bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības
7
1
topic
Nepamatots bans? + Interesējos
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 19:52

Saņēmu teamspeakā banu ar iemeslu:

<19:35:53> You were banned for 7 day(s) from the server by "monopols" (Cilvēku apmelošana)

Īsti neiebraucu kāds iemesls šis būtu, ja pateicu, ko redzēju.

Situācija tāda:

Redzu, kā driv3r bija pārvietojis istabas iekš teamspeak, tādā veidā bišķ sačakarējot tur izkārtojumu.

Noziņoju kiwi laikam 2-3dienas iepriekš? Aizmirsa iespējams zurakstīt kk vai unicornam, bet nja, saņēmu banu.

Šodien bija ienācis kk, pateicu viņam, protams atbildi nesaņēmu, pēc brīža ienāca unicorns un prasīja, kurš to bija izdarījis, vai esmu redzējis, pateicu, ka driv3r, jo skaidri todien redzēju, ka istabas tika pārvietotas.

Turpinu sēdēt un nepilnas 2h stundas vēlāk saņemu banu, par apmelnošanu, diez kādēļ?

Pateicu tikai ko redzēju, pēc jautājuma no Tehniķa.

Un otrs jautājums/sūdzība.

Vēlējos īsti noskaidrot KĀ tu saņem tos Oldschool statusus? viņi ir tik īpaši, ka katrs var saņemt?

Vēlos zināt, kādēļ tiek piešķirts oldschools DarkPrincesei, nevis wolfam?

Cik noprotu, statusu iegūst tikai tie, kuri kicka un teamspeakā ir aktīvi un jau ilgāku laiku.

Wolfs ir reģistrējies Šajā Datumā.

Princese ir reģistrējusies Šajā datumā.

Wolfijs ir bijis DAUDZ aktīvāks iekš teamspeak, nekā princese, bet princese ir saņēmusi statusu, ko varat redzēt šeit un wolfa status šeit.

Jautājot Unicornam pēc wolfa statusa saņēmu šādu atbildi un KK nepaspēja, vai nevēlējās atbildēt līdz bana saņēmšanas laikam.

Tātad, kā tur īsti ir tie statusi?

Kam pienākas Vips un kam pienākas Oldschools?

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 20:01
0
post

xoxoxo, statusus jau kopš viduslaikiem (vai pat senāk), piešķir cilvēciņiem kuri Tev patīk (po bratski). 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 20:04
1
post

Iespējams par wolfiju ir bijušas kādas sūdzības vai aizrādījumi, kāpēc viņam nav piešķirta šī grupa. Kas attiecas uz princi, tad šis jautājums ir lieks, jo meitenēm tiek veltīta savādāka uzmanība. 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 20:13
0
post

Tu man uzrakstīji par cw istabām ka bija izmētātas/izjauktas, teicu santehniķim sakārtot, viņš sakārtoja, man likās ka tev atbildēju, ja nē tad atvainojos.

Par oldschool nevarēju izlasīt, tagad izlasīju, bet tu jau disconnected.

Oldschool+ - Šo grupu var dabūt tikai tie, kas jau kick'ā ir no pirmsākumiem, nu protams ar savām robežām, ne pilnībā "visi" var dabūt šo grupu.

Neuzskatu ka viņam vajadzētu dot. Princesei noņemts oldschool.

 

Par banu monopols atrakstīsies.

Driv3r
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 1h 54m 12s
Redzēts 2021. gada 09. decembrī, 01:40
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 20:13
0
post

Tā kā es esmu tas, par kuru Tu tik pārliecinoši ziņoji, tad noteikti drīkstu arī te atbildēt. Pirmkārt, runa bija par CW istabu, kas tikusi labota kaut kādā veidā. Ja pareizi sapratu, arī permissions kkādi mainīti. Nebija runas par to, ka es kaut ko esmu pārvietojis. Jā, tev ir taisnība, es esmu pārvietojis istabu, bet tas bija, kā minimums, 2 mēnešus atpakaļ, kad kaut kāda random istaba tika izveidota un ievietota starp manu un monopola istabu. Mums vienmēr ir bijušas viena virs otras, es to istabu novietoju virs mono istabas. Līdz ar to es pavisam droši apgalvoju, ka tu melo un apzināti esi centies panākt, lai man rodas problēmas. Otrkārt - ja nezini, tad neapgalvo. Es tālāk par savu istabu neeju un nevienam, izņemot saviem, kuri regulāri ts.kick.lv apciemo, cilvēkiem, statusus nedalu/neņemu, tāpēc, lūdzu, nevajag.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 20:15
0
post

