bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
7
0
topic
Čau no ktotamz!
pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts Vakar, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 15:01

Sveiki kickieši! :)

Ļoooooti sen nekas tāds nav rakstīts, bet nu es pacentīšos cik spēju. :) 

Paķer kādu desmaizi, jo nogursi lasot ..

Par cik vēlos atsākt pašaut šajā draņķīgajā periodā kas notiek šājā plašajā pasaulē un tā nopietnāk esmu pievērsies tieši kick projektam tad nolēmu uzskricelēt nelielu sasveicināšanās topiku, lai tieši Tu šķībi uz mani neskatītos un būtu kaut vai  nedaudz saprašana par to kas es tāds esmu. 

Īsumā par mani

Oficiāli mani kopš bērnības sauc Artis, neoficiāli vari saukt kā vien vēlies. Esmu dzimis 3 aprīlī, 1997 gadā tātad man ir pilni 23 gadi. Dzimis esmu Valmierā bet daļu savas bērnības esmu pavadījis Smiltenes novadā "Jaunvāle". Lauki man ir divās pilsētās, Staicele un Salacgrīva kur arī lielākais dzīves posms ir pavadīts. Daudziem noteikti nav ne jausmas, kas ir Staicele bet to var nosaukt par mazpilsētu ar diezgan dziļu vēsturi. Mazpilsēta kuras ģērbonī ir stāŗķis, ne velti to sauc par stārķu pilsētu jo nekur citur Latvijā neredzēsi tik daudz stārķu kā ir šeit. Ja copes lietās esi uz Tu tad notiekti rekomendēju kādreiz apmeklēt "Vimbu svētkus Staicelē", kuri norisinās katru gadu tieši 9. maijā (domāju ka šogad covid dēļ šie svētki atcelsies), bet nu nekas - aizbrauksi nākošgad! Kā jau zināms no mazākajiem miestiem izlien paši spēcīgākie cilvēki tāpēc neiesaku tēmēt tajā virzienā ja plāno braukt ar domu rādīt zobus, jo tur neviens nejoko (kā jau katrā miestā) hhee! Skolā mācījos Valmieras sākumskolā, pēc tam Valmieras 5 vidusskolā un viss beidzot nolēmu mācīties Staiceles vidusskolā, jo tur bija lielāka daļa manu draugu. Kāpēc mācīties skolā, kas atrodās miestā? Par šo pastāstīšu pie hobijiem. Esmu mācījies arī Ērgļu profesionālajā vidusskolā par Remonstrādnieku/iekšdarbu speciālistu, profeni sanāca nepabeigt jo startā jau domāju ka šī sfēra tālāk nākotnē nebūs tas ko es vēlos darīt un skolu pametu pēdējā kursā neiegūstot diplomu (lieki iztērēta nauda un laiks) bet nu dzīve ir gara - iemācīties var pilnīgi jebko arī bez lieki pavadītiem 3-4 gadiem skolā. 

--

Esmu ļoti radošs un apmāts ar daudz idejām kas beigās noved pie diezgan coolio iznākuma. Pēc dabas esmu romantiķis, bet ar diezgan prāvu avantūrisma devu. Varu teikt ka manī mīt ārējs miers un elegance, šo īpašību dēļ apkārtējos raisu vislielāko interesi. Nekad neslēpju savas domas un mērķus, ja reiz dzīvē ir nosprausts kāds mērķis tad darīšu visu lai to īstenotu neatkarīgi no tā cik grūts būs ceļš līdz tam! Esmu plašā profila personība, varu darīt da jeb ko un ļoti ātri mācos. Esmu pašpārliecināts par sevi, lielākoties vairāk domāju par sevi un nespēju izprast citus. Esmu sabiedrisks, kopīgu valodu atradīšu ar ikvienu. Ļoti izpalīdzīgs, ja tiek jautāta palīdzība tad nemēdzu atteikt, ja vien cilvēks par sevi nav atstājis kādu sliktu pēdu. Nekādā gadījumā nevaru nosaukt sevi par pavāru, bet patīk gatavot tik pat ļoti cik ēst (kam gan negaršo ēst), ja vien varētu ēst nepaliekot resnam un pelnīt naudu nestrādājot ekhh, tas jau paliek kā neizsapņots sapnis!

