bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
7
1
topic
Banned by Niknais
Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3447 atbildes forumā
Online: 131d 7h 54m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2019. gada 22. decembrī, 01:45

******************************************** 
[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : 
[CBAN] Nobanotais nicks : capture ( capture ) 
[CBAN] Laiks palicis : 2 hours 
[CBAN] Iemesls : rnd ( de_miez ) 
[CBAN] Bana IP : 90.133.74.86 ( 90.133.74.86 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_0 : 0 : 1716476 ( STEAM_0 : 0 : 1716476 ) 
[CBAN] Admins : Niknais 
******************************************** 

https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=46161

https://failiem.lv/u/yfkmwpb8

Mana situācija - sekoju skaņai, kur tika izšauts un nošāvu Nikno, kas bija randoms.

Kā sodīt adminu? Likt pārlasīt noteikumus. Šajā situācijā pienākas slay. Kā arī come on, čalim jau tik bieži ir problēmu ar acc, daži labi SMS admini ir gudrāki par šo kēksu.

Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 20h 0m
Redzēts 8. maijā, 23:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 22. decembrī, 02:09
2
post

6.40 sākās moments tiem, kas skatās.

Realī no tā kā capture bija aizsvilies par šo banu čatā likās, ka būs kas tāds, ka tur kādu tuvu nošāva un viņš domāja, ka es nošāvu......

BET nēēē.... :D čalis trubas režģa izšaušanas skaņu sajauc ar to, kā skan, ka kādu nošauj.

Prastākais randoms un tagad nožēloju, ka uz 6h neliku, nezināju, ka tik liels botisms bija.

Pats topikā atzīst, ka bija randoms domāju var TC, čalis sadomājies, ka jābūt slayam...

 

 

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3447 atbildes forumā
Online: 131d 7h 54m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2019. gada 22. decembrī, 02:11
0
post

6h bana noteikums tika pievienots tīri, lai bremzētu apzinātus randomerus. Ja tu uzskati mani par apzinātu randomeri, tad nu... saņemies, vecīt.
Jau ieliktais skrīnšots manā komentārā apraksta šo situāciju, un šeit patiešām bija jābūt slayam. Izskatās, ka tev ir grūti ne tikai izlasīt noteikumus, bet arī tos īsos teikumiņus, ko uzrakstīju augstāk.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9704 atbildes forumā
Online: 352d 18h 45m
Redzēts pirms 47 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 22. decembrī, 19:53
0
post

Vispār nesapratu, kur Capture atrada iemeslu nošaut Nikno. Pēc random šāviena, tu aizskrēji nošaut cilvēku, kura tuvumā ne kāds līķis, nekā?

Bet vienalga uzsvēršu, ka nav jācenšas katrā situācijā izbanot kādu. Jā, Amorfis it kā to zin, bet nu šeit tak arī varēja mierīgi bez bana iztikt, ne tā?

Randoms bija, bet bans nebija nepieciešams. Kā arī man lūdza pateikt, lai Amorfis neizmanto csay, lai lamātos vai citās bezjēdzīgās situācijās (neesmu drošs par šo info, bet tas tā pie reizes).

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0