Es saprotu, ka jūsu rūmi ir jūsu rūmi un es nediršu, skaidri redzēju, ka istabas izmētāji tu, iespējams neapzināti/netīši, bet tas 100% biji tu un iespējams administrācija var PĀRBAUDĪT to, kuri editoja piemēram Patastāvīgās istabas, vai kautkas tāds, jo tā istaba bija pārvietota un cw serveris sačakarēts.

Bet es skaidri redzēju, ka tas biji tu, diemžēl aizmirsu noskrīnot.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12831 atbildes forumā
Online: 264d 23h 1m
Redzēts pirms 47 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 20:18
4
post

Vispār interesanta tēma, jo es ari uzskatu, ka es, capture un vel citi ir pelnijusi to oldshool grupu. Pat ja ne oldshool, tad vip. 

Ka tur isti ir? Varbut izvirzīt kaut kadus kritejus piemeram kā lietotāju grupas forumā (statusi) ???

Piemeram, Niknais ir pelnijis to grupu?? 

Driv3r
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 1h 54m 12s
Redzēts 2021. gada 09. decembrī, 01:40
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 20:25
0
post

Tātad Tu skaidri zini, ka tas biju es, tikai es to nezinu? Turklāt izskaidro kaut vienu iemeslu, kāpēc man to darīt? 

P.S. tur jau labākais moments, ka neviens to nevar pārbaudīt, un te Tu pēkšņi nāc klajā ar kaut kādu mistisku informāciju par mani, ka es tur kaut ko esmu bīdījis un darījis. Tehniķis man prasa, pagāja pāris minūtes, kamēr es vispār sāku saprast, par ko ir runa. Varbūt esmu mēnessērdzīgs, ka neatceros? Varbūt Tu saki, ka meloju es un guvu kaut kādu labumu, izsvaidot apkārt citas istabas?

Pēdējo reizi rediģēja Driv3r, 2020. gada 12. aprīlī, 20:29.
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 20:26
0
post

Es iesaku vienkārši administrācijai paskatīties servera log failus, es tevi neapvainoju un to jau teicu, man tikai uzdeva jautājumu kurš tas bija un atbildēju.

Saku, netīšām iespējams esi pārvietojis rūmus, nesaprotu kādēļ administrācija vnk nepastkatās log failus un nepārliecinās?

Driv3r
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 1h 54m 12s
Redzēts 2021. gada 09. decembrī, 01:40
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 20:31
0
post

Nē, tu mani apvaino, ar to jau arī viss šis ir sācies. Tu konkrēti teici, ka tas biju es, tā ir apvainošana. Es tagad lūdzu tevi argumentēt, ko tieši tu redzēji, kuras konkrētas istabas esmu mētājis? Varbūt es 4 promiļu reibumā kaut ko darīju, kas zina. Ja pastāstīsi, atcerēšos.

 

Un kad tieši tas notika? Tas arī ir būtiski.

Pēdējo reizi rediģēja Driv3r, 2020. gada 12. aprīlī, 20:37.
monopols
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 7h 7m 26s
Redzēts 2021. gada 09. decembrī, 01:25
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 20:33
2
post

cw istabu driv3r nav aizticis! Pārvietojot kaut kādu random istabu nav čakarēšana. Ar saviem 100% vari iet 3 mājas tālāk jo nav nekādu pierādījumu! Bans paliek. TC!

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 20:37
0
post

Nesaprotu kādēļ administrācija vienkārši nepaskatās LOG failus, JO TĀDI IR!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0