju, ka pirmajā roundā bez nekāda vispār iemesla tu un matrix sākāt šaut pa Wundi un tad tu prosta izdomāji uzskriet un nobērt viņu, kā rezultātā vēl otram ino trāpiji galvā.

Par tevīm ir biežas sūdzības serverī.

edit. skatos tagad demo kad sakas pirmais rounds tu jau uztaisi 4x randomus moments sakas 1.45 minutē, tu iesauj wundem tad ejot pie vina otram chalim iesauj saujot wundi, tad cali ar skautu nosauj, bez info, detektivs tev iesauj tu iesauj detektivam pretim un tas viss pirmaja rounda.

2edit. 9.50 minutē seko spēlētājām teleportā ar niku nah un nošauj viņu randomā kā ino.

 

Atbilde uz tavu komentāru: Es neredzēju to ka viņš visu komandu atvāca ar newtonu un visticamāk tad nebiju serverī, jo skatijos Wundes demo. Lai citi admini bano, nēesmu vienigais ar acc un tev laikam sms acc arī bija (protams sms acc nav pienakumi uzturet kartibu, bet ko nebano pats?) Un vispār man, kas notiek serverī kamēr nēesmu iekšā, demo nav jāskatās nēesmu banteam.

Pēdējo reizi rediģēja Amors, 2019. gada 03. oktobrī, 21:07.

 

 

ALLAHS
Jauniņais
92 atbildes forumā
Online: 1d 10h 33m
Redzēts 2019. gada 18. oktobrī, 21:36
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. oktobrī, 21:03
3
post

To ka mazais pusitisi visu team novāca ar newtonu, tad bans nav? To visi redzeja , ka vins saudijas visulaiku. ari citi blava serveri

 

Labak HLTV lejupieladet 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9704 atbildes forumā
Online: 352d 18h 45m
Redzēts pirms 18 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. oktobrī, 11:20
0
post

Nav demo, nav unbans un dziļāk situāciju arī nevaru izpētīt bez demo.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0