bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
1
0
topic
Unban Niknais @ JB
Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 19h 18m
Redzēts 29. aprīlī, 22:44
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 02:15

1.

******************************************** 
[CBAN] You are banned from this server 
[CBAN] You can complain at : 
[CBAN] Banned nick : Niknais ( Niknais ) 
[CBAN] Time remaining : Permanent ban 
[CBAN] Reason : Frames_per_Second_Override ( jail_republic_csbr ) 
[CBAN] Ban IP : 92.9.110.178 ( 92.9.110.178 ) 
[CBAN] Ban Steamid : STEAM_0 : 0 : 219142760 ( STEAM_0 : 0 : 219142760 ) 
[CBAN] Admin : Empress 
******************************************** 

2. Links uz banu

3. Links uz demo

4. Apraksts - Jo sīkāk pastāstīsi jo ātrāk izskatīs tavu apelāciju:

* kāpēc tevi nobanoja? Jo izmantoju Fps Override

* cik ilgi tu spēlēji un cik ilgi admins bija serverī? Dueli speleju, ar otru spēlētāju pēc tam papeldot baseinā viņš vaicāja vai man ir override es teicu, jā un viņš teica, lai slēdzu ārā vai arī viņš sūdzēsies par mani un par to bano permā.

Es reāli domāju, ka viņš nezin noteikumus un ko murgo.

Kādu laiku atpakaļ (daži mēneši) vēl jautāju Kiwi un Lodz1kam par to vai ir atļauts un viņi teica, ka jā, ja neizmanto, lai lidinātos pa mapi super ātri.

Vispār override izmantoju, jau vārākus gadus un daudzi viņu izmanto, lai spēle vienkārši plūstošāk darbojās, es nemaz nemāku duckojot ātri lidot.

Nekad nēesmu slēpis, ka man ir Override uzlikts uz 300fps vienmēr pat lielos, ka man ir 300fps.

Arī rakstot banu apelācijas skrīnus nekad neslēpu un tur var redzēt man net_graph ieslēgts kur rāda 300 fps, varat paši parbaudit manas vecās apelācijas.

* vai pats rīkojies pilnībā pareizi tajā situācijā? Uzskatu, ka jā, tas nav čīts to var visi izmantot, nekas nav jālādē, visi vienmēr grib, lai viņiem daudz fps ir spēlēm un kapēc, lai cs būtu izņēmums.

Tas nedod nekādu netaisnīgu priekšrocību, visiem uzskatu tas būtu jāizmanto, jo tas padara spēli baudāmāku, vienīgais es piekrītu, ka nedrīkst lidot duckojot ātri.

* vai ir kādi īpaši momenti demo kuriem vajadzētu pievērt uzmanību? Jā kur es hedā visu laiku lieku duelī.

Arī uzskatu, ka banot permā par ko tik nekaitīgu ir apsurds.

 

 

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 02:35
3
post

 (zexty PoV demo)

 

Tu darīji tieši to, kas redzams demo, kuru ieliku. Tu zini (vai varbūt arī nezini) ka tas ir aizliegts. Tevi nekas neatšķir no visiem pārējiem spēlētājiem serverī, tu bieži uzstādi pats savus noteikumus kā daži labi kuri arī tika banoti par līdzīgām stulbībām, rezultātā iegūsti ne tikai CT banu par fragošanu un potenciāli netiešu servera terorizēšanu, bet arī banu no paša servera. Tu ļoti labi zini, ka automatizēt (jebkādā pakāpē) spēles gaitu ir aizliegts un banojas līdz permam. 


Te netiek apspriests kāpēc tehniski (kas starp citu - nav nekāda raķešu zinātne) ir vajadzīgs šāds override pielietojums individuāliem gadījumiem vai arī kāpēc tā vajadzētu būt vai nebūt - kas tiek apspriests ir tas, ka tu pārkāp noteikumus lai iegūtu personīgu priekšrocību pār otru spēlētāju, kurš nelieto fps override, jo zin ka tas ir aizliegts. 

Tin's tika banots par līdzīgu override pirms pēdējā rr, bet tas bija aplami, jo viņš lietoja max ninja, kas ir leģitīmi iegūts ātrums ar servera ekstru, nevis no klienta puses ievadītu komandu konsolē. Tādēļ, neredzu kāpēc tevi vajadzētu unbanot, bet ja tiec unbanots, protams, apsveicu.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2020. gada 13. aprīlī, 02:40.

Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 19h 18m
Redzēts 29. aprīlī, 22:44
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 02:44
1
post

Nav arī nekas rakstīts noteikumos par override, nedrīkst izmantot palīg programmas, bet nekur override nav minēts.

Nu neteiktu, ka tas ir nereāls speeds vienkārši bez overrida varbūt ilgāku laiku paņemtu, lai uzņemtu to ātrumu.

Nekādus noteikumus pats neuzstādu, tu pa vienu mapi reāli vairākus frīkilus bieži uztaisi un strīdies ar spēlētājiem reāli noteikumus tu zini ļoti sūdīgi.

Un runajot par fragošanu nav nevienas sudzibas ar pieradijumiem un kaut kā arī bani nav bijuši nedz banct, pēdējos mēnešus tātad admini paši sanāk neadminē.

 

 

nolodžik
Biedrs
lodžārs
Koks ar diviem galiem.
1109 atbildes forumā
Online: 57d 14h 36m
Redzēts 31. martā, 05:30
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 03:01
5
post

Override nedrīkst izmantot, ja Tu dari kaut ko, kas nav iespējams bez override. Šajā situācijā viņš peldēja pa basienu ar tādu ātrumu, kas nebija iespējams, viņam nezinot, ka tas nav atļauts.

Tāpēc atgādināšu to, ka pirms vispār par kaut ko tādu banot, pabrīdini un pārbaudi vai cilvēks pats zin, ka tā nedrīkst darīt, jo šajā situācijā spēlētājam nebija ne jausmas.

Unbanots.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0