bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
2
8
topic
Admins - Niknais
Kubi
Lietotājs
SEKSISTS
114 atbildes forumā
Online: 14d 0h 41m
Redzēts 12. aprīlī, 21:15
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. oktobrī, 00:44

******************************************** 
[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : 
[CBAN] Nobanotais nicks : kjip ( kjip ) 
[CBAN] Laiks palicis : 6 hours 
[CBAN] Iemesls : specials randoms ( cs_italy_mini ) 
[CBAN] Bana IP : 84.237.136.84 ( 84.237.136.84 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_0 : 0 : 91421257 ( STEAM_0 : 0 : 91421257 ) 
[CBAN] Admins : Niknais 
********************************************

Demo - https://failiem.lv/u/jfjb7qek

Vispirms nesaprotams warn no admina puses, tad admins vienkārši sāk par mani bērt nenoskaidrojot pat kas par wep, tad tas pats no manas puses un vis beidzot viens rounds pēc notikuma -  Es saņemu banu par speciālu randomu.

Pilnīgi nav sakaidrības par šo visu, lai admins paskaidros par warnu un par banu.

ESMU PRET SLIKTU VADĪBU!

Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 18h 8m
Redzēts Vakar, 02:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. oktobrī, 01:48
1
post

Bans tika uzlikts, jo tu mani speciāli randomā nošāvi aiz dusmām, jo es tevi nošāvu kad biji treitors.

Nošauts tiki, jo usp izvilki uz sekundi un gan jau domāji, ka neredzēs, tā daudzi dara, lai spiežot Q pogu USP jau ir gatavībā, es vienmēr sekoju līdzi, kad kāds maina ieroci, jo tas ir labs veids kā pamanīt kurš ir treitors.

Diemžēl tu man neticēji un taisnojies, ka nav iespējams redzēt utt.

Skrīni no mana dēmo ar usp.

Skrīns 1

Skrīns 2

Vēl ko teici, ka pa tevīm esot randomojis pirms nošāvu tāpēc apvilku hp.

Warns ir ļoti vienkārši, mapei mainoties tu un vēl cīrulis randomojāt, jo domāji kad mainīšu uzreiz, bet es gaidu, lai raunds tiek izspēlēts un tad mainu, vēl pats pa mic smējies un teici kā randomji mapes maiņas dēļ.

Uz to pievēru acis, jo negribēju slajot nākamajā mapē un bojāt spēli ar samazināto karmu slaja dēļ, bet tik līdz burtiski pirmajos raundos pamanīju, ka tev karma jau ir kādi 400 izlēmu uzlikt warnu, lai apdomā savu spēlēšanas stilu un šauj pēc noteikumiem.

Vakara pusē ir daudz randomi no vairākiem spēlētājiem un ja nav kas baigi nopietns tad cenšos pārāk nesodīt ar baniem utt. , jo ir vakars un nevēlos, lai tauta iziet ārā. Arī uz lomikiem daudzi admini bieži piever acis un ir spēlētāji, kas paši savā starpā vēlas cīnīties ar lomikiem.

Tu daudz komentē serverī, kā admini strādā un viegli aizsvilsties, nevajag čīkstēt, ka tu tiec sodīts, bet citi nē.

Admini skatās netikai, ka tik kādu izbanot, bet gan, lai spēle ir interesanta visiem un lai cilvēki būtu serverī.

 

 

Kubi
Lietotājs
SEKSISTS
114 atbildes forumā
Online: 14d 0h 41m
Redzēts 12. aprīlī, 21:15
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. oktobrī, 12:03
2
post

Karma 400 bija, jo Cīrulītis šāva Sintijai (randoma). Tu uzliki warn nepatiesi. Kā pats apgalvoji masrnd, tad lūdzu video fragmentu.

ESMU PRET SLIKTU VADĪBU!

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 33m
Redzēts Vakar, 22:20
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. oktobrī, 19:05
1
post

Kubi, tu tiešām nemainies. Tavu USP ļoti labi varēja redzēt, tāpēc no Niknā tur randoms nebija. Un arī neredzu nevienu citu iemeslu, kāpēc nošāvi Nikno nākamajā raundā, kā atriebšanās.

Bans pamatots.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0