bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
6
0
topic
Ieteikums (WARN Sistēma)
dest
Lietotājs
15 atbildes forumā
Online: 2d 3h 38m
Redzēts 4. februārī, 23:41
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. aprīlī, 14:19

Hello!

Es nezinu kā Jums, bet man liekas kad adminiem ir pārak liela vissatļautība. Tāpēc iesaku izveidot (pērienu sistēmu).

Par katru sūdzību vai nepatiesu banu, admin saņem pērienu. Ja adminam ir sakrājušies 4 pērieni viņam acces tiek atņemts. Un mēnesim apritot viens pēriens tiek noņemts. 

Ja ieviestu šādu sistēmu, tad admini sāktu domāt līdzi savām darbībam un nedarītu muļķības ar savu acces. 

Šī ideja ir aizņemta no cita projekta, kurš vairs nav pieejams!

____________________________________

Šajā visā varētu arī pievienot SMS admin, ja sms varētu iegādāties uz mūžu pa noteiktu summu.

Vēlos lai lietotāji izsaka savas domas par šo ideju - REC/ANTI? 

Paldies! :)

Pēdējo reizi rediģēja dest, 2020. gada 14. aprīlī, 14:24.
Wukong
Jauniņais
533 atbildes forumā
Online: 9d 18h 18m
Redzēts 2022. gada 26. februārī, 22:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. aprīlī, 14:23
0
post

Kautkā līdzīgi jau ir, bet tiem īpašajiem adminiem vienkārši piever acis vai kautkā tā, bet tā jau es par.

Pēdējo reizi rediģēja Wukong, 2020. gada 14. aprīlī, 14:26.
༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. aprīlī, 14:39
1
post

 

un pēdējā lieta kas vajadzīga ir perm sms acc, ja to var nopirkt jau ar bankas pārskaitqijumu.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. aprīlī, 14:42
0
post

Jau ir warn sistēma. Ja admini sūdīgi pilda savus pienākumus un ir sūdzības tad admins tiek ņemts nost.

Ka arī ir mūža admins pieejams pa summu 25 eiro. 


Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 7h 39m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2020. gada 14. aprīlī, 14:44
0
post

Sms acc var uz mūžu nopirkt, noteikumi,protams, tādi paši.

Acc warni- Ir jau, isā laika periodā trīs  pamatotas sudzibas par adminu un admins tiek noņemts.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 13m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2020. gada 14. aprīlī, 14:45
0
post

Kickā adminu brīdināšana un likvidēšana ir tāda vairāk kā "uz BT čaļu un administrācijas izjūtām", bet es neuzskatu, ka tā ir slikta lieta.

Esmu bijis BT un moderators divās komūnās, kuras piekopa tieši tevis ieteikto tehniku. Abās bija topiks ar "adminu brīdinājumiem", kurā pretī adminu nickiem bija visas patiesās banu apelācijas un sūdzības. Un pie kaut kāda konkrēta brīdinājumu skaita acc tika atņemts.

Bet tur bija daži mīnusi:
1) Bieži bija sūdzības, kuras bija ļoti nebūtiskas un adminiem joprojām tika izteikts "brīdinājums", kas nozīmēja, ka sūdzība tiek ieskaitīta kā brīdinājums, pat ja spēlētājs sūdzas par pupu mizām. Par to bija garas diskusijas un dažkārt strīdi;
2) Kad admins sasniedza kļūdu robežu pirms acc atņemšanas, tad bija acīmredzamas provokācijas uz admina pusi serverī, biežāk peldēja fake nicki serverī tikai lai adminu iegāztu un likvidētu. Tāda diezgan netīra spēle, kurā no vienas puses - adminam ir jāspēj pareizi rīkoties tajās situācijās, no otras puses admins tika nevajadzīgi testēts un tika tērēts BT laiks ar bērnu blēņām.
3) Tas gadījās reti, bet daži admini atļāvās izdarīt kaut ko pavisam nepieļaujumu - nobanot permā cilvēku, kas nepatīk, un mierīgi samierināties ar vienu "brīdinājumu", jo citu problēmu adminam tāpat nebija un acc noņemšana nedraudēja. Bez šīs sistēmas šāds admins visdrīzāk uzreiz nonāktu pie noņemšanas robežas vai arī admins uzreiz tiktu noņemts.

 

Šobrīd kick sistēma ir sekojoša:
Ja ir patiesa sūdzība, tad vai nu 1) adminam tiek izteikts brīdinājums, vai 2) adminam tiek izteikts aizrādījums (mazs brīdinājums), ja sūdzība ir nebūtiska, situācija ir strīdīga vai tiešām nejauša kļūda (te strādā cilvēciskais faktors un ir svarīgi, ka BT izvērtē pēc situācijas nopietnības), vai 3) admins tiek brīdināts, ka pie nākamās patiesās sūdzības tiek noņemts acc, vai 4) tiek noņemts acc.

Mīnusi šai sistēmai:
1) Tehniski brīdinājumiem nav noilguma un admina kļūda 6 mēnešus atpakaļ joprojām skaitās kā brīdinājums.
2) Čalis ar sliktu reputāciju var izpelnīties skarbāku brīdinājumu skalu BT acīs, jo BT izvērtē uz izjūtām. Tas pats attiecas uz adminu ar labu reputāciju - viņam skala ir maigāka.

Plusi:
1) Tiek nošķirti skarbāki adminu pārkāpumi no nebūtiskie pārkāpumiem.
2) Admini un citi spēlētāji ir neziņā, par to, "cik daudz drīkst pārkāpt adminu tiesības, lai pieejas tiktu noņemtas".

 

Tā kā es neesmu redzējis, ka BT šobrīd izvērtētu netaisnīgi sūdzības vai ka adminiem būtu liela visatļautība, tad neredzu jēgu pārmaiņām.

Esmu pret.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts Vakar, 22:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. aprīlī, 03:51
0
post

capture diezgan ideali visu pateica. 

pamata tik man izskatas ka to kad admins tiek nonemts vairak nosaka tas vai admins macas no kludam, vai ari ne.

lieki piebilst ka tapec ir ilgi test periodi kuros jau 99% gadijumus admins parada ka ir spejigs but labs admins un klust par patstavigo adminu un pec tam reti kad gadas vairakas kludas menesi no kada 1 admina... 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 7h 39m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 14:49
0
post

Izskatās, ka visi šeit ir izteikušies un neviens neko negrib komentēt vairs.

Ir jau izveidota tāda tipa "pērienu sistēma", pēc noteikta daudzuma brīdinājumiem admins tiek noņemts. Bet nu jā, capture augšā savā postā visu paskaidroja.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0