bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
3
4
topic
Admins nezin noteikumus
Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 18h 8m
Redzēts Vakar, 02:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. janvārī, 22:14

1. Izdarītais pārkāpums - Nepaties BanCT un parmesāna uz T.

Cik sapratu heracleum prasija lodzikam pārmest tākā šis ir vairāk par heracleum.
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) Demo
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts

Viss demo principā.
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) vēlāk ielikšu nav vairs serverī.
5. Pārkāpēja niks Heracleum
6. Komentārs par notikušo

Iegāju serverī, iegāju ct un mani pārmeta atpakaļ uz T. Heracleum teica, ka par maz esot T, lai ietu vēl kāds pie CT un, ka uz 1 CT jābūt 3 T. Vēl viņš teica, ka viņš zinot to ''bugu'', kā es tieku CT un draudēja, ja vēl iešu būs bans.

 

Kas ir šokējoši ir tas, ka patstāvīgais admins nezin, kā serveris strādā...

Nav iespējams ieiet pie CT, ja nav pietiekami daudz spēlētāju un tas bugs ar jointeam jau sen ir salabots.

Ir jāsaprot, ka ja piemēram ir 12 T un 3 CT, ja ieiet 4tais CT tad paliks 11 T.

 

Es nesaku, ka vienmēr jābūt maksimālajam daudzumam CT, bet šinī konkrētajā situācija admina pamats pārmešanai nebija paties un, kāpēc nevajag 4CT. Jāpiebilst, ka CT arī bija negatīvs rezultāts un nebija diezko skiloti tātad tajā momentā netika, labi galā ar vadīšanu.

Kā arī adminiem ir komanda ar ko bloķēt pieeju iet pie CT.

Domāju, ka viņš vienkāršī gribēja ieriebt, bet nu ir jāadminē pēc noteikumiem.


7. Mape, kurā tas notika jail_republic_csbr
8. Serveris JB

edit.

Kā arī attieksme ir bērnišķīga.

Screen 1  Screen 1.2- Pirmais, ko viņš raksta, kad es viņam normāli pajautāju, kāpēc pārmeta.

Screen 2 - Bugs itkā.

Pēdējo reizi rediģēja Amors, 2020. gada 10. janvārī, 22:21.

 

 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 7h 39m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2020. gada 10. janvārī, 22:26
3
post

1.10. Ja apsargu ir vairāk kā atļauts (1 CT uz 3 TS), tad transfero pirmo kurš mirst. Bet pirms tam ir jāpasaka, jāpabrīdina, ka ko šādu darīs.

Tātad, 1ct uz 3 terroristiem, skatoties pēc noteikumiem.

Tu ielien serverī, ir 11 ts un 3 ct, tu DĒĻ buga , KURŠ noteikti nav sataisīts, tiec pie ct,protams, lodžikam tīmpsīkā palūdzu tevi pārmest, jo man "x" burts čakarējas, līdz ar to jāčakarējas, lai uzrakstītu "amxmodmenu" , "amx_banct" bija pieejams no cita bana.

Tātad, turpināsim tēmu, bija 11ts, kad ienāci on un 3 ct, tu aizgāji pie ct un palika 10:4, KAS proti nav matematīski pareizi.

Pirmo reizi tiki sodīts ar pārmešanu, teicu, lai neej pie ct, jā, draudēju ar banu, bet tev ar savām cāļa smadzenēm galīgi nedalec un aizgāji atkal, līdz ar ko dabūji banct uz 1 h, jo turpināji izmantot to bugu ar kuru tiki ct, tas nav jau safixots kādus 2/3 gadus UN tu kā sens kick jb spēlētājs un bijušais admins ļoti labi zināji par to bugu, bet tāpat līdzi ct, lai tik varētu pafragot.

Es nesaku, ka vienmēr jābūt maksimālajam daudzumam CT, bet šinī konkrētajā situācija admina pamats pārmešanai nebija paties un, kāpēc nevajag 4CT. Jāpiebilst, ka CT arī bija negatīvs rezultāts un nebija diezko skiloti tātad tajā momentā netika, labi galā ar vadīšanu.

