bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
8
2
topic
[Pieteikums] Obijs @ Moderātors
Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 19m
Redzēts 21. aprīlī, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 14:36

* Tev jābūt pabeigušam pamatskolu ( 9. klasi ) Ir

* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 3. mēnešus. Ir 

* Tev jābūt vismaz 300 postiem Ir 

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti) WP ir, bet pokuj

* Kādam no moderātora/administrātoriem vai mainiem par tevi ir jāgalvo Izlemj tauta nevis tie tur

* Ir jābūt vajadzībai pēc moderātora ( ka šobrīdējie netiktu galā ) Iespējams ir

* Tev jāmāk gramatiski pareizi rakstīt  Māku, bet ērtak ir rakstīt nepareizi

* Tev jābūt atbildības sajūtai un savaldīgumam Atbildība ir bet savaldīgums? Domāju ka viss ok

* Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad... Tas ir neiespējami. Lamāties mūsienu jaunatnē ir ikdiena... 

* Spēt strādāt komandā Čiliņā

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs vecums 26 

* Links uz sasveicināšanās topiku https://www.kick.lv/forums/topic/9349/obija-au/">https://www.kick.lv/forums/topic/9349/obija-au/ viens no

* Cik ilgi esi reģistrēts Reģistrējies 06 aprīlis 2015

* Postu skaits 1409

* moderātora/administrātora vai maina nicks kurš par tevi galvo - Kā jau teicu, izlemj tauta, tapēc es neko neprasu nevienam.... Tie kas ir jau patstāvošie moderātori/administrātori, izlems kad noņemt.. 

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs moderātors? Nū jo man tā liekas

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? Jo esmu jau ilggadējs kick lietotājs, sūd taisis utt.. Es nešķiroju kurš ir draugs un kurš nē.. Nūū jo nav jēga, man te nav draugu. Labi, es baigi vāru sūdus, bet tas ir normāli? Respektīvi skatoties uz evila pusi. Viņš bija tieši tāds pats kā es, kas galā sanāca kad dabuja moderātoru? Izrādijās ļoti labs moders kurš tālāk jau bija administrātors un manu prāt, pats labākais kāds ir bijis. Tas ka es taisu baigos mēslus nenozīmē ka man nav atbildības sajūta. Protams, es nemainīšos, es palikšu tāds kāds esmu, riebīgs, tizls utt... Bet būs vismaz viens kas ir pilnīgs pretstats esošajiem

 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 23m
Redzēts pirms 7 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 14:39
0
post

Pārāk melna vēsture kickā un joprojām reizēm rodas iespaids, ka nespēj sevi savaldīt. Nedomāju, ka būsi tas labākais moderators.

Arī šī bilde par tevi nesaka daudz labu par tevi

Nedomāju, ka spēsi būt tik apņēmīgs, kā Evils (vismaz nevaru iedomāties).

 

Antirekomendācija.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 14:43
0
post

rec, es viņu uzreiz pacelšu augstāk par to vienu mod, kuru neviens negribēja, bet kurš tika pieņemts patvaļīgi, kas bija pilnīgi pretstatā ar noteikumiem. (kas nozīmē, ka noteikumus var ignorēt un/vai mest atkritumos).

šad tad vāra sūdus (jo kāpēc lai to nedarītu), bet ievēro robežas, nekrīt uz nerviem par visādiem sīkumiem, ir darbojies forumā (laikam?, neesmu pārliecināts), bijis pietiekami un ilgi webā, lai saprastu ikdienu, manuprāt, ir labs kandidāts.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2019. gada 03. novembrī, 14:44.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 14:52
0
post

Tevi viens brīdinājums šķir no perm bana, "bet pokuj".

Atteikts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0