bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
6
0
topic
Čau no HaTeMeZzz
HaTeMeZzz
Jauniņais
Čibriks
254 atbildes forumā
Online: 9d 21h 43m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 12:40
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 02:12

Čau, tā kā es šeit esmu reģistrējies jau sen, iespējams gadu atpakaļ vai pat divus, bet uzreiz arī pazudis neiepostojot neko, tad nu tagad sākoties karantīnai un bezdarbībai mājās, esmu atgriezies. Vēlējos atsvaidzināt cs 1.6 prasmes, jo kas gan ir labāks par veco labu kasiku, tā nu taisnā solī devos uz kick serveriem. Pēc mapes maiņas ieraugot, ka tur dala itemus, ienācu forumā un atradu savu profilu, tā nu es šobrīd rakstu šo rakstu.

Tas tā ievadam būs viss, bet ķersimies klāt skaitļiem, faktiem un lietām.

Viss ir pavisam vienkārši,mani sauc Kristiāns, esmu 22 gadus jauns/vecs, kā nu kuram liekas, orģināli mana dzimtene ir Līvāni (atslēga latgales vārtos), nē es nepārvaldu latgaliešu valodu, vidusskolu pabeidzu Līvānos, 12 gadi nolauzti skolas solā, tālāk lielā izvēle, kur tālāk, ko darīt, tā nu es nonācu pie izvēles starp divām skolām Latvijas Universitāte un Biznesa Augstkola ''Turība'', ko gan es tur mācītos? Loģiski vieglāko studiju programmu - Tiesību zinības, tā nu man sanāca izdevīgāks variants Turības augstskola, kāpēc to izstāstīšu maziet zemāk, nu man būtu jābeidz trešais kurss, bet uzminiet nu - nē! Kaut gan visu nokārtoju un tiku studijām līdzi, es izvēlējos, pārtraukt šo studiju programmu, jo tas nebija tas, kas man īsti gāja pie sirds un šobrīd es esmu iekāpis ''mūžīgā studenta'' vilcienā, kas meklē to, kas tiešām patiks, jo kurš gan atlikušo dzīvi grib darīt to, kas nepatīk, noteikti ne es. Kuru programmu es mēģināšu nākamo? Kas to lai zin.

Atgriežoties nedaudz pagātnē, man bija septiņi gadi, kad aizgāju uz pirmo treniņu, tas bija vieglatlētikā kā jau daudziem, bet jau dažas dienas vēlāk paralēli pieslēdzos basketbola treniņam. Trīs gadus apvienoju abus sporta veidus, abos sekmējās ļoti labi, braucu pa Latviju lecot augstlēkšanu, bet tad es sapratu, ka basketbols ir tuvāks manai sirdij un pārslēdzos ir pilna laika basketbola treniņiem. tā nu es jau 15 gadus esmu basketbolā, spēlēju Latvijas otrajā ausgtākajā līgā un arī skolā saņemu mācību atlaidi, pārstāvot augstskolas komandu, vai nav forši? Bet tas nav viss, pagāšajā vasarā, sāku apmeklēt beisbola treniņus. Tādi ir Latvijā? Jā, tādi ir, un ir ļoti interesanti, Septembrī pat aizvadīju vienu spēli, un man nu ļoti patīk. bet šobrīt mani nomoka traumas un esmu izlaidis daudz gan basketbolā gan beisbolā.

Man ir ļoti daudz hobiji, viens no tiem ir zvejošana, vasarā bieži dodos brīvā dabā, atpūsties. Protams, patīk visi sporta veidi, izņemot ziemas sportu, tos tikai skatos. Bet tā lielā lieta, kas mani aizrauj ir ceļošana. Ko ta 22 gados varētu redzēt, jauns un zaļš gurķis, bet nu tā ir sanācis, ka mani vecāki, man parādija ko nozīmē aizbraukt kaut kur, izbaudīt citu dabu, kultūru. Protams, daudz ir ceļots kopā ar vecākiem un lielāko daļu braucām ar auto. Esmu bijis gandrīz visā Eiropā, 27 valstis, ja tiešāk. Ar auto braukts pat līdz Gibraltāram, ja kāds nezin, tad tā ir maza valsts pašā Spānijas apakšā uz ekvatora pusi, 16km pa ūdeni un esi Āfrikā.Tie ir daudz kilometri braukt ar auto. Mans favorīt galamērķis noteikti bija Spānija - Barselona, apbrīnojama pilsēta, arhitektūra, kā nekur, vienvārd sakot - iespaidīgi!  Arī šodien man vēl bija jābūt Italijā, Milānā, izbaudīt skaisto apkārtni, bet nu Pasaulē ir sanācis, kā sanācis, tāpēc rakstu šo sasveicināšanās topiku. 

Atskatoties uz iepriekš rakstīto arī moto mans ir saistībā ar manu hobiju - I haven't been everywhere, but it's on my list.

Ja mazliet par pašu cs, tad mani redzēsiet dd2,ttt,war3 un csdm serveros. :)

Ceru, ka bija patīkami lasīt un iepazīt mani, kā arī pievienoju pāris bildītes :)

 

Lauku puika a.k.a hnc.
Lietotājs
★OG SQUAD★
696 atbildes forumā
Online: 81d 5h 51m
Redzēts 2023. gada 30. oktobrī, 11:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 15:20
0
post

Sveicināts.

daryl
Lietotājs
ZM Monstrs
Kevushkaa
1199 atbildes forumā
Online: 38d 14h 23m
Redzēts 12. aprīlī, 19:05
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 15:24
0
post

Sveiks :)

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 16:29
0
post

Ceļot ir forši, tā ir neaizstājama dzīves pieredze. Neesi mēģinājis ņemt dalību NVO projektos, lai spētu citādāk paplašināt redzesloku?

Aptuveni tavā vecumā braucu pirmā, tik lielā roadtripā, kur arī galamērķis bija Gibraltārs. Ar melno iezīmēts maršruts (visas vietas un mazās nobīdes, protams, nav atzīmētas), bet šis ar bija tāds ievērojams brauciens un temperatūra no -10C līdz pat +46C.

Sveicināts KICK'a, lai patīkama uzturēšanās!

Pēdējo reizi rediģēja Lacz, 2020. gada 05. aprīlī, 16:31.
Flak3
Jauniņais
Legend Of Frag
618 atbildes forumā
Online: 12d 22h 0m
Redzēts 2020. gada 08. aprīlī, 11:43
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 18:00
0
post

Zdarova .

I have gambling addiction . 

Flaatroon
Jauniņais
CHEMA KING'S
79 atbildes forumā
Online: 12d 7h 15m
Redzēts 2021. gada 26. septembrī, 18:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 18:18
0
post

heloooo

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 50m
Redzēts pirms 35 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 18:48
0
post

Sveicināts.

Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 17h 49m
Redzēts Vakar, 23:59
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 03:56
0
post

Sveicinats.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0