bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
1
3
topic
unban Go0dFather @ dd2
Go0dFather
Lietotājs
720 atbildes forumā
Online: 31d 4h 55m
Redzēts 2023. gada 31. martā, 10:52
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. martā, 15:20
Niks:[TM] Go0dFather
IP adrese:46.109.244.34
Iemesls:Lamashanas, speletaju aizvainosana ( de_dust2 )
Links uz banu:https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=47512">https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=47512
Nobanoja:-kk-
Bans uzlikts:2020.03.06, 02:44 (Serverī dd2.kick.lv)
Bana ilgums:2880 min.
Beigsies:8. martā, 14:44
Status:aktīvs
Izmests:

2 reizes

 

Screen 

DEMO

 

4. Apraksts - Jo sīkāk pastāstīsi jo ātrāk izskatīs tavu apelāciju:

* kāpēc tevi nobanoja? Šoreiz tiešām pats esmu neizpratnē par ko sekoja bans,ja bans sekoja par vārdiem na*,bl*,pist** lagi,tad sorry,tad man kkas šeit nav ar izpratni. Tad jau katru lietotāju,tagad banosim uz 2dienam,par to ka lamājas vai aizskar nevienu,jo man teiktais nebij vērsts pret nevienu lietotāju,ber gan uz servera lagiem,jo lielākā daļa zina,kā kick dd2 serveris mēdz ļoti lagot (ne vienmēr tā ir pc/neta vaina).

* cik ilgi tu spēlēji un cik ilgi admins bija serverī? No galvas neatceros,daudz. Admins serveri bija 10sekundes max. Ienaca,uzlika,izgāja.

* vai pats rīkojies pilnībā pareizi tajā situācijā? Nevienu neaizskāru,tpc šī apelācija seko,jo tas ir bišk par traku,tikpat labi,pie DD2 serveru noteikumiem,vajadzētu pievienot jaunu punktu,atsevišķi,kurš ir domāts spešel man :)

* vai ir kādi īpaši momenti demo kuriem vajadzētu pievērt uzmanību? Jā,uz -kk- rīcību.

 

Gaidīšu atbildes no BT,sakarā ar to,ka mani nobanoja priekšnieka vietnieks -kk- a.k.a schoKKur-,tad viņš šeit nedrīkst izteikties. Gaidīšu citu BT,saprotošu cilvēku analīzi par šo banu.

 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. martā, 15:50
0
post

Paskatoties uz tavu banu vēsturi, ir saprotams ka laiks mainīt savu attieksmi serverī. Sarunājot ar Chemiju, ka varu tevi sodīt kā vien sirds kāro, tad iesi pēc Prote1na soļiem, kurš tika sodīts par katru lamāšanos, un aizvainošanu. Prote1ns malacis, labojās, tad jau arī sanāks tevi pārlabot.

Bans tika uzlikts par -  Sasummējot pārējo, sanāk ka atkal jāmainās. Visus čata ierakstus varat lasīt šeit.

Vakar bija diena, tagad divas, pēc tam būs nedēļa, pēc tās būs divas, tad jau līdz perm nav tālu. Tevi vakardien jau čatā brīdināju, ka būs tādi sodi pret tevi.

 

EDIT:

Neliels papildinājums ar voice čatu:
Demo: https://www.upload.ee/files/112…k_dd2.dem.html
Laiks : 30:55
Pats nebiju skatījies, bet slepenais aģents gribēja lai papildinu topiku ar pierādījumiem pret šo personu.

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 06. martā, 16:21.

Go0dFather
Lietotājs
720 atbildes forumā
Online: 31d 4h 55m
Redzēts 2023. gada 31. martā, 10:52
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. martā, 15:56
4
post

Jums nu gan ir induviduāli paņēmieni,kuri ir attiecīgi tikai uz spešel lietotājiem?

Tas jau vien pierāda to,ka šim komūnam nav galvas. Ķipa būs ķep,ļep. Vislabākais ir tas,ka Visā Eiropā cilvēki var izteikt savas domas,bet šeit kickā Tu to nedrīksti,tas jau līdzinās  kākoncentrācijas nometnē līdzīgi :D 

Nosties dēmo un nosauc laikus,lai visi redz,par ko iet runa. Es gaidu,tāpat kā visi citi. Un Tu jau pats zini,kad caur forumu,lamuvārdi uzrādās bez (****),tas tākā nav godīgi iebāzt man sejā. Nosties DEMO un tad nosauc laiku :).

OK BRO???!!

Pēdējo reizi rediģēja Go0dFather, 2020. gada 06. martā, 15:57.
Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9702 atbildes forumā
Online: 352d 17h 44m
Redzēts pirms 4 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. martā, 11:57
0
post

Tu acīmredzami apgāji tos ****** liekot punktiņu pa vidu vārdam. Ko tad Tu pārmet tagad? Tas ir tikai normāli, ka regulārus pārkāpējus sāk sodīt bargāk, nav ko cepties ir vienkārši jālabojas, jāmainās. Citādāk jau savas kļūdas nesaprot.

Un par tiem vārdiem, kas ir dzirdami demo...domāju, ka tur stabili vairāk par 2d banu Tev varēja likt.

Sēdi, labojies.

Bans paliek.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0