bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
0
topic
Man šķiet, ka Riepa kaut ko sajauca..
Rito
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 4h 0m 25s
Redzēts 2020. gada 10. februārī, 18:10
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. janvārī, 01:08

1.


Kicked by Console:  Tu esi nobanots, atver konsoli lai redzētu detaļas ( ID 46737 )
Kicked : Tu esi nobanots, atver konsoli lai redzētu detaļas ( ID 46737 )
******************************************** 
[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : 
[CBAN] Nobanotais nicks : Rito ( Rito ) 
[CBAN] Laiks palicis : Bans uz m u 
[CBAN] Iemesls : wh ( de_dust2 ) 
[CBAN] Bana IP : 212.3.194.242 ( 212.3.194.242 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_1 : 0 : 1226718187 ( STEAM_1 : 0 : 1226718187 ) 
[CBAN] Admins : Riepa 
*********************************

2.

Links uz banu: https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=46737">https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=46737

3.

Skrīni un demo: https://failiem.lv/u/txd42z9p#/

4.

Nebiju spēlējis 10. gadus CS, agrāk biju pietiekami labs spēlētājs. Arī šonakt spēlēju, jokojos, ka pēc pusnakts visi laiž ar wh utt., kamēr nebija ienācis neviens, kurš normāli spēlē, tikmēr labi pāris reizes sašāvās, pirms tam tik labi negāja, bet neuzskatu, ka kaut kas super traks. Pie tam pilns serveris ar adminiem.

Lūdzu izskatīt manu appeal un ceru, ka arī turpmāk varēšu pašaudīties latviešu serverī, savējiem jāturas kopā :)

R.

Pēdējo reizi rediģēja Rito, 2020. gada 12. janvārī, 01:18.
Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3461 atbildes forumā
Online: 131d 18h 2m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2020. gada 12. janvārī, 01:42
0
post

Banu apelāciju demkas neskatos jau labu laiku, tikai, kad kāds ļoti palūdz, bet tevis uzrakstītā teksta dēļ biju ieintiriģēts, kas gan ir tajā demo.
Kā pensionēts BanTeam čalis tev varu pateikt, ka tīri šīs rindkopiņas dēļ, ko sarakstīji, tevi jau var norakstīt. Esmu šādus teikumus lasījis simtiem reižu. Neapvainojies, ļoti jauks sacerējums, bet ar kvadrātiem vari staigāt uz citu spēli.

Nu tad lūdzu, atvieglosim BT darbu:

02:15 - jaudīgs pre-fire tieši pa enemy atrašanās vietu. Skaņu bloķē trokšņi no tuneļa kreisajā ausī.
05:50 - ejot atkārtoti ārā no tuneļa, jau priekšlaicīgi velc mērķi uz enemy caur sienu pa kreisi, kurš, tev nezinot, pusho virsū.
06:20 - tas gailis tiek nospiests dikti laicīgi, pirms enemy ir piezemējies vai ieraudzīts. Pārāk precīzs pre-fire pie nieka lēciena skaņas no pretinieka.
07:23 - atkal pre-fire pārdabīgi precīzi uz enemy, kaut skaņa bijusi vairāk pa kreisi.
08:13 - pretī kalaša šauj uz tavu pusi, bet pēc burtiski sekundes izej ar granātu rokās, jo viņš ir atkāpies. Piesardzība - hello?
08:16 - pat nekomentēšu, cik liels botisms ir šajā momentā. Nekādas izpratnes par skaņu. Okej, pieņemsim, ka "neesi spēlējis 10 gadus", bet šajā pašā raundā tas flash @8:02 caur arku un kasti - tik precīzi met +/- regulāri spēlētāji, un granātu leņķus, nespēlējot 10 gadus, ir nereāli "atcerēties". Fun fact, apskatījos pēc tam, ka to enemy pa labi arī ar visu wallhack nevarēja redzēt.
10:28 - haha, uzšāvi pa čuvaku un pamatīgi samīzies, jo izrādījās, ka viņš ir aiz sienas. Ar šo arī beigsim.
 

