bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
2
0
topic
amw_who publiski jānoņem.
RagnaR
Jauniņais
waffen ss
Fīrers
357 atbildes forumā
Online: 23d 9h 14m
Redzēts 21. aprīlī, 22:32
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. aprīlī, 13:42

Kādā sakarā vispār amx_who ir pieejams publiski jebkuram spēlētājam?

amx_who jāatstāj tikai adminiem un man liekas,ka nav vērts rakstīt kādēļ tā , lai netērētu ne savu ,ne arī jūsu dārgo laiku teksta rakstīšanai/lasīšanai.

 

Neredzu nevienu iemeslu kādēļ parastajiem lietotājiem būtu jāzin kuri ir admini. Kamēr pastāv /calladmin un kamēr cilvēkiem būs loģiskā domāšana sazināties ar adminiem caur u@!

 

Paldies!

Pēdējo reizi rediģēja RagnaR, 2020. gada 11. aprīlī, 13:42.

PAARDODU VIP , XP U.C KODUS. VAIRAAK INFO MANAA PROFILAA!!!!!!! 

enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2020. gada 11. aprīlī, 13:53
0
post

Nja, es atkal domāju, ka šis ir tikai Adminiemieejams. Es nevienā no citiem serveriem to nēesmu redzējis Tas tiešām būtu jāatstāj tikai adminiem. Spēlētājiem lai uzzinātu kāda pārkāpēja ir ir domāts xlist.

Atbalstu priekšlikumu.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 7h 39m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2020. gada 11. aprīlī, 14:11
0
post

Godīgi sakot, man arī šķita, ka tā komanda ir pieejama tikai reģistrētiem cilvēkiem(reg nick, vip, sms acc, parastie admin), tikko iegāju iztestēt, tiešām visiem pieejama tā komanda.

Manuprāt būtu jauzliek, lai redz tikai admini, citādāk moš čīteri paliks gudrāki un izmantos to komandu, lai pārliecinātos ,ka adminu nav.

Beeeet nu īstenībā, tā komanda tāpat neaptur čīterus čītot, jo viņi jau ar tādu mērķi nāk serverī- lai izmantotu palīgprogrammas un bojātu citiem dienu.

Vispārīgi runājot, man personīgi vienalga vai ir pieejama tā komanda vai nav, jo tas diži neko nemainīs.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts Vakar, 22:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. aprīlī, 14:23
0
post

Sīkums, jo tāpat čīteri neskatās katras minūtes to, bet salaboju lai to redzetu turpmak tikai admini ar "amx_kick" pieeju

TC

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2020. gada 14. aprīlī, 19:23.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0