Hobiji un vaļasprieki

Agrāk diezgan nopietni biju pievērsies sportam. Pamatskolas laikā piedalījos visos skolas rīkotajos krosos, bumbiņu mešanās un jebkur citur. Neteikšu ka biju labāks vai sliktāks par citiem, bet panākumi ņēma virsroku un nolēmu turpināt attīstīt sevi sportā. Sāku nodarboties ar futbolu tepat Valmierā, spēlēju "Valmieras FK" futbola klubā, kur jau bija izveidojusies komanda 97 gadā dzimušiem jauniešiem. Tad nu es sāku trenēties futbolā un ar vienu aci jau skatījos nākotnē, vēlējos kļūt par pašu labāko futbolistu jo kurš gan negrib būt labākais gluži kā Leo vai Ronaldu. Sīki detaļās neiedziļināšos bet futbolu diezgan profesionāli spēlēju 7 gadus ar astīti līdz brīdim kad citi komandas biedri nolēma vai nu nomainīt sporta veidu vai vienkārši pamest sportu. Pienāca gals manai sportista karjerai, 4 labākie komandas biedri tomēr nolēma mainīt sporta veidu un sāka spēlēt florbolu (dara to vēl līdz šim) un ir diezgan spēcīgi sasniegumi, domāju ka nākotnē stabili kāds no tiem spēlēs virslīgā un pelnīs ar to sev iztiku. Protams no treneru puses bija piedāvājums un lūgums man turpināt spēlēt un trenēties pie 2 un 1 līgas, bet tad jau es šim visam sāku atmest ar roku pavisam, jo nevēlējos sākt visu no gala, tomēr mūsu komandai bija ļoti daudz izcīnītu medaļu un pozitīvas atmiņas kuras tā vienkārši nebija iespējams aizmirst. Bija klikšķis un nolēmu neturpināt, radās daudz citas vajadzības pienākumi dzīvē pelnīt sev iztiku, jo nebiju nekāds bagātnieku bērns, neesmu uzaudzis nabadzīgā ģimenē bet nav bijis arī tā, ka dzīvē varu dabūt to ko vēlos. Gadi gāja uz priekšu un nebiju nekāds izcilnieks skolā, biju apņēmies un pat spiests mācīties Staicelē. Jau pirms tam zināju, ka Staicelē ir skola ar futbola novirzienu bet nekad nedomāju, ka no mācīšanās tur es tomēr varētu kļūt par labu futbolistu. Sāku mācīties Staiceles sporta skolā ar futbola novirzienu. Sākumā cītīgi apmeklēju visus treniņus, pilnveidojos un sapņoju par spožu nākotni līdz brīdim kad sāku neiet uz stundām, nenakšņot kojās, tikos ar draugiem un lietoju alkoholu. Tad es sapratu, ka tā nav vieta, kur tu varētu izsisties par labu futbolistu jo treneris nebija no labākajiem, nebija treniņi tādi kādus vajadzētu, sāka parādīties nesaskaņas ar vecākiem un liku vilties, iegaršojās alkohols līdz brīdim kad mani izmeta no kojām. :D Līdz ar to nebija labākās attiecības ar vecomammu, jo visi pasniedzēji viņai bija pazīstami. Gribēju ātrāk no tā prom, pametu skolu un pārnācu atpakaļ uz Valmieru. Kopš tā laika futbolam esmu metis mieru. Brīvajā laikā es pamētāju bumbu. Patīk makšķerēt un baudīt dabu. Ziemā patīk slidot un uzspēlēt hokeju, priekšroku dodu dīķa hokejam bet nekas nav pret publisko slidošanu kādā no hallēm. Tagad nopietni (pašlaik vēl hobija līmenī) esmu aizrāvies ar fotogrāfēšanu. Uzņemu portretu foto, bildēju automašīnas, dabu un ainavas. Nākotnē es stabili redzu sevi šajā jomā (ja ne iztikas veidā tad vismaz priekš sevis), jo cik no apkārtējiem esmu dzirdējis tad man visnotaļ labi padodās. Primārais jau ir laba tehnika, kaut kādas pamata zināšanas un vēlme mācīties. Nauda man dzīvē nav galvenais, man ir gandarījums par to ka cilvēki ir apmierināti ar to ko esmu paveicis - uzņēmis kādu super cool kvalitatīvu bildi. Ir bijuši gadījumi kad nopelnu naudu bet vairs jau nav svarīgi cik, teikšu tā - šis prieks nav lēts un slēdža noskrējiens ir būtisks faktors šājā visā. Daru to, kas patīk un padodās. Dievinu ceļot, būt prom no visa un visiem bet ne ilgstoši. Vienmēr atrodoties kaut kur tomēr pēc iespējas ātrāk gribu mājās. Esmu pabijis Vācijā, Francijā, Nīderlandē, Somijā, Norvēģijā, Amerikā, Grieķijā ( Tagad ir nosprausts mērķis aizceļot uz Bali un Vjetnamu bet laiks rādīs - šādiem ceļojumiem vajag daudz naudu, dotajā momentā ir citas prioritātes kam nepieciešama nauda bet viennozīmīgi īstenošu. :) 