Pārmešana tak bija patiesa, jo tu sēdēji ct, kad bija nepareizs skaits spēlētaju, nu i, ka negatīvs rezultāts ct bija? Tas nemaina faktu, ka tu gāji pie ct , izmantojot bugu, varēji mierīgi kādam pajautāt, lai palaiž tevi pie ct, problēma būtu atrisināta bez sodiem.

Kā arī adminiem ir komanda ar ko bloķēt pieeju iet pie CT.

A , ķip tagad dēļ tevis visu laiku būtu jāmet bloks pie ct, kad ir 10:3 ? Jo vienīgajam nedalec pēc 1 transfer, ka nevajag iet atpakaļ? Kurš tad galu galā ir tas cirvis, ko? :^) Vienreiz sāc pieaugt, vecīt.

Domāju, ka viņš vienkāršī gribēja ieriebt, bet nu ir jāadminē pēc noteikumiem

Pag,pag, tātad tu piekrīti, ka transferot varēja n shit, bet tāpat uztaisīji sūdzību? Neizprotu tevi.

 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 18h 8m
Redzēts Vakar, 02:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. janvārī, 22:56
3
post

Es par tādu bugu nezināju tu te raksti itkā tur ir baigi jāmāk izmantot tas bugs un kas papildus jāzin.

Kad esmu pie T es uzspiežu m burtu un vienkārši, kā vienmēr spaidu 2, lai janu gadījumā kāds ienāk serverī un pietiek vietas es tieku un tab nav jātur nospiests.

Agrāk bija tāds jointeam bugs, domāju ka par to tu runā.

Vispār nedomāju, ka tas ir bugs, bet gan tas, kas kodēja nebija komunicējis ar to, kas rakstija noteikumus, jo tas, ka nevar ieiet ct jau ir ilgāk par to tekstu noteikumos. Tur gan jau to ir easy sataisīt un vienkārši skaitlis, jānomaina.

Bet ir arī šāds noteikums Skrīns tev ir obligāti, jāpabrīdina pirms pārmet, ja būtu adminējis pēc noteikumiem, nebūtu problēmu, pateiktu, ka Replayam padaudz mapes.

Jāņem arī vērā, ka citi (Replays noteikti, jo iepriekš spēlēju, bet tad izgāju) gan jau bija nospēlējis vairāk par 3 mapē un nepienācās viņam būt CT.

Pag,pag, tātad tu piekrīti, ka transferot varēja n shit, bet tāpat uztaisīji sūdzību? Neizprotu tevi.

Ja neizproti, tad vēl skolā japamācās. Ieriebt tu vari vienalga vai spēlētājs ir pārkāpis ko vai nē.

Es kad ieeju serverī spiezu m un 2 automatiski, nevajag uzreiz stresot, vajag nomierināties izslēgt caps lock un pateikt pirms pārmet.

 

Pēdējo reizi rediģēja Amors, 2020. gada 10. janvārī, 22:59.

 

 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 33m
Redzēts Vakar, 22:20
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. janvārī, 23:48
0
post

Es tomēr pieļauju, ka to bugu varēja nezināt, jo arī es nezināju to bugu. Varēja Latvians tomēr mazliet konkrētāk un pienācīgāk atbildēt, taču tas nemaina faktu, ka Amorfi, Tu tiki brīdināts, ka ja vēl iesi CT, Tevi atkal pārmetīs un liks banct. Tu pateici "man vienalga" un aizgāji - tad nu lūk rezultāts. Par ko tagad sūdzies? Tu ignorēji adminu pavēli un par to tiki sodīts.

Protams, ka vajadzēja arī sākumā pabrīdināt, par ko jau aizrādīju Latvianam, bet pēc pārmešanas Tev skaidri tika pateikts, lai neej pie CT, ko Tu noignorēji.

Anyways, CT šajā situācijā bija par daudz, admins attiecīgi rīkojās. Varbūt mazliet mazāku banct varēja, bet nu tas nebija arī katastrofisks.

Latvianu tikai pabrīdināju par to, lai pabrīdina pirms met kādu pāri. Vāverīte centās pēc noteikumiem, Latvians (lodžiks) pasteidzās šoreiz.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0