Rito
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 4h 0m 25s
Redzēts 2020. gada 10. februārī, 18:10
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. janvārī, 02:39
0
post

02:15 Viņš no stūra izmet granātu pirms es uz viņu sāku šaut caur sienu... no sākuma domāju, ka flash un ierāvu stūrī, kad dzirdēju, ka HE, sāku bērt.. vēl pirms šaušanas var redzēt viņa kāju

05:50 Tieši tā, ejot atkārtoti es zinu, ka viņš tur stūrī atrodas..

06:20 Ja es dzirdu, ka viņš lec un nolec ne uz kastes, tad skaidrs, ka viņš ir turpat lejā...

07:23 Nezinu, kas tev ar skaņu, bet uzliec normālu volume (10), kur var dzirdēt ka viņš skrien uz malu, uzliec demo ātrumu uz pusi lēnāku - sāku šaut tikai, kad ieraugu...ja tu domā 7:20, bet 7:23 mani nošauj un tur nekāda pre fire nav,  tikai tik cik es zinu, ka turpat viņam jābūt..

08:13 Viņš pabēra ar kalašu, domāju, ka viņš pārlādē, metu HE un skrēju virsū, bet viņš jau aizmuka. Ok, varbūt tricky situācija vienīgā.

P.S aizmirst granātu lenķus ir tāpat kā aizmirst braukt ar riteni

10:28 Tu esi jampampiņš - skrienot B plantā, pašāvu pa kreisi stūrī, kur parasti kāds sēž (situācijā 05:50), pa labi pašāvu abos stūros pa kastēm, kur parasti AWP sēž, bet nesapratu, ka viņš tur ir, uzgriezu muguru. Skrienot ārā tikai ieraudzīju un nošāvu.. Pie tam noskatoties vēlreiz Demo var redzēt, ka sākumā tur ir redzams viņa plecs, ko sākumā nesapratu.


Paldies, ka atlasīji visas tavuprāt čītotās situācijas, gaidīšu kādu zinošāku pensionētu BanTeam čali....

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Rito, 2020. gada 12. janvārī, 03:19.
Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9705 atbildes forumā
Online: 352d 18h 56m
Redzēts 17. maijā, 16:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. janvārī, 03:31
1
post

2:15 - Interesants moments, vairāk commentu nav.

5:50 - Nezinu, kā viņš katru raundu spēlē, bet ja viņš tā identiski nedara katru raundu, tad stabils wh. Jo nu kas tā par čekošanu ar tik kokainām kustībām? Un vēl tik ļoti precīzi uz enemy. haha

6:20 - Man gan vairāk nepatika, kā tieši sabremzēja. Fonā bija daudz apšaudes, ne sūda nevarēja dzirdēt. Varbūt 1 soli, bet visas darbības bija jau tādas, it kā zinātu precīzi, kur ir pretinieks un kur gaidīt.

! 7:23 - Protams, ka dzirdēji nu kā savādāk... Tu vienīgais tur kaut ko dzirdēji. Laikam 10 gadu pieredzi liki lietā.

! 8:13 - Šis vispār top moments. Ķip domāji, ka pārlādē? TIEŠĀM? Cilvēks izšāva 8 lodes un Tu ar savu 10 gadu pieredzi izdomāji pēkšņi pušot ar granātu un nazi rokā. :D:D

! 10:28 - Protams. Tu ieraudzīji, nejauši izšāvi un pēc tam tēloji, ka nezini, ka tur kāds atrodas. Tātad vai nu Tu viņu tiešām ieraudzīji (gandrīz nereāli) un censtos viņu piebeigt vai arī nebūtu ne šāvis, ne ejot prom vēlreiz "nejauši" pačekojis to vietu. Smieklīgi.

Bet Tev ir talants melošanā. Sūdīgs talants, bet vismaz ar kaut ko vari lepoties. :)

Capums Capture par momentiem, krasava.

Bans paliek.

 

TC.

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 12. janvārī, 09:31.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0