Spēļu pasaule

Spēļu pasaulē varētu rakstīt un rakstīt, bet mēģināšu tā īsi un kodolīgi. Sākšu ar to ka spēles priekš manis nekad nav bijušas svešas. Startēju ar kasešu kompi (segu), pēc tam jau sekoja pirmais pleisis, tad otrais, pie trešā un ceturtā apstājos un sapratu ka priekšroku došu datoram. Domāju kaut kad ieķert PS4, jo nu ieķēru jaunu TV 4k un tās spēles kas nāk laukā 4k kvalitātē ir wooow. :) Nekad neesmu bijis par xbox, es tomēr pieturos pie klasikas (nepatīk ne dizains kontrolieriem, ne arī pašai konsolei). Uz datora esmu izmēģinājis daudz spēļu, bet neviena cita tik ļoti nav aizrāvusi kā counter-strike. Kontru sāku spēlēt tālajā 2004 gadā. Pēc stundām vienmēr gāju uz datorsalonu, jo tajā laikā vēl mājās nebija tā īsti pieejams dators vai arī bija, bet tas visu laiku bija aizņemts (par cik man ir vecāks brālis un māsa), jo skolā bija jātaisa dažādi referāti, darba aizstāvēšanas etc. Atceros, ka caurām dienām kā slimiķis spēlēju, visu dienu pavadīju serveros un spēlēju tādus modus kā csdm, zm+war3, pub un parasto dd2. Kopumā kontru nospēlēju 8 gadus tā nopietni, tagad pēc 3 gadu pauzes esmu atpakaļ lai pašaudītos tik cik vien man laiks atļauj, es varu teikt ka šeit esmu uz palikšanu, ja ne serveros tad forumā stopakā! Serveru konfigurācija nav sveša. Esmu bijis banteamā tādā projektā kā heal (kas diemžēl vairs starp mums nav). Esmu bijis mods, administrators  lielākos un mazākos projektos. Principā saprotu visu no ipb forumiem, bet paškodētie arī nav sveši. Neesmu baigi mētājies pa projektiem, principā uzturos tur kur ir lielākā aktivitāte, nebūšu no tiem kas skries pēc kāda no amatiem tikai lai redz penis izaugtu garāks par +10cm hhaa. Serverī spēlēju ar tādiem nicknamiem kā: ktotamz, KUNDZBERGAM STRUTAINS FURUNKULS, mdaaa

Nezinu ko lai vēl piebilst, ja nu kādi jautājumi tad droši uzjautā man privāti ko vēlies! :) 

Es respektēju ja izlasi visu topiku nevis tikai iedirs topikā lai redz postus krātu un saņemtu savus 3xp!  

Neesmu šeit atnācis lai ķertu feimu, gribu tikai labi pavadīt laiku tas arī viss. 

Tiekās serveros un forumā!

PEACE

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja pigmi , 2020. gada 23. aprīlī, 08:26.

 

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 15:02
1
post

čau

deewekzij
Jauniņais
Neapkurijies Mazais
198 atbildes forumā
Online: 21d 21h 50m
Redzēts 2022. gada 09. aprīlī, 11:55
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 15:03
1
post

hi :]

es šeit tikai pēc 3xp. 

Pēdējo reizi rediģēja deewekzij, 2020. gada 22. aprīlī, 15:13.

lakstītājs. neapkurijies !

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 15:09
0
post

Sveicināts.

