bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
23
1
topic
Čau No Latvāņa.
Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 2h 33m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2020. gada 24. aprīlī, 22:06

Saprotu, saprotu, ka šis ir trešais topiks, bet tie abi topiki mistiski tika editoti, Pirmais , jo bija pārāk pokemonisks un gramatiski nepareizs, bet Otrais , jo visticamāk biju iegrimis depresijā, agrāk tā notika bieži, but hey, everything's changed. 

Uzreiz brīdinu, ka man patīk sasodīti gari rakstīt, ja neesi ieinteresēts/a lasīt, tad nemaz necenties, nav jēga, iespamo vienkārši  "Čau", būšu pateicīgs tāpat.

Nenoliegšu, tiem, kuriem ir laba atmiņa, gan jau atcerēsies vecos topikus un visticamāk, ka te kaut kas atkārtosies no iepriekšējām reizēm.

Pirms Deviņpadsmit gadiem man tika dots vārds Agnis, protams, pašā, pašā sākumā tehniski bija doma saukt par Arni, Bet nu mana māsa par to esot bijusi kategoriski pret, nav ne jausmas kāpēc, bet nu tā gadījās, ka nomainīja tikai 1 burtu vārdā, laikam jau ar to pietika, lai viņas sirds būtu apmierināta.

A, protams, bildes nebūs, varbūt citreiz, man nepatīk kameras,  piedodiet draugi. :(

Visu mūžu esmu dzīvojis nelielā Ciematā, kas ir netālu no Cēsīm, tur tika izbaudīta mana bērnība bez tehnoloģijām un taisītas visas palaidnības, sākot ar spēļmantu zagšanu no smilšu kastēm (protams, beigās aiznesu atpakaļ) , beidzot ar kūlas dedzināšanu, bet nu, tad es biju jauns un stulbs, nesapratu kas notiek manā prātā.  Pirms trīs gadiem pārvācos dzīvot uz Cēsīm viens pats  kopā ar savu Suni  , viss tas notika dēļ mācībām, lai laikā varētu ierasties skolā un nekavētu stundu sākumus, apzinīgs skolnieks.;d

Runājot par mūzikas gaumi, kad biju jaunāks klausījos baigi Bermudu Divstūri un to pašu MUSIQQ, kas pašsaprotami ir viens un tas pats, baaaaaaaaaaigi fanoju par viņu dziesmām, protams, tajā pašā laikā sāku klausīties gan Eminem'u, gan savu pirmo rokgrupu Linkin Park. Gadiem ejot uz priekšu baigi iepatikās roks, līdz ar to parādījas play list'ā Gan Three Day Grace, gan Five Finger Death Punch un pateicoties Obijam es arī uzzināju par Papa Roach , Šīīīīīī bija tā dziesma, kuru viņš iemeta kick čatā un man nežēlīgi iepatīkas, kopš tā momenta kļuvu par Papa Roach fanu, bet, protams, vēl laikam ejot uz priekšu, uzzināju arī par HollyWood Undead, par grupu uzzināju pirms kāda gada, bet dziesmas jau sen klausījos, It īpaši šo , tik nevarēju atrast, kurš izpildīja to dziesmu, līdz uzgāju viņus. Nu un šobrīd jau vairāk klausos kaut ko smagāku, laikam ejot uz priekšu, sāk vairāk iepatikties Smagais metāls.

Hmmm, Hobiji, ja Krišana uz nerviem ir hobijs, tad jā, man ir hobijs, patīk ļoti krist cilvēkiem uz nerviem.

Vai es nodarbojos ar sportu? Well, agrāk nodarbojos, gan gāju uz zālīti, gan skrēju, gan braucu ar velosipēdu, līdz momentam, kad veselība man sejā pateica- kopš šī brīža tu būsi kā pensionārs, sēdi mājā un dzer zāles. Tagad tik sanāk pabraukt ar Velosipēdu uz darbu un no darba, nekas vairāk.

Moto, moto, es jau varētu būt tāds gudrs un teikt "Dzīvo sevis dēļ nevis citu dēļ", bet jā, tas nav priekš manis, tāpēc izmantošu vienu tekstu, kuru ieraudzīju Literatūras grāmātā "Mēs Ēdam, Lai Dzīvotu, Nevis Dzīvojam , Lai Ēstu".

Brīvajā laikā, tieši šobrīd, kad strādāju, braucu pie mammas, palīdzu viņai ar visādiem mājas darbiem, pie reizes eju pastaigāties ar suni, jo nekas nav labāks par svaigu gaisu.

Es knapi ārpus Cēsīm esmu izbraucis, kur nu vēl ceļot, bet jā, vienreiz biju aizbraucis uz Igauniju, neatceros kāpēc, bet jā, aizbraucām atpūsties laikam :D Bet tā vispārīgi labprāt gribētos aizbraukt Kaliforniju, Losandželosu,  gribētos satikt kādu pazīstamu aktieri, maybe someday .

Par kick'u uzzināju gametracker, kad meklēju kādu War3 serveri, kur spēlēt ar wh, jā, es šeit pirmās dienas ar wh spēlēju, jo nedomāju, ka būšu uz palikšanu, bet ja nemaldos, tad pats Bijušais war3 main's Evils un citi war3 admini ieinteresēja mani un izdomāju, ka varētu beidzot palikt un sāku spēlēt bez wh un jā, tā līdz pat šai dienai esmu šajā kompānijā (Protams, aizmirsīsim tos pāris mēnešus, kad nosēdēju perm banā par kz hakiem, neliels pārpratums :( ) un nedomāju, ka grasos šo kompāniju pamest, protams, te ir daudz cilvēku, kuriem varētu ar nazi iedurt acī, bet šeit arī ir cilvēki, kurus nebūtu vēlams pamest un var saukt par draugiem.

