bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
9
0
topic
Unicorn back @ JB
Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. martā, 12:24

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī - Unicorn
2. Links uz taviem statiem - https://www.kick.lv/cs/stats/hl…;player=627762

 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 200 stundas  - 79d 22:07:11h
2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)  - 19
3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze  Bijis mains, admins, konk rīkotājs tepat
4. Vismaz 3 admins no servera, kurš par tevi galvo    Jo ir tiiiik maaaz adminu, nemaz nepacentos pajautāt. Daži testa
5. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS 
6. Jābūt mikrafonam 

7. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā 
8. Jābūt labai aktīvitātei forumā   Viss ko nedaru , ir nepostoju. Ikdienā ieeju iekšā
9. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi   Manuprāt kāda sūdzība ir patiesa, nemaz neatceros.
10. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina    Ļoti pietrūkst adminu, kaut arī mains saka nevajag. Paskatoties uz testa adminu laiku, pilnīgi acis sāk sāpēt, jo nekad adminu nav. (SMS admini neskaitas)
11. Jābūt nodotiem vismaz 5 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī, uz kuru raksti pieteikumu   Es domāju linkus pat nav jamet, es pats pietiekami banojis esmu.

Image result for Unicorn Gif signature

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12829 atbildes forumā
Online: 264d 22h 43m
Redzēts Vakar, 23:56
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. martā, 12:29
0
post

Anti. Nolicis serveri, spēlētājus un adminus. Kāpēc lai dotu cilvekam iespeju ja vins tikai negativo saskata taja?

 

Rec. Cilvēks ar lielu pieredzi spēj vadit un kontrolet serveri. 

 

Domājat pashi.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. martā, 12:40
0
post

rec, par spīti visām nenopietnajām stulbībām.

varēji gan pm rakstīt Reinim, nebija jāraksta šis ja

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 7h 39m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2020. gada 28. martā, 18:32
0
post

. Vismaz 3 admins no servera, kurš par tevi galvo    Jo ir tiiiik maaaz adminu, nemaz nepacentos pajautāt. Daži testa

*Tu vienkārši necenties nemaz paprasīt ne man, ne Lodžikam vai galvos, jo zināji, ka teiktu nē, tāpēc uzrakstīji atmazku "nemaz nepacentos pajautāt", for fuck sake, serverim ir main, varēji vismaz viņam paprasīt galvotāju.

*Paskatoties tavu aktivitāti , pašam tā nav tik spīdoša un vaino adminus, pašsaprotami domājot, dēļ visa šitā vīrusa kas notiek, pusaudžiem nav jāiet uz skolu, līdz ar to uzdod daudz mājas darbus, kuri viņiem ir svarīgāki par videospēlēm, kad ir laiks, tad cilvēki spēlē, tā kā tev vienmēr ir laiks, varēji serverī atveltīt vairāk laika nevis drotot citas spēles.

Nemaz nebrīnos, ja ieej serverī tikai pie ct un pafrago, maz ticams, ka kaut kas ir mainījies kopš pēdējās reizes.

11. Jābūt nodotiem vismaz 5 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī, uz kuru raksti pieteikumu   Es domāju linkus pat nav jamet, es pats pietiekami banojis esmu.

*Well,  pēdējā sūdzība bija 2018. gada 06. septembrī, paskatoties ban listi tu vispār neuzrādies, ka kādu būtu banojis: un visiem zināms, ka 6 mēnēšus bani turās, ja nu mistiski kāds banus nav izdzēsis, UN tu 26 datumā pat dabūji no servera ban par FK: un mūc no soda? Bijušais main un admin, bet taisi sūdus serverī? :thinker: hmmmmmm.

*Tu gadījumā nebiji viens no tiem, kurš kopā ar ventu nodirsa serveri, ka viņš nomirs, jo tilpības samazināja? Tu nomelno serveri un vēl gribi tur kaut kas kļūt, halo.

10. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina    Ļoti pietrūkst adminu, kaut arī mains saka nevajag. Paskatoties uz testa adminu laiku, pilnīgi acis sāk sāpēt, jo nekad adminu nav. (SMS admini neskaitas)

Bet ja jau  trūkst adminu, tad acīmredzami tur notiek pārkāpumi, KUR IR KĀDS TOPIKS UZ NOTEIKUMU PĀRKĀPĒJIEM, A? A?

Manuprāt tu uztaisīji topiku, naivi cerot, ka citi, LOĢISKI NEPAMATOJOT , iedos Rec, jo zināji, ka Lodžiks tevi atteiks "Free admin topikā".

No manis ,protams, būs ANTI.

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 28. martā, 18:32.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

nolodžik
Biedrs
lodžārs
Koks ar diviem galiem.
1109 atbildes forumā
Online: 57d 14h 36m
Redzēts 31. martā, 05:30
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. martā, 18:32
2
post

Es nezinu, es it kā jau privāti un publiski pateicu, ka nevēlos Tev dot adminu. Nesaprotu kāpēc jāraksta pieteikums. Tu biji ilgu, diezgan ilgu laiku prom, pazaudēji visu, tagad atnāc atpakaļ un gribi atkal. Es saprotu, bet es nedomāju, ka Tev vajadzētu JB būt adminam, Tu vairāk centies to adminu uz cilvēkiem izvirzīt. Ja Tev kaut kas nepatiks, Tu darīsi visu, lai otram cilvēkam būtu tādas pašas emocijas. Es zinu, ka Tu noteikumus visticamāk zini, bet runa iet par attieksmi, nevis par zināšanām, tā kā par attieksmi un uzvedību iet runa, es nedomāju, ka esi piemērots jb admins. Nu, Tu neesi jautājis adminiem, jo zini kāda būs atbilde. Tu esi bijis gan mains, gan admins, gan viss, pagaidām Tev neko nevajag pēc manām domām. Pietiekami daudz statusi jau Tev ir. Saprotu, ka vairākums adminu nav aktīvi, bet citiem ir mācības un citi strādā. 

Atteikts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0