M*Z*
Jauniņais
Spicais Challeng
Mairelis
772 atbildes forumā
Online: 42d 10h 57m
Redzēts 16. aprīlī, 03:18
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 15:11
0
post

sveiks

Wolfyy
Biedrs
janka
4355 atbildes forumā
Online: 265d 16h 25m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 15:13
0
post

sup

 

 

 

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 15:15
0
post

Būšu neoficiāla. Čau, Tom! :D
Forša sasveicināšanās! Lai jauki aizvadās šeit laiks! :)

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 15:17
0
post

Sveiks. Labs topiks cepums tev. 


Jon Snow
Jauniņais
476 atbildes forumā
Online: 7d 5h 37m
Redzēts 2022. gada 29. martā, 18:28
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 15:17
0
post

huh sveiks vecozēn. :)

»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 15:18
0
post

Čauu. 

Ļooti daudz informācijas, bet interesanti  bija izlasīt.  Diezgan atvērta personība, ja tik siki izstasti par sevi. :)

Cepums par pacietību tik daudz uzrakstīt.

 

Lai veicas kikā. :)


cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7835 atbildes forumā
Online: 587d 14h 59m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 15:19
0
post

 :heyy: 

Sveiks .


dzēsts profils
Jauniņais
1024 atbildes forumā
Online: 28d 10h 7m
Redzēts 2021. gada 15. jūlijā, 10:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 15:22
0
post

es tik daudz nebiju lasījis kopš obligātās litertūras laikiem. 

ciw. :D 

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts pirms 11 stundām
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 15:27
0
post

Čau, zināms un pat satikts kēkss. Lai sanāk pachillot kickā!

Pēdējo reizi rediģēja Capture, 2020. gada 22. aprīlī, 15:27.

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 50m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 15:34
0
post

Sveicināts.

Goxx
Jauniņais
15 atbildes forumā
Online: 18h 46m 38s
Redzēts 2022. gada 16. janvārī, 19:07
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 15:41
0
post

Sveiks, izlasīju visu! :) 

Izklausās, ka neesam diži atšķirīgi viens no otra, arī esmu romantiķis, avantūrists, lakoniski elegants dumpinieks.

Par naudas lietām piekrītu, pašam arī tāds pasaules redzējums, respektīvi - nevis nauda nosaka Tavas prioritātes, bet gan, Tavi darbi, pilnveidošanās, un tad tikai seko peļņa.

Varētu kādu fotosesiju uztaisīt, ja esi ar mieru, un ja kaut cik labi fotogrāfē, un ja ir kaut cik laba fotokamera. Viena no manām sapņu fotokamerām - Sony A7lll :D .  Nav IG foto konts? 

Uz redzi serveros! 

 

Pēdējo reizi rediģēja Goxx, 2020. gada 22. aprīlī, 15:45.
LaQ
Jauniņais
★ Djevila enģelītis ★
nav
802 atbildes forumā
Online: 15d 0h 49m
Redzēts 2021. gada 23. maijā, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 16:01
0
post

Sveiks!

Laipni lūgts Kikā, galvenais, neņem pie sirds troļļus! Bija prieks lasīt par tevi (paldies, ka pacenties gramatiski pareizi uzrakstīt, citreiz es varu izmežģīt savas acis pie šādiem topikiem :D), ceru saskrieties ar tevi arī serveros! :)

 

JērsA
Biedrs
Jariks
987 atbildes forumā
Online: 118d 12h 17m
Redzēts 6. martā, 18:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 16:18
0
post

Yo

NO MORE ???

𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓
Lietotājs
215 atbildes forumā
Online: 17d 23h 27m
Redzēts pirms 43 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 16:36
0
post

Liekas jau ka tagad par tavu dzīvi zinu vairāk, kā pats par savējo.

Lai gan daži komati pietrūka, sasveicināšanās ir ļoti kvalitatīva un kodolīga!

Sveiks, vārda brāli!

fuck off!

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 4h 34m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 16:49
0
post

Godīgi teikšu, nav laika tagad tik daudz lasīt, varbūt citreiz.

Bet Sveicināts, jau naktī čatā parunājām :sir:

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11954 atbildes forumā
Online: 210d 2h 29m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 16:50
0
post

Sveiks! :)

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 43m
Redzēts pirms 5 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. aprīlī, 16:59
0
post

Prieks lasīt sasveicināšanās, kur nav uzrakstīts pēc dotajiem piemēra punktiem, pieliekot pāris vārdus, bet ir normāli uzrakstīts "free flow", cepums!

Sveicināts, lai labi pavadās laiks šeit!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0