Ar mani ir notikušas daudz trakas lietas, sākot ar to, ka gandrīz paliku bez acs, beidzot ar to, ka varēju staigāt tik ar 4 pirkstiem uz labās rokas, viss labi, kas labi beidzies, rētas mūs padara skaistākus. :yeah:

Hmm, kā gan es varētu raksturot sevi pāris vārdos. Well, Esmu kā Valrieksts, grūti mani ir "dabūt" vaļā, bet tas būs tā vērts, ja izdosies.

Sasveicināšanos gribējās uzrakstīt, lai jauniņie vai arī cilvēki, kuri ir atgriezušies iepazītu mani nedaudz vairāk, lai nedomātu tikai to, ka esmu kaut kāds randoms, kurš prot tik lamāties un būt depresīvs 24/7, kaut arī tā nav taisnība.

Novēlējums lasītājiem? Well, ja esi ticis/tikusi līdz šai vietai, tad apsveicu, lepojos ar tevi, bet tās vēl nav beigas.

Hmm, runājot par spēlēm.

Šobrīd man niks ir Heracleum , kas Latīniski nozīmē Latvānis, kāpēc tieši tāds niks? nu jo man iepriekš nika krāsa bija zaļā krāsā un cilvēki mani sauca par Latvāni, līdz ar to izdomāju nomainīt niku, JO arī sakārā ar manu iepriekšējo niku "GodFather" radās problēmas, jo dd2  spēlē viens čalis, kuram niks ir Go0dFather un vienmēr visi mūs jauca, it īpaši dd2 serverī.

Kā jau teicu, vecais niks ir GodFather , pārējos labāk nezināt, pārāk pokemoniski, ar tiem uzturējos wosā un šeit sākumā.

Pirmās spēles, kuras spēlēju uz datora bija Mario, gta 1 un 2, Carmageddon (viena no labākajām spēlēm,  love it) , vēlāk jau sanāca uzspēlēt Tarzānu, Herkulesu un tāda tipa spēlītes)  Ja nemaldos, tad 6 vai 7 gados sāku spēlēt cs1.6, protams, tajā laikā kaut kad arī spēlēju GTA 3 vai arī Vice City, good old times, laikam ejot uz priekšu pārgāju uz Gta San Andreas un vēlāk jau arī uz GTA 4. Bet nu jā, cs 1.6 vienīgā spēle, kura nav apnikusi, jo tur ar laiku parādījas jauni serveru modi, kuri man ļoooooooooooti patika, līdz ar to tā spēle nevarēja apnikt.

Kickā es agrāk spēlēju visos serveros, bet sakarā ar darbu nav tik daudz laika vairs, bet nu forumā esmu ļoti bieži redzams.

Paldies, ja izlasīji visu, cepums tev par to! :respekt:

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2021. gada 11. augustā, 21:39.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Em4a
Lietotājs
Ja ir hujova, tad ir ahuj...
581 atbildes forumā
Online: 17d 15h 45m
Redzēts 10. martā, 02:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 25. aprīlī, 10:53
0
post

Caf

tumshaiss
Jauniņais
108 atbildes forumā
Online: 1d 15h 49m
Redzēts 2020. gada 26. oktobrī, 23:21
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 25. aprīlī, 11:02
0
post

Bet vēl joprojām ir p0k3? Bet, no hate - vienmēr var vēlreiz.

 

hwyo

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2020. gada 25. aprīlī, 14:51
0
post

Čau. 

xvid
Lietotājs
gucci
328 atbildes forumā
Online: 7d 19h 49m
Redzēts 2020. gada 10. jūlijā, 17:20
Pievienots, 2020. gada 25. aprīlī, 20:32
0
post

Sveiks.

LaQ
Jauniņais
★ Djevila enģelītis ★
nav
802 atbildes forumā
Online: 15d 0h 49m
Redzēts 2021. gada 23. maijā, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 07:18
0
post

Čau! Vēlviens HU faniņš. :)

ZīLe
Veterāns
❤ScafoTeam❤
Zīle
3934 atbildes forumā
Online: 74d 7h 9m
Redzēts 2022. gada 25. jūlijā, 18:28
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 08:04
0
post

Čau resnais:) 

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 11:28
1
post

yoo 

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 22h 52m
Redzēts 22. aprīlī, 19:34
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 11:31
0
post

Privet

Saldaaa.
Jauniņais
Persiks
140 atbildes forumā
Online: 13d 4h 15m
Redzēts 2022. gada 29. septembrī, 03:59
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 11:48
0
post

sveicināts

AzBest
Jauniņais
33 atbildes forumā
Online: 4d 7h 28m
Redzēts 2023. gada 29. maijā, 01:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. maijā, 21:15
0
post

Sveiks Agni :)

tuis
Lietotājs
1293 atbildes forumā
Online: 14d 12h 32m
Redzēts 2022. gada 24. decembrī, 12:42
Pievienots, 2020. gada 01. maijā, 21:27
0
post

Čau čīterīt! 

                                                                                                                                         

steam

Lietotāji skatās šo tēmu: 0